آشنایی با شرکت مبنا داده آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم از سال 1383 فعالیت خود را آغاز نموده و با بررسی‌ها و انجام تحقیقات در بازار، ابتدا به شناسایی نیازهای مشتریان پرداخته و سپس اقدام تولید نرم افزار یکپارچه ArianERP نموده است.

نرم افزار ArianERP به صورت یکپارچه نیازهای کسب و کارهای مختلف را پوشش داده و امکان مدیریت یکجای اطلاعات به دو صورت تحت وب و ابری را برای کاربران خود فراهم نموده است.
نرم افزار حسابداری فرداد نیز یکی از محصولات شرکت داده پردازی آرین سیستم می‌باشد، که برای کسب و کارهای متوسط و کوچک طراحی شده است.

آشنایی با شرکت آرین سیستم
جداکننده سایه

فعالیت های اصلی آرین سیستم

 • ارائه راهکارهای نرم افزاری یکپارچه برای کسب و کارهای بزرگ با نام ArianERP
 • ارائه راهکارهای نرم افزاری برای کسب و کارهای کوچک و متوسط با نام نرم افزار حسابداری فرداد
 • ارائه خدمات استقرار و پشتیبانی نرم افزار حسابداری فرداد و ArianERP برای مشتریان

شرکت های زیر مجموعه آرین سیستم

آرین سیستم 4 شرکت اصلی را در زیرمجموعه خود جای داده است. هریک از شرکت‌های آرین سیستم درحال انجام فعالیت‌های تخصصی در حوزه نرم افزار هستند و در طی چندین سالی که این شرکت‌ها تاسیس شده اند، آرین سیستم پیشرفت چشمگیری در حوزه فناوری اطلاعات و تولید نرم افزار داشته است.
هریک از شرکت‌های آرین سیستم شامل مجموعه ای از نیروی انسانی متخصص هستند، که بر اساس بروز ترین تکنولوژی‌ها به ارائه راهکارهای نرم افزاری باتوجه به جدید ترین استانداردهای روز دنیا می‌پردازند.

ارزش های آرین سیستم

بروز بودن آرین سیستم

بروز بودن

مجموعه آرین سیستم هر روز با بررسی نیازهای صنعت مشتریان، سعی بر تولید محصولاتی که نیازهای جدید مشتریان را به صورت کامل پوشش دهد، دارد. در طول 2 دهه گذشته این شرکت با استفاده از مهارت‌های نیروی انسانی جوان و با استعداد خود در حوزه فناوری اطلاعات، توانسته است اهداف خود در زمینه تولید نرم افزار را محقق نماید. دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت و دریافت گواهینامه 10002 ISO و گواهینامه ISO 10004 از شرکت IMQ ایتالیا بخشی از موفقیت‌های آرین سیستم می‌باشند.

تولید دستاورد در آرین سیستم

تولید دستاورد

مجموعه آرین سیستم با انجام تحقیقات بازاری و شناسایی نیاز مشتریان، موفق به افزایش بهره وری نرم افزار در جهت توسعه کسب و کار مشتریان شده است. درواقع مجموعه آرین سیستم علاوه بر فروش محصولات نرم افزاری، به مشتریان خود در زمینه استفاده و استقرار محصولات مشاوره داده و از آن‌ها پشتیبانی می‌نماید. بدین طریق مشتریان نیز به دستاوردهای مورد هدف خود خواهند رسید.

مشتری محوری آرین سیستم

مشتری محوری

آرین سیستم و کارکنان این مجموعه با انجام و اجرای تمام تعهدات خود نسبت به مشتریان، موفق به کسب بالاترین میزان رضایت مشتریان شده است. به علاوه کارکنان آرین سیستم با همدلی و همفکری با یکدیگر، به محقق سازی اهداف مدیران این سازمان کمک می‌کنند.

تیم محوری آرین سیستم

تیم محوری

مجموعه آرین سیستم از چندین تیم سازمانی همسو و همفکر تشکیل شده است، که همگی با مشارکت در کارها بایکدیگر سبب رشد و شکوفایی شرکت و تولید نرم افزارهای یکپارچه شده‌اند. در واقع ارتقای توانایی هریک از اعضای تیم منجر به ارتقاء هرچه بیشتر محصولات شرکت می‌گردد.

محصولات شرکت آرین سیستم

1- نرم افزار ERP ابری

نرم افزار ERP ابری آرین سیستم به کاربران این امکان را می‌دهد، که در هر مکان و در هر محدوده زمانی فقط از طریق بستر اینترنت بتوانند با نرم افزار کار کرده و اطلاعات را مدیریت نمایند.
تمام تجهیزات سخت افزاری و زیرساخت‌های مورد نیاز برای کار با نرم افزار ابری آرین سیستم توسط شرکت آرین سیستم تامین می‌شوند. بنابراین این نرم افزار علاوه بر امنیت بالا هزینه کمتری برای مشتریان خواهد داشت.
سهولت استفاده از نرم افزار ابری آرین سیستم به دلیل عدم محدودیت در دسترسی به اطلاعات و همچنین کاهش هزینه خریداری این نرم افزار در مقایسه با نرم افزارهایی که نیاز به خرید لایسنس و آماده سازی تجهیزات سخت افزاری دارند، سبب شده است که تاکنون 23% از مشتریان شرکت آرین سیستم از نرم افزار ERP ابری استفاده کنند.

2- نرم افزار ArianERP

نرم افزار ArianERP که برای کسب و کارهای بزرگ و متوسط طراحی شده است، به صورت فرآیند محور نیازهای کسب و کارهای مختلف ازجمله شرکت‌های بازرگانی، شرکت‌های تولیدی، شرکت‌های پیمانکاری و شرکت‌های خدماتی را پوشش می‌دهد.

نرم افزار آرین سیستم به دو صورت تحت وب و تحت ویندوز در دسترس بوده و برای سازمان‌هایی که پرسنل دورکار دارند، ورژن تحت وب آن بسیار مناسب می‌باشد. در طی چند سال اخیر باتوجه به افزایش تعداد پرسنل دورکار در شرکت‌ها و همچنین سهولت دسترسی به نرم افزار تحت وب در مقایسه با نسخه تحت ویندوز نرم افزار، مشتریان بیشتری علاقمند به استفاده از نرم افزار تحت وب آرین سیستم هستند.

نرم افزار ArianERP دارای 5 حوزه اصلی شامل حوزه مالی، بازرگانی، تولید، منابع انسانی و اتوماسیون اداری می‌باشد. هریک از حوزه‌ها دارای چندین ماژول نرم افزاری هستند و درمجموع نرم افزار ArianERP از 48 ماژول نرم افزاری تشکیل شده است، که همه این ماژول‌ها به صورت یکپارچه می‌باشند.

 

3- نرم افزار حسابداری فرداد

نرم افزار حسابداری فرداد از دیگر محصولات شرکت آرین سیستم می‌باشد، که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده است. نرم افزار حسابداری فرداد از 7 ماژول حسابداری مالی، انبارداری، دریافت و پرداخت، اموال و دارائیهای ثابت، فروش، حقوق و دستمزد و هوشمند پیام تشکیل شده است.

  • بسته حسابداری پیمانکاری فرداد به شما امکان مدیریت همه جانبه پروژه‌های مالی را می‌دهد.
  • بسته حسابداری بازرگانی فرداد به شما امکان زیرنظرگرفتن فعالیت‌های تجاری، گزارشات مالی و آنالیز میزان فروش سازمان را می‌دهد.
  • بسته حسابداری خدماتی فرداد امکان بهینه سازی خدمات شرکت و مدیریت یکپارچه وضعیت شرکت را فراهم می‌کند.
  • بسته حسابداری تولیدی فرداد امکان برنامه ریزی دقیق برای خط تولید و مدیریت بهای تمام شده یکایک محصولات تولیدی را فراهم می‌کند.
Rate this page

تماس

قیمت

دمو

کاتالوگ

×

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

تماس با مشاوران تماس با فرداد

 • شرایـط کاری و نیـازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم.
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم.
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار فرداد در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری سازمان به شما ارائه دهیم.
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم.