آموزش حسابداری کاملا رایگان در آموزشگاه حسابداری فرداد

هزینه سنگین کلاس های حسابداری، عدم امکان شرکت در آموزشگاه حسابداری حضوری و تنظیم نبودن زمان برگزاری کلاس ها با ساعات کاری افراد شاغل، باعث شده است که بسیاری از علاقمندان نتوانند در دوره های آموزش حسابداری شرکت کنند.
برگزاری دوره‌ای که قادر باشد علاوه بر آموزش اصول حسابداری، افراد را برای ورود به بازار کار آماده کند، کلید حل ماجراست. آموزشگاه حسابداری فرداد یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری است که اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری بازار کار به صورت کاملا رایگان نموده است که شما علاقمندان می توانید به صورت آنلاین در دوره‌ها شرکت کنید.

لیست دوره های آموزشگاه حسابداری فرداد

آموزش حسابداری کاملا رایگان در کنار اساتید برجسته

آشنایی با حسابداری – دوره صفر حسابداری

دوره آشنایی با حسابداری برای علاقمندان به یادگیری اصولی حسابداری توسط گروه نرم افزاری فرداد تدارک دیده شده است. برای آشنایی با اصول و مفاهیم حسابداری ثبت نام خود را آغاز کنید.

آموزش حسابداری مقدماتی

آموزش حسابداری مقدماتی

برای یادگیری حسابداری به صورت کاربردی به مدرک اکتفا نکنید. با ثبت نام در دوره آنلاین آموزش حسابداری مقدماتی رایگان فرداد با انجام تمرینات مستمر، به عنوان یک حسابدار مجرب وارد دنیای کسب و کار شوید.

آموزش نرم افزار حسابداری

آموزش نرم افزار حسابداری

امروزه اکثر شرکت ها امور مالی خود را با استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری انجام می دهند. قابلیت های منحصر به فرد نرم‌افزارهای حسابداری سبب استفاده مدیران از این نرم‌افزارها شده است.

آموزش نرم افزار انبارداری

آموزش نرم افزار انبارداری

موجودی انبار جز دارایی های سازمان محسوب می شود. استفاده از نرم افزار انبارداری برای ثبت و کنترل هزینه های نگهداری کالا، سفارش، تامین و گزارش‌دهی از موجودی مواد اولیه برای واحد انبار امری ضروری است.

آموزش نرم افزار حقوق و دستمزد

آموزش نرم افزار حقوق و دستمزد

محاسبه دستی حقوق و دستمزد پرسنل، کاری زمان بر و خسته کننده خواهد بود. نرم افزار حقوق و دستمزد به عنوان سیستم محاسبه خودکار حقوق و دستمزد پرسنل، می تواند راهکار موثر در کاهش هزینه های سازمان باشد.

آموزش حسابداری پیشرفته

آموزش حسابداری پیشرفته

یکی دیگر از دوره های آموزشی گروه نرم افزاری فرداد، آموزش حسابداری پیشرفته است. پس از آموزش حسابداری پیشرفته می توانید با دقت به انواع داده های حسابداری رسیدگی کرده و آنها را تحلیل نمایید.

آموزش حسابداری مالیاتی

آموزش حسابداری مالیاتی

یادگیری کاربردی حسابداری مالیاتی بدون انجام پروژه، نتیجه ای نخواهد داشت. در دوره آنلاین و رایگان آموزش حسابداری مالیاتی فرداد هم اصول حسابداری مالیاتی را فرا خواهید گرفت و هم پروژه های مستمر انجام خواهید داد.

آموزش اکسل در حسابداری

آموزش اکسل در حسابداری

اکسل جزء قدیمی ترین در عین حال کاربردی ترین نرم افزارهایی می باشد، که در حسابداری مورد استفاده قرار می گیرد. اکسل به دلیل برخورداری از محیط انعطاف پذیر و ساده در حسابداری های شخصی و عمومی استفاده زیادی دارد.

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد ازجمله مباحث مهم در حسابداری می باشد، که تمام کسب و کارها درگیر آن می باشند. تسلط کامل بر محاسبه حقوق و مزایا می تواند شانس استخدام یک حسابدار را افزایش دهد.

آموزش نرم افزار فروش

آموزش نرم افزار فروش

فرآیندهای فروش به دلیل گستردگی بالا نیازمند مدیریت یکپارچه نرم افزاری است. بنابراین کارشناسان بخش فروش برای حرکت هم جهت با تکنولوژی، باید نحوه کار با نرم افزار فروش و حسابداری فروش را یاد بگیرند.

آموزش نرم افزار خزانه داری

آموزش نرم افزار خزانه داری

کارشناسان حوزه خزانه داری برای مدیریت کلیه فرآیند های دریافت و پرداخت نظیر افتتاح حساب، تعریف صندوق، چک و تنخواه و انتقال وجوه به واحد ذی حسابی باید نحوه کار با نرم افزار خزانه داری را آموزش ببینند.

آموزش نرم افزار دارایی ثابت

تعدد اموال، حفظ و صدور اسناد حسابداری اموال نیازمند مدیریت سیستماتیک است. ارتقا دانش و مهارت ثبت هزینه‌های استهلاک و مدیریت گردش اموال شرکت نیاز به یادگیری نرم افزار دارایی ثابت دارد.

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره ها

آموزشگاه حسابداری فرداد، جهت توانمندسازی حسابداران اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری بازار کار از مبتدی تا پیشرفته به صورت غیر حضوری کرده است. استفاده از این آموزش‌ها برای تمام افراد رایگان می‌باشد و علاقمندان از سراسر کشور می‌توانند در کلاس‌های آموزشگاه حسابداری فرداد ثبت نام و از مباحث آموزشی استفاده کنند.

برای ثبت‌ نام در هر یک از دوره‌های آموزشگاه حسابداری فرداد، دانش‌پذیران محترم باید به صفحه آموزش مورد نظر مراجعه و اطلاعات دوره را به صورت کامل بررسی کنند. در این قسمت به‌طور دقیق درباره دوره توضیح داده شده است . سپس سرفصل‌های انتخابی خود را بررسی کنند و در نهایت در صورت کسب اطلاعات لازم نسبت به دوره، اقدام به پیش ثبت نام خود کنند.

دانش‌پذیران محترم توجه داشته باشند که اطلاعات خود را در فرم ثبت‌نام دقیق وارد کنند، زیرا اطلاعات پس از ارسال قابل تغییر نمی‌باشند.

بعد از ارسال فرم پیش ثبت نام، یک ایمیل حاوی توضیحات تکمیل ثبت نام برای دانش‌پذیران ارسال می شود.

برای ثبت نام در تمامی دوره‌های آموزش حسابداری بازار کار، ابتدا ارزیابی اولیه‌ای از متقاضیان انجام می‌شود که میزان دانش فعلی داوطلب و پیش نیازهایی که داوطلب برای شرکت در کلاس آموزش حسابداری باید داشته باشد، بررسی می‌شود.

در ارزیابی اولیه دانش‌پذیران باید به تعدادی سوال مرتبط با مباحث ابتدایی حسابداری پاسخ دهند که میزان دانش حسابداری آن‌ها بررسی شود.

هیچ محدودیتی در ثبت نام‌ داوطلبان وجود ندارد، اما همه افراد پس از تکمیل ثبت نام کلاس‌های آموزش حسابداری بازار کار، لازم است ارزیابی اولیه را انجام دهند.

پیشنهاد آموزشگاه حسابداری فرداد به شما این است که برای شروع ابتدا در کلاس‌های آموزش مقدماتی حسابداری بازار کار شرکت کنید زیرا مباحث اولیه حسابداری برای ورود به بازار کار در این دوره آموزش داده می‌شود.

دوره‌های آموزشگاه حسابداری فرداد دارای سطح‌بندی می‌باشند و دانش‌پذیران پس از ارزیابی اولیه به سطح و گروه مربوطه هدایت خواهند شد.

پس از ارزیابی اولیه، دانش‌پذیران به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول افرادی هستند که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند و در ارزیابی امتیاز مورد نیاز را کسب نکرده‌اند. این افراد در دوره آشنایی با حسابداری آموزشگاه حسابداری فرداد شرکت داده می‌شوند و پس از گذراندن ارزیابی نهایی می‌توانند در کلاس‌های آموزش حسابداری بازار کار و همچنین سایر کلاس‌های آموزش حسابداری شرکت کنند.

دسته دوم افرادی هستند که با رشته حسابداری آشنایی داشته و در ارزیابی اولیه امتیاز مورد نیاز را کسب کرده اند، این افراد می‌توانند در کلاس‌های آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار شرکت کنند.

پیشنهاد ما این است که داوطلبان پس از دریافت امتیاز لازم در ارزیابی اولیه، ابتدا در دوره آموزش حسابداری مقدماتی بازار کار شرکت کنند و سپس در سایر دوره‌های آموزشگاه حسابداری فرداد ثبت نام کنند. زیرا با شرکت در این دوره دانش‌پذیران آماده ورود به بازار کار می‌شوند و توانمندی خود را در یادگیری مطالب بالا خواهند برد.

آموزشگاه حسابداری فرداد به‌عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران، نحوه ارزیابی در طول دوره را به این صورت برگزار می‌کند که دانش‌پذیران موظف هستند پاسخ تمرین‌های فرستاده شده توسط مدرس را تا قبل از جلسه بعدی، برای استاد ارسال کنند.

همچنین در پایان دوره نیز یک آزمون نهایی از دانش‌پذیران گرفته خواهد شد. در نهایت امتیاز دانش پذیران با توجه به فعالیت‌های کلاسی، پاسخ تمرین‌هایی که برای استاد ارسال کرده‌اند و پاسخ‌های دانش‌پذیران در آزمون نهایی، تعیین شده و اگر دانش‌پذیر امتیاز لازم را از این دوره کسب کرده باشد، می‌تواند در دوره بعدی شرکت کند. همچنین آموزشگاه حسابداری فرداد به افراد برتر در پایان هر دوره مدرک اعطا خواهد کرد.

علاوه بر آموزش حسابداری بازار کار، سایر آموزش‌های آموزشگاه حسابداری فرداد، آموزش‌های پیشرفته حسابداری نظیر: حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری مالیاتی و … هستند که ضمن رایگان بودن همه دوره‌ها، متقاضیان می‌توانند در هر کلاس آموزشی که تمایل دارند ثبت نام کنند.

سوالات مرتبط دوره آموزش حسابداری

با وجود توضیحات کاملی که در بخش های قبلی ارائه شد، ممکن است پس از مطالعه مطالب ذکر شده سوالاتی درباره این دوره ها در ذهن شما ایجاد شده باشد، در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین سوالات دوره آموزش حسابداری بازار کار می پردازیم.

سطح 1: آموزش حسابداری مقدماتی + آشنایی با نرم‌افزار حسابداری

سطح 2: آموزش حسابداری فروش و انبار + آموزش نرم‌افزار فروش + آموزش نرم‌افزار انبارداری

سطح 3: آموزش حسابداری پیشرفته + آموزش نرم‌افزار دارایی ثابت + آموزش نرم‌افزار خزانه داری

سطح 3: آموزش جامع اکسل در حسابداری (این دوره پیش‌نیاز ورود به سطح چهارم حسابداری حقوق‌ودستمزد می‌باشد.)

سطح 4: آموزش حسابداری حقوق و دستمزد + آموزش نرم‌افزار حقوق و دستمزد

سطح 5: آموزش حسابداری مالیاتی + نحوه استفاده از سامانه مودیان مالیاتی و قوانین مالیاتی + کارگاه تکمیل اظهارنامه مالیاتی 

برای این که شما بتوانید در ارزیابی دوره موردنظرتون قبول بشید، نیاز است که یک سری اطلاعات اولیه درباره مباحث دوره داشته باشید. درصورتی که اطلاعات مورد نیاز را ندارید و یا در ارزیابی اولیه دوره قبول نشده‌اید، در دوره‌ای که به عنوان پیش نیاز دوره مورد نظر شما درنظر گرفته شده است شرکت کنید و پس از گذراندن  دوره پیش نیاز، مجددا در دوره موردنظر خود شرکت کنید. لیست تمام دوره‌ها به همراه پیش نیاز آن‌ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

 

ردیفنام دورهسطح دورهپیش نیاز دوره
1دوره آشنایی با حسابدارینداردندارد
2آموزش حسابداری مقدماتی + آشنایی با نرم‌افزار حسابداریسطح 1ندارد
3آموزش حسابداری فروش و انبار + آموزش نرم‌افزار فروش + آموزش نرم‌افزار انبارسطح 2سطح 1
4آموزش حسابداری پیشرفته + آموزش نرم‌افزار دارایی + آموزش نرم‌افزار خزانه داریسطح 3سطح 2
5آموزش جامع اکسل در حسابداریسطح 3سطح 2
6آموزش حسابداری حقوق و دستمزد + آموزش نرم افزار حقوق و دستمزدسطح 4سطح 3
7آموزش حسابداری مالیاتیسطح 5سطح 4

کلاس های آموزش حسابداری بازار کار به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می شوند و شرکت کنندگان از طریق اینترنت در کلاس ها حضور خواهند داشت.‌

در آموزش حسابداری بازار کار نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست ولی هر کدام از دوره ها در آموزشگاه های حسابداری دیگر حدود 600 هزار تومان می باشد، اما آموزشگاه فرداد این آموزشات را به صورت رایگان برای همه افراد برگزار می کند.

در آموزشگاه حسابداری فرداد محدودیتی برای ثبت نام کلاس های آموزش حسابداری وجود ندارد، یک فرد می تواند در یک یا چند دوره و یا تمام کلاس های آموزش حسابداری بازار کار که توسط آموزشگاه فرداد برگزار می شود شرکت نماید ولی نمی تواند به صورت موازی در دو دوره حضور داشته باشد ، باید دوره قبلی تمام شده باشد تا در دوره جدید ثبت نام انجام شود، البته ناگفته نماند که برای شرکت در هر دوره دانش پذیر باید حتما در ارزیابی اولیه شرکت نماید.

ویدئوهای دوره آموزش حسابداری بازار کار

بخشی از تجربه دانش پذیران آموزشگاه حسابداری فرداد

در وبلاگ فرداد آموزش خود را تکمیل کنید

به چه موضوعاتی در وبلاگ فرداد علاقه مند هستید؟

4.8/5 - (5 امتیاز)

تماس

قیمت

دمو

کاتالوگ

×

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

تماس با مشاوران تماس با فرداد

  • شرایـط کاری و نیـازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم.
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم.
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار فرداد در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری سازمان به شما ارائه دهیم.
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم.