آموزش حسابداری بازار کارفرداد

آموزش حسابداری بازار کار بصورت کاملا رایگان

هزینه سنگین کلاس های حسابداری، عدم امکان شرکت در کلاس های حضوری و تنظیم نبودن زمان برگزاری کلاس ها با ساعات کاری افراد شاغل، باعث شده است که بسیاری از علاقمندان نتوانند در دوره های آموزش حسابداری شرکت کنند.
برگزاری دوره‌ای که قادر باشد علاوه بر آموزش اصول حسابداری، افراد را برای ورود به بازار کار آماده کند، کلید حل ماجراست. آکادمی فرداد اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری بازار کار به صورت کاملا رایگان نموده است که شما علاقمندان می توانید به صورت آنلاین در دوره‌ها شرکت کنید.

دوره های آموزش حسابداری آکادمی فرداد

آموزش حسابداری کاملا رایگان در کنار اساتید برجسته

آشنایی با حسابداری

دوره آشنایی با حسابداری برای علاقمندان به یادگیری اصولی حسابداری توسط گروه نرم افزاری فرداد تدارک دیده شده است. برای آشنایی با اصول و مفاهیم حسابداری ثبت نام خود را آغاز کنید.

آموزش حسابداری مقدماتی

آموزش حسابداری مقدماتی

برای یادگیری حسابداری به صورت کاربردی به مدرک اکتفا نکنید. با ثبت نام در دوره آنلاین آموزش حسابداری مقدماتی رایگان فرداد با انجام تمرینات مستمر، به عنوان یک حسابدار مجرب وارد دنیای کسب و کار شوید.

آموزش نرم افزار حسابداری

آموزش نرم افزار حسابداری

امروزه اکثر شرکت ها امور مالی خود را با استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری انجام می دهند. قابلیت های منحصر به فرد نرم‌افزارهای حسابداری سبب استفاده مدیران از این نرم‌افزارها شده است.

آموزش نرم افزار انبارداری

آموزش نرم افزار انبارداری

موجودی انبار جز دارایی های سازمان محسوب می شود. استفاده از نرم افزار انبارداری برای ثبت و کنترل هزینه های نگهداری کالا، سفارش، تامین و گزارش‌دهی از موجودی مواد اولیه برای واحد انبار امری ضروری است.

آموزش نرم افزار حقوق و دستمزد

آموزش نرم افزار حقوق و دستمزد

محاسبه دستی حقوق و دستمزد پرسنل، کاری زمان بر و خسته کننده خواهد بود. نرم افزار حقوق و دستمزد به عنوان سیستم محاسبه خودکار حقوق و دستمزد پرسنل، می تواند راهکار موثر در کاهش هزینه های سازمان باشد.

آموزش حسابداری پیشرفته

آموزش حسابداری پیشرفته

یکی دیگر از دوره های آموزشی گروه نرم افزاری فرداد، آموزش حسابداری پیشرفته است. پس از آموزش حسابداری پیشرفته می توانید با دقت به انواع داده های حسابداری رسیدگی کرده و آنها را تحلیل نمایید.

آموزش حسابداری مالیاتی

آموزش حسابداری مالیاتی

یادگیری کاربردی حسابداری مالیاتی بدون انجام پروژه، نتیجه ای نخواهد داشت. در دوره آنلاین و رایگان آموزش حسابداری مالیاتی فرداد هم اصول حسابداری مالیاتی را فرا خواهید گرفت و هم پروژه های مستمر انجام خواهید داد.

آموزش اکسل در حسابداری

آموزش اکسل در حسابداری

اکسل جزء قدیمی ترین در عین حال کاربردی ترین نرم افزارهایی می باشد، که در حسابداری مورد استفاده قرار می گیرد. اکسل به دلیل برخورداری از محیط انعطاف پذیر و ساده در حسابداری های شخصی و عمومی استفاده زیادی دارد.

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد ازجمله مباحث مهم در حسابداری می باشد، که تمام کسب و کارها درگیر آن می باشند. تسلط کامل بر محاسبه حقوق و مزایا می تواند شانس استخدام یک حسابدار را افزایش دهد.

آموزش نرم افزار فروش

آموزش نرم افزار فروش

فرآیندهای فروش به دلیل گستردگی بالا نیازمند مدیریت یکپارچه نرم افزاری است. بنابراین کارشناسان بخش فروش برای حرکت هم جهت با تکنولوژی، باید نحوه کار با نرم افزار فروش و حسابداری فروش را یاد بگیرند.

آموزش نرم افزار خزانه داری

آموزش نرم افزار خزانه داری

کارشناسان حوزه خزانه داری برای مدیریت کلیه فرآیند های دریافت و پرداخت نظیر افتتاح حساب، تعریف صندوق، چک و تنخواه و انتقال وجوه به واحد ذی حسابی باید نحوه کار با نرم افزار خزانه داری را آموزش ببینند.

آموزش نرم افزار دارایی ثابت

تعدد اموال، حفظ و صدور اسناد حسابداری اموال نیازمند مدیریت سیستماتیک است. ارتقا دانش و مهارت ثبت هزینه‌های استهلاک و مدیریت گردش اموال شرکت نیاز به یادگیری نرم افزار دارایی ثابت دارد.

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره

آکادمی آموزش حسابداری فرداد جهت توانمند سازی حسابداران اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری بازار کار از مبتدی تا پیشرفته به صورت غیر حضوری نموده است. استفاده از این آموزش ها برای تمام افراد رایگان می باشد و علاقمندان از سراسر کشور می توانند در کلاس ها ثبت نام نموده و از مباحث آموزشی استفاده نمایند. 

برای ثبت نام در هر دوره، دانش پذیران  محترم باید به صفحه آموزش مورد نظر مراجعه نمائید و اطلاعات دوره را به صورت کامل بررسی نمائید، در این قسمت به صورت دقیق درباره دوره توضیح داده شده است سپس سرفصل های انتخابی را بررسی نموده و در نهایت در صورتی که اطلاعات بدست آمده برای دوره مد نظر شما کافی بود نسبت به پیش ثبت نام خود را اقدام فرمائید.  اطلاعات خود را در فرم ثبت نام به صورت دقیق وارد کنید به دلیل آنکه اطلاعات پس از ارسال قابل تغییر نمی باشد

بعد از ارسال فرم پیش ثبت نام، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که در آن مراحل بعد به صورت کامل توضیح داده شده است.

برای ثبت نام در تمامی دوره های آموزش حسابداری بازار کار ابتدا باید ارزیابی اولیه ای از متقاضیان انجام شود که میزان دانش فعلی داوطلب و پیش نیاز هایی که داوطلب برای شرکت در کلاس آموزش حسابداری فعلی باید داشته باشد بررسی شود.

در ارزیابی اولیه دانشپذیران باید به تعدادی سوال مربوط به مباحث ابتدایی حسابداری پاسخ بدهند که میزان دانش آن ها در حسابداری بررسی شود.

هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام ها توسط داوطلبان وجود ندارد، اما همه افراد باید پس از ثبت نام در کلاس های اموزش حسابداری ارزیابی اولیه را انجام دهند.

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا در کلاس های آموزش مقدماتی حسابداری بازار کار که مباحث اولیه حسابداری برای ورود به بازار کار در آن آموزش داده می شود، شرکت نمایید.

پس از ارزیابی اولیه دانشجویان به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند و در ارزیابی امتیاز مورد نیاز را کسب نکرده اند، این افراد در دوره آشنایی با حسابداری شرکت داده می شوند و پس از گذراندن ارزیابی نهایی می توانند در کلاس های آموزش حسابداری بازار کار و همچنین سایر کلاس های آموزش حسابداری شرکت کنند.

دسته دوم افرادی هستند که با رشته حسابداری آشنایی داشته و در ارزیابی اولیه امتیاز مورد نیاز را کسب نموده اند، این افراد می توانند در کلاس های آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار که به آموزش مباحث اولیه حسابداری می پردازد، شرکت کنند.

پیشنهاد ما این است که داوطلبان پس از دریافت امتیاز لازم در ارزیابی اولیه، ابتدا در دوره آموزش حسابداری مقدماتی بازار کار شرکت کنند و سپس در سایر آموزش ها ثبت نام کنند. زیرا با شرکت در این دوره دانش پذیران آماده ورود به بازار کار می شوند و توانمندی خود را در یادگیری مطالب بالا می برند. 

نحوه ارزیابی در طول دوره به این صورت است که دانش پذیران موظف هستند تمارین فرستاده شده توسط مدرس را انجام داده و تا قبل از جلسه بعدی، پاسخ تمرین ها را برای استاد ارسال نمایند.

همچنین در پایان دوره یک آزمون نهایی از دانش پذیران گرفته می شود. در نهایت امتیاز دانش پذیران با توجه به فعالیت های کلاسی، پاسخ تمارینی که برای استاد ارسال کرده اند و پاسخ های دانش پذیران در آزمون نهایی دوره، تعیین شده و اگر دانش پذیر امتیاز لازم را از این دوره کسب نموده باشد، می تواند در دوره بعدی شرکت نماید.

 علاوه بر آموزش حسابداری بازار کار سایر آموزش های آکادمی فرداد، شامل آموزش های پیشرفته حسابداری نظیر حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری مالیاتی و … هستند که ضمن رایگان بودن همه دوره ها، متقاضیان می توانند در هر کلاس آموزشی که تمایل دارند ثبت نام کنند.

سوالات مرتبط دوره آموزش حسابداری

با وجود توضیحات کاملی که در بخش های قبلی ارائه شد، ممکن است پس از مطالعه مطالب ذکر شده سوالاتی درباره این دوره ها در ذهن شما ایجاد شده باشد، در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین سوالات دوره آموزش حسابداری بازار کار می پردازیم.

محدودیتی در ثبت نام کلاس های آموزش حسابداری وجود ندارد، یک فرد می تواند در یک یا چند دوره و یا تمام کلاس های آموزش حسابداری بازار کار که توسط آکادمی آموزشی فرداد برگزار می شود شرکت نماید، البته ناگفته نماند که برای شرکت در هر دوره دانش پذیر باید حتما در ارزیابی اولیه شرکت نماید.

کلاس های آموزش حسابداری بازار کار به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می شوند و شرکت کنندگان از طریق اینترنت در کلاس ها حضور خواهند داشت.‌

در آموزش حسابداری بازارکار نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست ولی هر کدام از دوره ها در آموزشگاه های حسابداری دیگر حدود 600 هزار تومان می باشد، اما آکادمی آموزشی فرداد این آموزشات را به صورت رایگان برای همه افراد برگزار می کند.

پیش نیاز هر یک از آموزش ها از جمله آموزش حسابداری بازار کار با سایر آموزشات متفاوت است، برای اطلاع از پیش نیازها، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

ویدئوهای دوره آموزش حسابداری بازار کار

بخشی از دوره آموزش حسابداری بازر کار

در وبلاگ فرداد آموزش خود را تکمیل کنید

به چه موضوعاتی در وبلاگ فرداد علاقه مند هستید؟