آموزش حسابداری کاملا رایگان در آموزشگاه حسابداری فرداد

هزینه سنگین کلاس های حسابداری، عدم امکان شرکت در آموزشگاه حسابداری حضوری و تنظیم نبودن زمان برگزاری کلاس ها با ساعات کاری افراد شاغل، باعث شده است که بسیاری از علاقمندان نتوانند در دوره های آموزش حسابداری شرکت کنند.
برگزاری دوره‌ای که قادر باشد علاوه بر آموزش اصول حسابداری، افراد را برای ورود به بازار کار آماده کند، کلید حل ماجراست. آموزشگاه حسابداری فرداد یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری است که اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری بازار کار به صورت کاملا رایگان نموده است که شما علاقمندان می توانید به صورت آنلاین در دوره‌ها شرکت کنید.

لیست دوره های آموزشگاه حسابداری فرداد

آموزش حسابداری کاملا رایگان در کنار اساتید برجسته

آشنایی با حسابداری – دوره صفر حسابداری

دوره آشنایی با حسابداری برای علاقمندان به یادگیری اصولی حسابداری توسط گروه نرم افزاری فرداد تدارک دیده شده است. برای آشنایی با اصول و مفاهیم حسابداری ثبت نام خود را آغاز کنید.

آموزش حسابداری مقدماتی

آموزش حسابداری مقدماتی

برای یادگیری حسابداری به صورت کاربردی به مدرک اکتفا نکنید. با ثبت نام در دوره آنلاین آموزش حسابداری مقدماتی رایگان فرداد با انجام تمرینات مستمر، به عنوان یک حسابدار مجرب وارد دنیای کسب و کار شوید.

آموزش نرم افزار حسابداری

آموزش نرم افزار حسابداری

امروزه اکثر شرکت ها امور مالی خود را با استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری انجام می دهند. قابلیت های منحصر به فرد نرم‌افزارهای حسابداری سبب استفاده مدیران از این نرم‌افزارها شده است.

آموزش نرم افزار انبارداری

آموزش نرم افزار انبارداری

موجودی انبار جز دارایی های سازمان محسوب می شود. استفاده از نرم افزار انبارداری برای ثبت و کنترل هزینه های نگهداری کالا، سفارش، تامین و گزارش‌دهی از موجودی مواد اولیه برای واحد انبار امری ضروری است.

آموزش نرم افزار حقوق و دستمزد

آموزش نرم افزار حقوق و دستمزد

محاسبه دستی حقوق و دستمزد پرسنل، کاری زمان بر و خسته کننده خواهد بود. نرم افزار حقوق و دستمزد به عنوان سیستم محاسبه خودکار حقوق و دستمزد پرسنل، می تواند راهکار موثر در کاهش هزینه های سازمان باشد.

آموزش حسابداری پیشرفته

آموزش حسابداری پیشرفته

یکی دیگر از دوره های آموزشی گروه نرم افزاری فرداد، آموزش حسابداری پیشرفته است. پس از آموزش حسابداری پیشرفته می توانید با دقت به انواع داده های حسابداری رسیدگی کرده و آنها را تحلیل نمایید.

آموزش حسابداری مالیاتی

آموزش حسابداری مالیاتی

یادگیری کاربردی حسابداری مالیاتی بدون انجام پروژه، نتیجه ای نخواهد داشت. در دوره آنلاین و رایگان آموزش حسابداری مالیاتی فرداد هم اصول حسابداری مالیاتی را فرا خواهید گرفت و هم پروژه های مستمر انجام خواهید داد.

آموزش اکسل در حسابداری

آموزش اکسل در حسابداری

اکسل جزء قدیمی ترین در عین حال کاربردی ترین نرم افزارهایی می باشد، که در حسابداری مورد استفاده قرار می گیرد. اکسل به دلیل برخورداری از محیط انعطاف پذیر و ساده در حسابداری های شخصی و عمومی استفاده زیادی دارد.

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

آموزش حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد ازجمله مباحث مهم در حسابداری می باشد، که تمام کسب و کارها درگیر آن می باشند. تسلط کامل بر محاسبه حقوق و مزایا می تواند شانس استخدام یک حسابدار را افزایش دهد.

آموزش نرم افزار فروش

آموزش نرم افزار فروش

فرآیندهای فروش به دلیل گستردگی بالا نیازمند مدیریت یکپارچه نرم افزاری است. بنابراین کارشناسان بخش فروش برای حرکت هم جهت با تکنولوژی، باید نحوه کار با نرم افزار فروش و حسابداری فروش را یاد بگیرند.

آموزش نرم افزار خزانه داری

آموزش نرم افزار خزانه داری

کارشناسان حوزه خزانه داری برای مدیریت کلیه فرآیند های دریافت و پرداخت نظیر افتتاح حساب، تعریف صندوق، چک و تنخواه و انتقال وجوه به واحد ذی حسابی باید نحوه کار با نرم افزار خزانه داری را آموزش ببینند.

آموزش نرم افزار دارایی ثابت

تعدد اموال، حفظ و صدور اسناد حسابداری اموال نیازمند مدیریت سیستماتیک است. ارتقا دانش و مهارت ثبت هزینه‌های استهلاک و مدیریت گردش اموال شرکت نیاز به یادگیری نرم افزار دارایی ثابت دارد.

نحوه ثبت نام و شرکت در دوره ها

آموزشگاه حسابداری فرداد جهت توانمند سازی حسابداران اقدام به برگزاری دوره آموزش حسابداری بازار کار از مبتدی تا پیشرفته به صورت غیر حضوری نموده است. استفاده از این آموزش ها برای تمام افراد رایگان می باشد و علاقمندان از سراسر کشور می توانند در کلاس های آموزشگاه حسابداری فرداد ثبت نام نموده و از مباحث آموزشی استفاده نمایند.

برای ثبت نام در هر یک از دوره های آموزشگاه حسابداری فرداد، دانش پذیران محترم باید به صفحه آموزش مورد نظر مراجعه نمائید و اطلاعات دوره را به صورت کامل بررسی نمائید، در این قسمت به صورت دقیق درباره دوره توضیح داده شده است سپس سرفصل‌های انتخابی را بررسی نموده و در نهایت در صورتی که اطلاعات بدست آمده برای دوره مد نظر شما کافی بود نسبت به پیش ثبت نام خود را اقدام فرمائید.  اطلاعات خود را در فرم ثبت نام به صورت دقیق وارد کنید به دلیل آنکه اطلاعات پس از ارسال قابل تغییر نمی باشد.

بعد از ارسال فرم پیش ثبت نام، یک ایمیل برای شما ارسال می شود که در آن مراحل بعد به صورت کامل توضیح داده شده است.

برای ثبت نام در تمامی دوره های آموزش حسابداری بازار کار ابتدا باید ارزیابی اولیه ای از متقاضیان انجام شود که میزان دانش فعلی داوطلب و پیش نیاز هایی که داوطلب برای شرکت در کلاس آموزش حسابداری فعلی باید داشته باشد بررسی شود.

در ارزیابی اولیه دانشپذیران باید به تعدادی سوال مربوط به مباحث ابتدایی حسابداری پاسخ بدهند که میزان دانش آن ها در حسابداری بررسی شود.

هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام ها توسط داوطلبان وجود ندارد، اما همه افراد باید پس از ثبت نام در کلاس های آموزش حسابداری بازار کار ارزیابی اولیه را انجام دهند.

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا در کلاس های آموزش مقدماتی حسابداری بازار کار که مباحث اولیه حسابداری برای ورود به بازار کار در آن آموزش داده می شود، شرکت نمایید.

پس از ارزیابی اولیه دانشجویان به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند که هیچ آشنایی با حسابداری ندارند و در ارزیابی امتیاز مورد نیاز را کسب نکرده اند، این افراد در دوره آشنایی با حسابداری آموزشگاه حسابداری فرداد شرکت داده می شوند و پس از گذراندن ارزیابی نهایی می توانند در کلاس های آموزش حسابداری بازار کار و همچنین سایر کلاس های آموزش حسابداری شرکت کنند.

دسته دوم افرادی هستند که با رشته حسابداری آشنایی داشته و در ارزیابی اولیه امتیاز مورد نیاز را کسب نموده اند، این افراد می توانند در کلاس های آموزش حسابداری مقدماتی ویژه بازار کار که به آموزش مباحث اولیه حسابداری می پردازد، شرکت کنند.

پیشنهاد ما این است که داوطلبان پس از دریافت امتیاز لازم در ارزیابی اولیه، ابتدا در دوره آموزش حسابداری مقدماتی بازار کار شرکت کنند و سپس در سایر دوره های آموزشگاه حسابداری فرداد ثبت نام کنند. زیرا با شرکت در این دوره دانش پذیران آماده ورود به بازار کار می شوند و توانمندی خود را در یادگیری مطالب بالا می برند. 

آموزشگاه حسابداری فرداد به عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری در تهران نحوه ارزیابی در طول دوره را به این صورت برگزار می کند که دانش پذیران موظف هستند تمارین فرستاده شده توسط مدرس را انجام داده و تا قبل از جلسه بعدی، پاسخ تمرین ها را برای استاد ارسال نمایند.

همچنین در پایان دوره یک آزمون نهایی از دانش پذیران گرفته می شود. در نهایت امتیاز دانش پذیران با توجه به فعالیت های کلاسی، پاسخ تمارینی که برای استاد ارسال کرده اند و پاسخ های دانش پذیران در آزمون نهایی دوره، تعیین شده و اگر دانش پذیر امتیاز لازم را از این دوره کسب کرده باشد، می تواند در دوره بعدی شرکت نماید. همچنین آموزشگاه حسابداری فرداد به افراد برتر در پایان هر دوره مدرک اعطا می کند.

 علاوه بر آموزش حسابداری بازار کار سایر آموزش های آموزشگاه حسابداری فرداد، شامل آموزش های پیشرفته حسابداری نظیر حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری مالیاتی و … هستند که ضمن رایگان بودن همه دوره ها، متقاضیان می توانند در هر کلاس آموزشی که تمایل دارند ثبت نام کنند.

سوالات مرتبط دوره آموزش حسابداری

با وجود توضیحات کاملی که در بخش های قبلی ارائه شد، ممکن است پس از مطالعه مطالب ذکر شده سوالاتی درباره این دوره ها در ذهن شما ایجاد شده باشد، در ادامه به بررسی چند مورد از مهم ترین سوالات دوره آموزش حسابداری بازار کار می پردازیم.

برای این که شما بتوانید در ارزیابی دوره موردنظرتون قبول بشید، نیاز است که یک سری اطلاعات اولیه درباره مباحث دوره داشته باشید. درصورتی که اطلاعات مورد نیاز را ندارید و یا در ارزیابی اولیه دوره قبول نشده‌اید، در دوره‌ای که به عنوان پیش نیاز دوره مورد نظر شما درنظر گرفته شده است شرکت کنید و پس از گذراندن  دوره پیش نیاز، مجددا در دوره موردنظر خود شرکت کنید. لیست تمام دوره‌ها به همراه پیش نیاز آن‌ها را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

ردیفنام دورهنام پیش نیاز دوره
1دوره آشنایی با حسابداریندارد
2دوره آموزش حسابداری مقدماتیندارد
3دوره آموزش نرم افزار حسابداریحسابداری مقدماتی
4دوره آموزش نرم افزار انبارداریحسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته
5دوره آموزش نرم افزار حقوق و دستمزدحسابداری حقوق و دستمزد
6دوره آموزش حسابداری پیشرفتهحسابداری مقدماتی
7دوره آموزش حسابداری مالیاتیحسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته
8دوره آموزش اکسل در حسابداریندارد
9دوره آموزش حسابداری حقوق و دستمزدحسابداری مقدماتی
10کارگاه تکمیل اظهارنامه مالیاتیحسابداری مقدماتی
11دوره آموزش نرم افزار خزانه داریحسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته
12دوره آموزش نرم افزار دارایی ثابتحسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته
13دوره آموزش نرم افزار فروشحسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته

کلاس های آموزش حسابداری بازار کار به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می شوند و شرکت کنندگان از طریق اینترنت در کلاس ها حضور خواهند داشت.‌

در آموزش حسابداری بازار کار نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست ولی هر کدام از دوره ها در آموزشگاه های حسابداری دیگر حدود 600 هزار تومان می باشد، اما آموزشگاه فرداد این آموزشات را به صورت رایگان برای همه افراد برگزار می کند.

در آموزشگاه حسابداری فرداد محدودیتی برای ثبت نام کلاس های آموزش حسابداری وجود ندارد، یک فرد می تواند در یک یا چند دوره و یا تمام کلاس های آموزش حسابداری بازار کار که توسط آموزشگاه فرداد برگزار می شود شرکت نماید ولی نمی تواند به صورت موازی در دو دوره حضور داشته باشد ، باید دوره قبلی تمام شده باشد تا در دوره جدید ثبت نام انجام شود، البته ناگفته نماند که برای شرکت در هر دوره دانش پذیر باید حتما در ارزیابی اولیه شرکت نماید.

ویدئوهای دوره آموزش حسابداری بازار کار

بخشی از تجربه دانش پذیران آموزشگاه حسابداری فرداد

در وبلاگ فرداد آموزش خود را تکمیل کنید

به چه موضوعاتی در وبلاگ فرداد علاقه مند هستید؟

4.8/5 - (5 امتیاز)

تماس

قیمت

دمو

کاتالوگ

×

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

تماس با مشاوران تماس با فرداد

  • شرایـط کاری و نیـازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم.
  • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم.
  • بر اساس تجربه موفق نرم افزار فرداد در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری سازمان به شما ارائه دهیم.
  • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم.