قیمت نرم افزار حسابداری مالی فرداد

در این صفحه قیمت بسته های نرم افزار حسابداری مالی فرداد به همراه ماژول‌ها و زیر سیستم‌های حسابداری نمایش داده می‌شود، برای نمایش قیمت نرم افزار حسابداری مورد نظر کسب و کار خود ابتدا از قسمت سمت راست نام بسته خود را با توجه به نوع کسب و کار خود انتخاب کنید و در صورتی که نیاز به زیر سیستم‌های اضافه مثلا زیر سیستم ارزی و … و امکانات جانبی نظیر کاربر اضافه را در ستون دوم و سوم انتخاب نمائید و در نهایت برای دریافت پیش فاکتور قیمت نرم افزار حسابداری مورد نیاز اقدام نمائید.

بسته نرم افزاری خود را انتخاب کنید

قیمت نهایی

قیمت :
هزینه نصب :
ریال
مالیات و عوارض:
جمع کل:
سیستم ها - انتخاب چندگانه
زیر سیستم‌ها
امکانات جانبی

توضیحات

 • ماليات بر ارزش افزوده به مبلغ قيمت نرم افزار حسابداری فرداد در فاکتور اضافه می گردد.
 • کليه سيستم ها و زير سيستم ها دو کاربره می باشد و به ازای هر کاربر اضافه مبلغ ريال به پيش فاکتور اضافه خواهد شد.
 • هزينه آموزش حضوری توسط کارشناسان شرکت ساعتی ريال در ساعات کاری و مبلغ ریال در ساعات غیر کاری در شهر تهران خواهد بود.
 • هر نرم افزار دارای 2 ساعت آموزش رايگان و يک سال پشتيبانی رايگان می باشد.
 • خدمات نصب به صورت تک کاربره و محیط شبکه صرفا توسط نمایندگان ارائه می‌گردد هزینه آن ریال است. برای نصب در خارج از شهر هزینه ایاب و ذهاب بعهده مشتری می‌باشد.

دریافت پیش فاکتور

نام و نام خانوادگی *
نام شرکت *
 
استان: *
شماره تماس *
ایمیل *
آدرس *

درخواست شما با موفقیت ارسال گردید.
کارشناسان فروش فرداد بزودی با شما تماس خواهند گرفت.

نحوه خرید نرم افزار حسابداری فرداد

بهینه هزینه کردن در تمامی شرکت‌ها از اصول اولیه و جزء چند خواسته اول مدیران آن‌ها در کنار بررسی قیمت نرم افزار حسابداری می‌باشد. این شرکت‌ها برای انجام امور مالی به ابزار حسابداری کاربردی احتیاج دارند. مهم ترین ابزار، یک نرم افزار مالی است. دو نکته ای که در هنگام خرید اینگونه نرم افزارها باید در نظر داشت، امکانات بالا و قیمت مناسب می‌باشد. برای استفاده از مزایای این ابزار، باید اطمینان حاصل کنید که انتخاب نرم افزار با توجه به قیمت نرم افزار حسابداری مورد نظر، قادر به پاسخگویی به نیازهای حسابداری شرکت شما باشد. شرکت نرم افزاری فرداد به عنوان تولید کننده نرم افزار حسابداری شرکتی با توجه به بودجه و نیاز مشاغل مختلف بسته های نرم افزاری متنوعی را ارائه می دهد. بسته نرم افزار فرداد با توجه به سطح نیاز شما قیمت متفاوت و در عین حال مقرون به صرفه ای دارد.

شما برای خرید یا اطلاع از قیمت نرم افزار حسابداری فرداد می‌توانید به علاقه خود یکی از راه های زیر را انجام دهید:

  • خرید از نمایندگی
  • خرید از نمایندگی مرکزی (تهران)
  • سفارش از طریق وب سایت
  • تماس با مشاوران فروش

دریافت قیمت نرم افزار حسابداری

استفاده بهینه از زمان برای هر شرکت و مسئول خریدی بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل شرکت نرم افزاری فرداد قیمت نرم افزار حسابداری فرداد را با جزئیات کامل در بالا آورده است و شما می‌توانید هر زمان که علاقه داشتید امکانات مختلف نرم افزار را مشاهده کرده و با انتخاب زیر سیستم ها و ابزار مورد نیاز از قیمت نرم افزار حسابداری فرداد مطلع شوید. در نهایت با زدن بر روی گزینه دریافت پیش فاکتور، قیمت نرم افزار حسابداری تمام شده محصول که مطابق با سلیقه و نیاز شما شخصی سازی شده را دریافت می‌کنید. خیالتان راحت! کارشناسان و مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه توضیحات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت.

4.5/5 - (2 امتیاز)