قیمت نرم افزار حسابداری فرداد چقدر است؟

شرکت های کوچک معمولاً برای انجام امور مالی به ابزارهای حسابداری کاربردی احتیاج دارند، از جمله این ابزارها یک نرم افزار مالی است. قیمت برنامه های حسابداری برای این مشاغل باید مقرون به صرفه باشد. برای استفاده از مزایای این ابزار، باید اطمینان حاصل کنید که انتخاب نرم افزار با توجه به قیمت آن، قادر به پاسخگویی به نیازهای حسابداری شرکت شما باشد. شرکت حسابداری فرداد به عنوان ارائه دهنده نرم افزار حسابداری شرکتی با توجه به بودجه و نیاز مشاغل مختلف بسته های نرم افزاری متنوعی را ارائه می دهد و با توجه به سطح نیاز شما قیمت نرم افزار فرداد متفاوت اما مقرون به صرفه است.

سرمایه گذاری در خرید و استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری در حفظ منابع تجاری به شما کمک کند. ما نرم افزار حسابداری فرداد را بطور خاص و با توجه به مشاغل پیمانکاری، خدماتی، بازرگانی و تولیدی طراحی کرده ایم. با توجه به مناسب بودن قیمت نرم افزار حسابداری فرداد شما می توانید از کاربردی ترین امکانات نرم افزار به راحتی بهره مند شوید، گزارش های مورد نیاز خود را تهیه کنید، مالیات بر ارزش افزوده و سایر مالیات ها، ردیابی کالاها، بودجه و مدیریت حقوق و دستمزد را به صورت خودکار محاسبه و ثبت کنید.

ما با دارندگان کسب و کارهای کوچک روابط محکمی برقرار کرده ایم تا به آنها در رسیدن به نتایج برجسته کمک کنیم. شما می توانید در هر مرحله از سفر تجاری خود به تخصص و پشتیبانی ما اعتماد کنید. نرم افزار حسابداری فرداد بینش های دقیقی را در امور مالی کسب و کار به شما ارائه می دهد و شما می توانید فاکتورها و صورتحساب ها را به راحتی مدیریت کنید و در تببین استراتژی های سازمان از گزارش های نرم افزار جهت تحلیل اطلاعات بهره مند شوید.

سیستم‌ها
زیر سیستم‌ها
امکانات جانبی
قیمت نهایی و ارسال سفارش
قیمت کل:
10% تخفیف خرید بسته: ریال
مالیات و عوارض:
جمع کل:

توضیحات


  • 9% مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ قیمت نرم افزار حسابداری فرداد در فاکتور اضافه می گردد.
  • کلیه سیستم ها و زیر سیستم ها دو کاربره می باشد و به ازای هر کاربر اضافه مبلغ 2،000،000 ریال به پیش فاکتور اضافه خواهد شد.
  • هزینه آموزش حضوری توسط کارشناسان شرکت ساعتی 600،000 هزار ریال در شهر تهران خواهد بود.
  • هر نرم افزار دارای 2 ساعت آموزش رایگان در محل شرکت فروشنده و یک سال پشتیبانی رایگان می باشد.
نام و نام خانوادگی:
*
نام شرکت:
استان:
*
شماره تماس:
*
ایمیل:
ارسال سفارش