ارسال صورتحساب الکترونیکی مالیاتی 100% رایگان

طبق ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، اشخاص حقوقی می‌بایست برای انجام معاملات خویش با اشخاص ثالث، صورتحسابی صادر نمایند، تا شماره اقتصادی منحصر به فعالیت خود و طرف دیگر معامله در آن درج شود. همچنین پس از انجام معامله باید فاکتور فروش خود را نیز در سامانه مودیان ثبت نمایند. بنابراین تمامی معاملات نیاز به ارسال صورتحساب مالیاتی و ارسال معاملات فصلی در سامانه مالیاتی دارند.

ارسال صورتحساب ها در سامانه مالیاتی از ابتدای سال 1402 باتوجه به فراخوان های ارسال شده برای تمام مودیان مالیاتی اجباری است.

بنابراین اگر مودیان نتوانند با سامانه مودیان مالیاتی کار کنند و نخواهند به صورت مستقیم صورتحساب ها را در سامانه مالیاتی ارسال کنند، لازم است که ارسال صورتحساب های خود را به معتمدین مالیاتی بسپارند.

البته ناگفته نماند که ارسال صورتحساب ها از طریق معتمد مالیاتی برای شرکت‌ها هزینه بر خواهد بود. زیرا باید هزینه خدمات را به معتمد پرداخت کنند. به همین جهت شرکت نرم افزاری فرداد به منظور کاهش هزینه های صاحبان مشاغل، موفق به ارائه راهکاری ویژه برای ارسال صورت حساب های مالیاتی مودیان به صورت کاملا رایگان شده است.

بدون نیاز به خرید نرم افزار و یا قرارداد با شرکتهای معتمد مالیاتی، صورتحساب خود را به صورت رایگان از طریق سامانه پایانه فروشگاهی فرداد به سازمان امور مالیاتی ارسال نمائید .

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد چیست؟

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد به منظور ارسال رایگان صورتحساب های مالیاتی مودیان راه اندازی شده است. این سامانه امکان ارسال فاکتورهای فروش شما به صورت مستقیم و بدون واسطه فراهم می‌شود. یعنی دیگر نیاز نیست که شما برای ارسال صورتحساب های الکترونیکی خود از معتمدین مالیاتی کمک بگیرید و برای دریافت خدمات از معتمدین هزینه پرداخت کنید. بنابراین سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد هزینه های شرکت شما را کاهش داده و موجب اطمینان خاطر شما از ارسال صحیح فاکتورهای فروش در سامانه مودیان مالیاتی می شود.

مهم ترین امکانات منحصر به فرد سامانه رایگان ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد عبارتنداز:

امکان ارسال مستقیم مستقیم صورتحساب های الکترونیکی مالیاتی

عدم نیاز به دریافت خدمات از شرکت های معتمد مالیاتی

امکان ارسال روزانه یا هفتگی صورتحساب ها

عدم نیاز به ثبت چند باره اطلاعات کالاها

مشاهده و ویرایش اطلاعات فاکتورهای ثبت شده

نمایش تعداد بسته API های استفاده شده

امکان اصلاح و ارسال مجدد فاکتور های دارای خطا

ویژگی های نرم افزار حسابداری رایگان

چرا سامانه صدور صورتحساب الکترونیکی فرداد؟

سامانه رایگان ارسال صورتحساب الکترونیکی مالیاتی فرداد به صورتی کار می کند، که پس از ثبت نام در سامانه از طریق توکن نرم افزاری به فروشگاه و سازمان شما متصل می‌شود. این یعنی امنیت اطلاعات شما بسیار افزایش یافته و دیگر معتمدین به هیچ وجه به اطلاعات شخصی و مالی شما دسترسی نخواهند داشت. درواقع تمام اطلاعات شما در توکن نرم افزاری ذخیره شده و سپس این اطلاعات بدون وجود واسطه بلکه به صورت مستقیم برای سامانه مودیان مالیاتی ارسال خواهد شد.

 •  

چرا باید سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد را انتخاب کنیم؟

توکن نرم افزاری با امنیت بالا بدون دخالت معتمد مالیاتی

اعتماد بیش از 20 هزار کسب و کار به این سامانه

این سامانه هزینه های شرکتهای تولیدی را کاهش می دهد

این سامانه گواهینامه های معتبر از نهادهای معتبر داراست

سامانه مودیان رایگان

نحوه ثبت نام در سامانه صورتحساب الکترونیکی

برای استفاده از سامانه مودیان مالیاتی فقط کافیست که در باکس بعدی همین صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و ثبت نام خود را انجام بدهید.

پس از تکمیل ثبت نام لینک ورود به سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد همراه با نام کاربری و کلمه عبور برای شما پیامک شده و از طریق این اطلاعات می‌توانید به پنل خود وارد شوید و بدون محدودیت ثبت، ارسال صورتحساب های الکترونیکی مالیاتی خود را انجام بدهید.

تا فرصت باقیست عجله کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید. دسترسی سریع تر به سامانه ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد موجب ارسال سریع تر صورتحساب ها و فاکتورهای فروش سازمان شما به سامانه مودیان مالیاتی خواهد شد.

پشتیبانی و نصب نرم افزار فرداد

15 ثانیه بیشتر ثبت نام شما طول نخواهد کشید!

با پر کردن اطلاعات این فرم پیامکی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. که لینک ورود به صفحه سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد و نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه ابری در آن وجود دارد.

بنابراین در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور را داشته باشید، می توانید از لینکی که پس از ثبت نام در همین صفحه به شما نمایش داده می شود، وارد سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد شوید و صورتحساب ها و فاکتور های خود را ارسال نمایید.

ثبت نام سامانه پایانه فروشگاهی
لطفاً چند لحظه منتظر بمانيد ...

سوالات متداول سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد

طبق تبصره 1 ماده 3 قانون برگزاری مناقصات مصوب امور اقتصادی و دارایی کشور، سقف مبلغ ارسال صورتحساب مالیاتی، برای معاملات کوچک یک میلیارد ریال، همچنین برای معاملات متوسط از یک میلیارد ریال تا ده میلیارد ریال و برای معاملات بزرگ مازاد بر ده میلیارد ریال می‌باشد.

برای صدور صورتحساب الکترونیکی دیگر نیازی به دریافت خدمات از معتمدین مالیاتی نیست. فقط کافیست که در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد ثبت نام کنید و سپس وارد پنل فرداد بشوید. در پنل خود می توانید به صورت مستقیم صورتحساب هایتان را برای سامانه مودیان مالیاتی ارسال کنید.

پس از ثبت فاکتور در سامانه مودیان، امکان اصلاح اطلاعات درج شده وجود ندارد.
برای ویرایش اشتباه فاکتور، باید صورتحساب اصلاحی ارسال کنید و یا اقدام به ابطال فاکتور نمایید. بنابراین برای راحتی کار خویش و دوباره کاری نشدن ثبت‌ها دقت لازم را داشته باشید.

صورتحساب الکترونیکی مالیاتی صورتحسابی است که دارای شماره منحصر به فرد مالیاتی بوده و اطلاعات مندرج در صورتحساب در حافظه مالیاتی فروشنده ذخیره می­‌شود. مشخصات و اقلام اطلاعاتی صورتحساب متناسب با نوع کسب و کار توسط سازمان تعیین و اعلام می­‌گردد.

 

طبق ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، سازمان امور مالیاتی کشور برای جمع آوری مالیات، اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل را مکلف کرده است، تا فاکتورهای معاملات خود را در سامانه به منظور تسهیل در محاسبات مالیات ثبت نمایند.

برای دریافت گواهی ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی توسط اشخاص مشمول، در سامانه مذکور باید پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود در منوی سمت راست، وارد قسمت ثبت نام شود و سپس فرم های مربوطه را تکمیل و ثبت نهایی را تایید کند. در نهایت باید چاپ درخواست را تایید و از فرم ایجاد شده به عنوان گواهی ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی پرینت بگیرد.

مودیانی که بعد از تاریخ فراخوان شروع به فعالیت رسمی نموده‌اند، تاریخ شروع فعالیت آن‌ها به عنوان تاریخ مشمولیت شناخته می­‌شود. از تاریخ مشمولیت مودیان ملزم به صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان هستند.

با ورود به کارپوشه و انتخاب پرونده مالیاتی، در بخش عضویت کارپوشه امکان تکمیل اطلاعات و دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی ایجاد می­‌شود.

تمامی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی موضوع فصل­‌های چهار و پنج باب سوم قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1366/03/12 با اصلاحات و الحاقات بعدی، مشمول ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی هستند.

صورت حساب الکترونیکی توسط فروشنده در سامانه صادر می‌گردد. اگر زمانی مودی با مصرف کننده نهایی در ارتباط باشد؛ مراحل صدور صورتحساب مالیاتی، توسط پایانه های فروشگاهی انجام می‌شود.

زمانی که خریدار، مصرف کننده نهایی نباشد؛ صورتحساب الکترونیکی توسط فروشنده به صورت خودکار در کارپوشه وی منتقل می‌گردد.

در پایان هر دوره، بدهی‌های مالیاتی توسط سامانه محاسبه می‌شود.

ماموران مالیاتی تنها در موارد ذکر شده در قانون می‌توانند مشارکت داشته باشند؛ جز در این موارد، حق دخالت بر امور اشخاص مشمول را ندارند.

4 مرحله برای ارسال صورتحساب

صورت حساب الکترونیکی مالیاتی چیست؟

صورت حساب الکترونیکی مالیاتی چیست؟ در ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، به نحوه و چگونگی معاملات اشخاص حقوقی با دیگر اشخاص اشاره شده است. همچنین در این ماده توضیحاتی در خصوص صورت حساب الکترونیکی مالیاتی آورده شده است. اشخاص برای داشتن شماره اقتصادی منحصر در معاملات موظف هستند؛ در سامانه مودیان نسبت به صدور صورتحساب الکترونیکی اقدام نمایند.

بنابراین باتوجه به توضیحاتی که ذکر نمودیم؛ باید بدانید که صورت حساب الکترونیکی مالیاتی یک نوع صورتحساب فروش می‌باشد، که اشخاص حقوقی و یا صاحبان مشاغل برای آن که معاملاتشان انجام گیرد، از فرودین ماه سال 1402 باید آن را تنظیم نمایند.

صورت حساب مالیاتی

صورت حساب الکترونیکی مالیاتی

مزایای صورتحساب مالیاتی الکترونیکی

اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل که برای صدور و ارسال صورتحساب مالیاتی اقدام نموده‌اند؛ در سازمان امور مالیاتی کشور دارای امتیاز و مزایایی بوده که سازمان برایشان در نظر گرفته است.

اولین مورد از مزایای ارسال صورتحساب مالیاتی، این است که اشخاص از شمول جرایم مالیاتی خارج می‌شوند و در ردیف مشوق‌های مالیاتی قرار می‌گیرند. همچنین از دیگر مزایایی برخوردار می‌شوند، که این مزایا شامل موارد زیر هستند.

ردیفمزایا
1در صورت صدور و ارسال صورت حساب مالیاتی، اشخاص از تسهیلات ماده 4 پایانه‌های فروشگاهی برخوردار می‌شوند.
2در صورت برخورداری از صورتحساب مالیاتی، برای ممیز مالیاتی نیاز به مراجعه به دفاتر و مدارک مودی نمی‌باشد.
3اگر اشخاص، صورتحساب مالیاتی الکترونیکی داشته باشند؛ نیازی به ثبت صورت معاملات فصلی در سامانه معاملات فصلی نیست.
4برای افراد دارای صورتحساب مالیاتی، جرایم مالیاتی تعلق نمی‌گیرد.

نحوه صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی

نحوه استفاده از نرم افزار واسط سامانه مودیان چگونه است؟ در این قسمت از مقاله قصد داریم؛ نحوه صدور صورتحساب الکترونیکی را آموزش دهیم تا بتوانید بدون معطلی و بروز هیچگونه خطایی نسبت به ارسال صورت حساب مالیاتی خود اقدام نمایید.

برای صدور صورتحساب الکترونیکی دیگر نیازی به دریافت خدمات از معتمدین مالیاتی نیست. فقط کافیست که در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد ثبت نام کنید و سپس وارد پنل فرداد بشوید. در پنل خود می توانید به صورت مستقیم صورتحساب هایتان را برای سامانه مودیان مالیاتی ارسال کنید.

از طریق سامانه ارسال صورتحساب های مالیاتی فرداد هم در هزینه های خود صرفه جویی می‌کنید و هم خودتان به صورت مستقیم بر ارسال صورتحساب ها نظارت خواهید کرد.

ورود به سامانه مودیان مالیاتی فرداد

ورود به سامانه مودیان مالیاتی فرداد

نحوه ارائه صورتحساب فروش برای مودیان مالیاتی

در قسمت پیشین در مورد نرم افزار واسط سامانه مودیان سخن گفتیم؛ اکنون باید با نحوه ارائه صورتحساب فروش برای مودیان مالیاتی نیز آشنا شوید.

طبق ماده 15 قانون مالیات‌های مستقیم، افراد موظف هستند برای ارائه صورتحساب فروش، تمامی دفاتر اعم از صورت درآمد، هزینه ماهانه، خلاصه درآمد، درخواست کتبی اداره امور مالیاتی، هزینه سالانه و برگه رسیدگی در روز و محل تعیین شده را جمع آوری نموده و تحویل سازمان بدهند.

تمامی مدارک ارسال شده توسط اداره امور مالیاتی صورت جلسه می‌گردد. نحوه ارائه صورتحساب فروش برای مودیان مالیاتی، بسیار حساس و با اهمیت بوده و باید در زمان ارائه آن دقت و تمرکز بالا و کافی داشته باشید؛ تا مراحل را به خوبی انجام دهید.

سامانه صورتحساب الکترونیکی مالیاتی

ارسال صورتحساب مالیاتی و یا ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی چگونه انجام می‌شود؟ در کدام سامانه می‌توانید کارهای مالیاتی را به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام دهید؟

اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل، برای صدور صورت حساب مالیاتی سازمان خویش می‌توانند به سامانه ثبت معاملات برخط به آدرس https://taxpayer.fardadgroup.com مراجعه نمایند و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و تکمیل مراحل صورتحساب الکترونیکی مالیاتی خود را صادر کنند با ثبت نام در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد و استفاده از این سامانه، صورتحساب الکترونیکی مالیاتی خود را صادر کنند.

صدور صورتحساب الکترونیکی مالیاتی

صدور صورتحساب مالیاتی به دو صورت الکترونیکی و برخط انجام می‌شود و اشخاص حقوقی برای صدور و ارسال صورتحساب مالیاتی، باید مراحلی را در نظر بگیرند که شامل موارد زیر است.

صدور و ارسال صورتحساب مالیاتی

صدور صورتحساب الکترونیکی مالیاتی

فرآیند ثبت معاملات و محاسبات مالیات در سامانه مودیان مالیاتی

پس از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و تصویب ماده 5 از لایحه صندوق مکانیزه فروش و سامانه مودیان، فرآیندهایی برای ثبت معاملات و محاسبات مالیات در نظر گرفته شده است. باتوجه به نتایج این جلسه فرآیند ثبت معاملات و محاسبات مالیات در سامانه مودیان را اینگونه شرح داده‌اند:

 • صورت حساب الکترونیکی توسط فروشنده در سامانه صادر می‌گردد. اگر زمانی مودی با مصرف کننده نهایی در ارتباط باشد؛ مراحل صدور صورتحساب مالیاتی، توسط پایانه های فروشگاهی انجام می‌شود.
 • زمانی که خریدار، مصرف کننده نهایی نباشد؛ صورتحساب الکترونیکی توسط فروشنده به صورت خودکار در کارپوشه وی منتقل می‌گردد.
 • در پایان هر دوره، بدهی‌های مالیاتی توسط سامانه محاسبه می‌شود.
 • ماموران مالیاتی تنها در موارد ذکر شده در قانون می‌توانند مشارکت داشته باشند؛ جز در این موارد، حق دخالت بر امور اشخاص مشمول را ندارند. (حتما بخوانید: قوانین سامانه مودیان مالیاتی)

آموزش ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان

طبق بخشنامه‌های ارائه و ارسال شده؛ اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل از فروردین سال 1402 باید فاکتورهای فروش خود را در سامانه مودیان ثبت نمایند. برای ثبت فاکتور فروش به آدرس https://taxpayer.fardadgroup.com مراجعه نمایید. نام کاربری و رمز عبور خود که زمان ثبت نام برای شما ارسال شده است را وارد نمائید، در صورتی که قبلا در این سامانه ثبت نام نکردید در همان صفحه اقدام به ثبت نام نمائید.

ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان

ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان

برای ثبت فاکتور فروش به جای این که بخواهید از معتمدین مالیاتی کمک بگیرید و هزینه دریافت خدمات از معتمدین را پرداخت نمایید، می توانید از سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد استفاده کنید. از طریق این سامانه شما به صورت مستقیم فاکتورها و صورت حساب های خود در سامانه مودیان مالیاتی ارسال خواهید کرد.

نحوه ویرایش فاکتورها در سامانه مودیان مالیاتی

ممکن است برای شما این اتفاق بیفتد که فاکتوری را به اشتباه ثبت کنید و قصد داشته باشید؛ فاکتور را اصلاح و ویرایش کنید. چگونه می‌شود پس از ثبت فاکتور آن را در سامانه ویرایش کرد؟ پس از ثبت فاکتور در سامانه مودیان، امکان اصلاح اطلاعات درج شده وجود ندارد.

برای ویرایش اشتباه فاکتور، باید صورتحساب اصلاحی ارسال کنید و یا اقدام به ابطال فاکتور نمایید. بنابراین برای راحتی کار خویش و دوباره کاری نشدن ثبت‌ها دقت لازم را داشته باشید.

ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی

نحوه ویرایش فاکتورها در سامانه مودیان مالیاتی

الزام صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان

اگر برایتان سوال است که صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان برای چه انجام می‌‎شود؟ یا وجود چه ضروریاتی موجب می‌گردد که اقدام به صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان کنید؟ باید بدانید طی بخشنامه ای که ابلاغ شده است؛ سازمان امور مالیاتی کشور یادآور شده که مشاغل مختلف در بازه‌های زمانی متفاوت، اقدام به ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی کنند. همچنین این سازمان اشاره نموده است، که این امر به منظور آسانی در محاسبه مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی انجام می‌گردد.

مهمترین نکات فاکتور فروش در سامانه مودیان

در بخشنامه جدید یادآوری شده است، که از فروردین و تیرماه سال 1402 اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل باید تمامی فاکتورهای فروش خود را در سامانه مودیان ثبت نمایند.

بنابراین برای ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان، باید نکاتی را در نظر بگیرید. اولین و مهم‌ترین نکته ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان، این است که بعد از ثبت فاکتورها، دیگر امکان اصلاح و ویرایش آن‌ها وجود ندارد. در ادامه مهم ترین نکات و پرسش های مربوط به سامانه مودیان مالیاتی را بررسی می‌کنیم.

فراموش نکنید که باید در فاکتور حتما شماره سریال، شماره ثبت، شناسه ملی و شماره تماس طرفین معامله یادداشت شود.

ثبت فاکتور در سامانه مودیان به چه معنی است؟

طبق ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، سازمان امور مالیاتی کشور برای جمع آوری مالیات، اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل را مکلف کرده است، تا فاکتورهای معاملات خود را در سامانه به منظور تسهیل در محاسبات مالیات ثبت نمایند.

اشخاص برای ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی می‌توانند از قسمت ارسال معاملات فصلی اقدام نمایند و فاکتور در کارپوشه ذخیره می‌گردد.

نکته‌ای که باید در این قسمت یادآوری کنیم؛ آن است که در هنگاه ثبت فاکتور در سامانه مودیان، دقت لازم را داشته باشید و تمام اطلاعات فاکتور اعم از شماره فاکتور، کد اقتصادی، شناسه ملی، شماره ثبت، کدپیگیری، آدرس و شماره تماس خریدار و فروشنده را وارد کنید. زیرا پس از ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی امکان اصلاح و ویرایش آن وجود ندارد.

سقف مبلغ صدور فاکتور فروش چقدر می‌باشد؟

میزان مبلغ صدور و ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی چه میزان است؟ برای پاسخ به این سوال به بخشنامه‌ای که سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ نموده است؛ اشاره می‌کنیم.

طبق تبصره 1 ماده 3 قانون برگزاری مناقصات مصوب امور اقتصادی و دارایی کشور، سقف مبلغ ارسال صورتحساب مالیاتی، برای معاملات کوچک یک میلیارد ریال، همچنین برای معاملات متوسط از یک میلیارد ریال تا ده میلیارد ریال و برای معاملات بزرگ مازاد بر ده میلیارد ریال می‌باشد.

آیا امکان ارسال آفلاین در سامانه مودیان وجود دارد؟

ممکن است برای برخی از افراد سوال پیش آید، که آیا می‌توانیم صورت حساب‌های فروش خود را به صورت آفلاین به سامانه مودیان ارسال نماییم. اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل می‌توانند ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی و ارسال صورت حساب مالیاتی را به صورت آفلاین و از طریق نرم افزار ttms انجام دهند.

بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی را به نمایش بگذاریم تا به صورت کامل و واضح با مطالب آشنا شوید.

بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی:

ارسال صورتحساب مالیاتی

بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی

نتیجه گیری

سازمان امور مالیاتی کشور برای سهولت و ایمنی پرداخت مالیات مردم، سامانه آنلاینی راه‌اندازی نمود؛ تا افراد بتوانند در کوتاه‌ترین زمان مالیات سازمان خویش را پرداخت نمایند. سامانه مودیان، یک سامانه مالیاتی بوده که توسط سازمان مالیات و دولت راه اندازی شده است، که مشمولین بتوانند به صورت اینترنتی مالیات‌ها و بدهی‌های مالیاتی را از افراد مشمول، جمع آوری و دریافت کنند.

اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل، برای صدور صورت حساب مالیاتی سازمان خویش می‌توانند با ثبت نام در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد نمایند و استفاده از این سامانه، صورتحساب الکترونیکی مالیاتی خود را صادر کنند. درواقع از طریق سامانه ارسال صورتحساب های مالیاتی فرداد هم در هزینه های خود صرفه جویی می‌کنید و هم خودتان به صورت مستقیم بر ارسال صورتحساب ها نظارت خواهید کرد.

131 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. علیان
  علیان گفته:

  سلام. روزتون بخیر. برای شرکت های تولیدی و صورتحساب نوع اول هم میشه از این امکان شما استفاده کرد؟ داخل فرم ثبت نام فقط پایانه فروشگاهی بود

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   بله مشکلی نداره، همه مودیان می توانند از سامانه رایگان مودیان مالیاتی فرداد استفاده کنند.

   پاسخ
 2. تهرانی
  تهرانی گفته:

  در هنگام ارسال صورتحساب با این پیام خطا مواجه شدم- تاریخ صورتحساب 21 فروردین هست و با تغییر تاریخ صورتحساب به ماه اردیبهشت صورتحساب ارسال میشود. دلیل این خطا چیست؟
  Errors : …
  مقدار فيلد تاريخ و زمان صدور صورتحساب از لحاظ قواعد محاسباتي و منطقي معتبر نمي باشد و صورتحساب معتبر نيست.

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   این خطا از طرف سامانه مودیان مالیاتی می باشد. طبق قوانین مالیاتی شما فقط می توانید صورتحساب های مربوط به 7 روز گذشته خود را ارسال نمایید. یعنی بازه زمانی ارسال صورتحساب ها 7 روزه می باشد. امکان ارسال صورتحساب هایی که تاریخ صدور ان ها بیشتر از 7 رو.ز گذشته است وجود ندارد. (ناچارا می توانید تاریخ صورتحساب های قبلی خود را که هنوز ارسال نکرده اید ویرایش کنید.)

   پاسخ
 3. ففاطمه
  ففاطمه گفته:

  سلام پیغام خطای استفاده از توکن سخت افزاری ، در حال حاضر فقط در برنامه ویندوز قابل استفاده است
  یعنی چی

  پاسخ
 4. علی اسکویی
  علی اسکویی گفته:

  سلام خدا وکیلی کار ارزنده ای شده . دست مریزاد . شرکتهای نرم افزاری دوره افتادن سمینار های حضوری میزران برای آموزش سامانه مودیان ولی انتهای اون فقط خالی کردن جیب تولید کننده بدبخت هستش که تو این وضع باید با چندین مانع بجنگه . من فاکتورهام رو ثبت کردم ارسال هم کردم فقط یه پیشنهاد دارم
  اگه ویدئو های کاملتری بزارید که دیگه سیستم تون حرف نداره .
  با اینکه بسته رایگان بود و مشکلی بابت ارسال صورتحساب نبود . ولی من هزینه بسته لایت رو پرداخت کردم . نوش جونتون از شیر مادر حلالتر باشه براتون

  پاسخ
 5. ارغوان
  ارغوان گفته:

  سلام
  صورتحساب ها با موفقیت ارسال شد
  ولی چرا شماره صورتحساب ها با سریال صورتحساب های سامانه مودیان متفاوت است؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   نرم افزار مودیان فرداد به صورت رندم شماره ها رو ثبت می کند، اما ملاک همون سریال صورتحساب های سامانه مودیان هست. اگر میخواهید بدانید کدام صورتحساب هایی که از طریق سامانه مودیان فرداد ارسال کردید در سامانه امور مالیاتی ثبت شده، در فرم مربوط به صورتحساب ها در سامانه مودیان فرداد، در قسمت کنار صفحه روی علامت چرخدنده کلیک کنید، از فرمی که برایتان باز می شود گزینه modiantaxid را انتخاب کنید، این id ها را میتوانید با id شناسه مودیان در سایت سامانه مالیاتی مقایسه کنید.

   پاسخ
 6. ارغوان
  ارغوان گفته:

  سلام وقت بخیر
  صورتحساب با موفقیت به سامانه مودیان ارسال شد.
  چرا شماره فاکتور با سریال صورتحساب سامانه مودیان فرق می کند؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   نرم افزار مودیان فرداد به صورت رندم شماره ها رو ثبت می کند، اما ملاک همون سریال صورتحساب های سامانه مودیان هست. اگر میخواهید بدانید کدام صورتحساب هایی که از طریق سامانه مودیان فرداد ارسال کردید در سامانه امور مالیاتی ثبت شده، در فرم مربوط به صورتحساب ها در سامانه مودیان فرداد، در قسمت کنار صفحه روی علامت چرخدنده کلیک کنید، از فرمی که برایتان باز می شود گزینه modiantaxid را انتخاب کنید، این id ها را میتوانید با id شناسه مودیان در سایت سامانه مالیاتی مقایسه کنید.

   پاسخ
 7. فرهنگ گودرزی
  فرهنگ گودرزی گفته:

  خدا خیرتان بدهد . امکان ارزشمندی را فراهم نمودید .هرچند هنوز در عمل استفاده ننموده ام ولی با مطالعه نکات دکر شده آرامش خاطر ی برایم حاصل شد .
  تشکر تشکر

  پاسخ
 8. عماد
  عماد گفته:

  سلام
  ضمن تشکر مجدد. در قسمت تنظیمات توکن – شماره منحصر به فرد مالیاتی رو باید وارد کنم
  با توجه به این که شماره منحصر به فرد مالیاتی منحصر به هر صورتحساب میباشد پس منظور از شماره منحصر به فرد مالیلتی در قسمت تنظیمات توکن چیست؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   این مورد همون شناسه حافظه یکتای مالیاتی هست که بعد از وارد شدن به کارپوشه اونو میبینید

   پاسخ
   • عماد
    عماد گفته:

    سپاس
    در رمان اضافه کردن گروه کالا این خطا نمایش داده میشود
    DB.ExecSp.There are more columns in the INSERT statement than values specified in the VALUES clause. The number of values in the VALUES clause must match the number of columns specified in the INSERT statement. – [_sysInsert] DB.ExecSp.There are more columns in the INSERT statement than values specified in the VALUES clause. The number of values in the VALUES clause must match the number of columns specified in the INSERT statement. – [_sysInsert]

    پاسخ
 9. زارعی
  زارعی گفته:

  سلام
  ممنون از زحمات شما بابت طراحی ایجاد چنین فضایی برای ارسال صورتحسابهای الکترونیکی
  بنده مشکلی دارم برای ثبت فاکتور فروش و اون اینه که بعد از وارد کردن تمام اطلاعات فاکتور فروش، در قسمت عوامل افزاینده کاهنده وقتی گزینه ارزش افزوده رو انتخاب میکنم مبلغ ارزش افزوده رو با فاکتور اضافه نمیکنه و فاکتور رو با همون مبلغ قبل از ارزش افزوده ثبت میکنه، لطفاً راهنمایی بفرمایید چیکار باید بکنم؟ ممونم

  پاسخ
 10. حسن فخار
  حسن فخار گفته:

  سلام ضمن تشکر از مدیران شرکت فرداد سیستم بابت خدمات ارزنده ای که ارائه میدن
  باید اعتراف کنم اولین نرم افزار رایگان رو دارم می بینم که واقعا داره رایگان خدمات میده . وقتی میبینم یه سری شرکتها هنوز هستند که توی این بلبشوی بازار که هر شرکت نرم افزاری داره به اندازه ای که تیغش میبره شرکتهای تولیدی رو سرکیسه میکنه ، اینطوری به داد ما میرسن ، امیداوارتر میشم .
  به نظرم اگه برای شرکتهایی که تعداد بالایی فاکتور دارند . هزینه ای در نظر گرفته بشه راه دوری نمیره . چون واقعا هزینه های نگهداری و پشتیبانی این نرم افزار ها سرسام آوره .

  پاسخ
 11. امید ملک
  امید ملک گفته:

  سلام.
  با تشکر از شما
  آیا امکان دریافت نسخه پشتیبان از اطلاعات و صورتحساب های ثبت شده در سامانه ابری صورتحساب مودیان فرداد وجود دارد ؟
  و اینکه نسخه دسکتاپ همین این سامانه جهت خرید وجود دارد ؟
  با تشکر از گروه خوبتون

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز
   نسخه پشتیبان خودتون نمیتونید بگیرید
   به صورت دوره ای خودمون نسخه پشتیبان میگیریم
   برای خرید نسخه دسکتاپ میتونید با واحد فروش ما تماس بگیرید.
   02143027 داخلی 102 خانم حسین پور

   پاسخ
 12. فریبا
  فریبا گفته:

  سلام
  ما شرکت حقوقی هستیم. برای کد خدمت باید کد تعریف شده در سامانه مالیات باشه یا هر کدی قابل قبوله؟ و اینکه ما خدماتی هستیم واحد و گروه و .. نداریم ولی ظاهرا اجباریه

  پاسخ
 13. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام
  ضمن تشکر از شما.
  آیا امکان صدور صورتحساب فروش صادراتی توی سایت هست؟
  من فروش داخلی رو زدم و ارسال کردم و در سامانه مودیان هم نشسته

  پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     سلام وقت بخیر دوست عزیز
     باید دقیقا وارد لینکی شوید که برای شما پیامک شده و نام کاربری و رمز عبورتون رو با کیبورد انگلیسی وارد کنید.

     پاسخ
 14. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام
  ضمن تشکر از شما، من تا الان تونستم همه فاکتورهای فروش داخلی رو ارسال کنم و در سامانه مودیان هم نشسته
  فقط فروش صادراتی رو چطور باید بزنم؟ جایی توی سایت نیست

  پاسخ
 15. محمد حسن
  محمد حسن گفته:

  سلام
  من اولش فکر می کردم این سایت سرکاری هستش ، به شوخی ثبت نام کردم و چند تا کالا هم ثبت کردم و فاکتور فروش هم ثبت کردم منتظر بودم سایت پیغام وجهی چیزی بده . ولی دمتون گرم واقعا خیلی کار با ارزشی کردید تا الان 196 تا فاکتور ثبت کردم وو بدون هیچ مشکلی ارسال کردم . اینکه تا الان بیشتر از 12000 تا شرکت به این سیستم اعتماد کردند فقط یه نشونه میتونه داشته باشه . اینکه این شرکت حرفه ای کار میکنه. این رو هم بگم آینده نرم افزار ها به سمت نرم افزار های ابری میره و این شرکت هم کارش رو خوب شروع کرده . فقط امیدوارم مثل بقیه ، مدیران این شرکت طمع نکنن و این سیستم رو پولکی نکنند .

  پاسخ
  • هادی رنجی
   هادی رنجی گفته:

   سلام
   لازم دونستم به عنوان کسی که چندین سایت رو مدیریت میکنم از بابت هزینه های نگهداری و توسعه سامانه تحت وب اطلاع دارم و به نظر من ضروری هست برای ادامه خدمات هزینه ای هر چند جزئی از بابت ارسال صورتحساب در نظر گرفته بشه

   پاسخ
   • محمد حسن
    محمد حسن گفته:

    بله واقعا این پروژه ها خیلی هزینه بر هستش من هم که دستی توی کار دارم و خدمات مشاوره مالی و مالیاتی ارائه میدم ، میدونم مدیریت کردن همچین پروژه ای که در سطح کشور انجام میشه و ابر پروژه هستش خیلی پیچیده و هزینه بر هستش
    با شناختی از که مدیران آرین سیستم دارم بعید می دونم زیر حرفشون بزنند و اعلام کردند تا پایان سال رایگان هستش

    پاسخ
 16. رضا
  رضا گفته:

  باعرضسلام وخسته نباشیدبنده دردفترپیشخوان که به صورت شرکتی هست مشغول فعالیت می باشم باتوجه به اینکه کارما خدماتی هست ودستگاه posما به سامانه پیشخوان متصل می باشد مثلابرای صدورکارت بهداشت یک مبلغ۲۱۵۰۰هزینه دفتر۱۲۲۸۰تومان بابت خزانه ویکمبلغ۷۵۰۰تومان بابت مرکز بهداشت دریافت می خواستم بنده راهنمایی فرمایید باتشکر

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   در اگر شما دستگاه pos خود را در سامانه مودیان ثبت کرده باشید، تمام پرداخت هایی که از طریق دستگاه pos ثبت شده، انجام شود اتوماتیک برای سامانه مودیان ارسال می شود. فاکتورهای مربوط به خرید و فروش هایی که از طریق دستگاه pos انجام نمی شود را باید در سامانه مودیان فرداد ثبت نموده و صورتحساب ها را ارسال کنید.
   درواقع صورتحساب های نوع اول و نوع دوم که از طریق سامانه مودیان فرداد ارسال می شوند. صورتحساب های نوع سوم که مربوط به دستگاه های pos هستند باید باتوجه به اطلاعات ثبت شده در سامانه مودیان به صورت اتوماتیک ارسال گردند.

   پاسخ
 17. حمید خدایی
  حمید خدایی گفته:

  با سلام
  من با موفقیت تونستم صورتحساب رو ارسال کنم ولی تو کارپوشم مدیریت صورتحساب ها چیزی ثبت نشده !

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   ارسال صورتحساب های شما از طریق سامانه مودیان فرداد انجام شده است. این مشکل از سمت سیستم خود سامانه مودیان هست و برای پیگیری مشکلتون باید با سازمان امور مالیاتی به شماره 58167000 تماس بگیرید و مشکلتون رو پیگیری کنید.

   پاسخ
 18. حمید خدایی
  حمید خدایی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  متاسفانه موقع ارسال پیام خطا ارسال ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد را میدهد
  یکی از دوستان همچین مشکلی داست اما پاسخ همکاران صحیح نبود
  امکان دریافت کلید عمومی و بارگذاری وجود ندارد زیرا ابتدا باید شناسه یکتا داشته باشید که بعد بشود کلید عمومی گرفت
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ
 19. هادی رنجی
  هادی رنجی گفته:

  با سلام
  من با موفقیت تونستم صورتحساب رو ارسال کنم ولی تو کارپوشم مدیریت صورتحساب ها چیزی ثبت نشده !

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   ارسال صورتحساب های شما از طریق سامانه مودیان فرداد انجام شده است. این مشکل از سمت سیستم خود سامانه مودیان هست و برای پیگیری مشکلتون باید با سازمان امور مالیاتی به شماره 58167000 تماس بگیرید و مشکلتون رو پیگیری کنید.

   پاسخ
   • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
    تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

    سلام دوست عزیز
    شما ابتدا باید به سامانه مودیان مالیاتی به آدرس my.tax.gov.ir مراجعه کنید، وارد کارپوشه خود بشوید و در کارپوشه شناسه یکتای مالیاتی را دریافت نمایید. سپس وارد پنل خود در سامانه مودیان مالیاتی فرداد بشوید و شناسه خود را در بخش مربوطه ثبت کنید تا امکان دریافت کلید عمومی برایتان فعال بشود.

    پاسخ
 20. قاسم زاده
  قاسم زاده گفته:

  سلام ضمن خسته نباشید من امروز تونستم با نرم افزار شما اولین فاکتور به سامانه مودیان ارسال کنم که جای تشکر دارد . اگر می شود در سامانه ورودی اکسل بگذارید که کار را راحت تر میکنه با تشکر

  پاسخ
 21. بهمن
  بهمن گفته:

  سلام خسته نباشید خطا استفاده از توکن سخت افزاری ، در حال حاضر فقط در برنامه ویندوز قابل استفاده است رو چطور حل کنم؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای استفاده از سامانه ابری ارسال صورتحساب مالیاتی رایگان فرداد فقط می توانید از توکن نرم افزاری استفاده کنید.

   پاسخ
 22. هادی رنجی
  هادی رنجی گفته:

  باسلام و تشکر از خدمات ارائه شده ،موقع ارسال فاکتور برای سامانه مودیان ، خطای زیر را میدهد ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد at باید چه کنیم؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا در بخش تنظیمات توکن، در قسمت مربوط به توکن نرم افزاری نام سازمان خود را به انگلیسی در باکس مربوطه وارد نمایید.
   سپس روی دکمه صدور گواهی نامه کلیک کنید. سپس روی دکمه دانلود کلید عمومی کلیک کنید. در این مرحله یک فایل txt در سیستم کامپیوتری شما دانلود می شود. در مسیر دانلود های سیستمتون میتونید فایل رو ببینید. سپس فایل txt دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود شوید، سپس در بخش شناسه های یکتا حافظه مالیاتی، فایل txt که دانلود کردید را بارگذاری کنید.

   پاسخ
   • هادی رنجی
    هادی رنجی گفته:

    خوب من قبلا کلید عمومی رو با نرم افزار openssl تولید کرده بودم و با بارگذاری تو کارپوشه شناسه یکتا رو دریافت کردم ، الان وقتی از طریق سایت شما کلید عمومی رو تولید و تو کارپوشه میارم شناسه یکتا دیگه ای بهم میده ، البته با شناسه جدید موفق شدم صورتحساب رو ارسال کنم فقط یه سوال لازمه این کلید عمومی جدیدی که از سایت شما گرفتم رو دوباره از طریق دفاتر خدماتی احراز هویت کنم ؟

    پاسخ
    • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
     تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز
     دیگر نیاز به احراز هویت نمی باشد، چون شما صورتحساب ها را ارسال کرده اید.

     پاسخ
 23. مومنی
  مومنی گفته:

  سلام بسیار کار با اهمیتی انجام دادید پیشنهاد میکنم نرم افزار را با قیمت ارزان تر بصورت نصبی به هر شرکتی که میخواهد بفرشید بنظر میاد اعتماد دوطرفه ای برقرار خواهد شد

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   شرکت نرم افزاری فرداد زیرمجموعه شرکت آرین سیستم می باشد. مشتری مداری شرکت آرین سیستم در طی دو دهه فعالیت خود که به تولید و ارائه نرم افزار ArianERP پرداخته است، نشان دهنده امنیت کامل نرم افزار ابری ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد می باشد.

   پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   مطابق دستورالعمل صدور صورتحساب الکترونیکی، شما باید در کارپوشه خود، اطلاعات دستگاه کارتخوان بانکی خود را ثبت نمایید.

   پاسخ
 24. شهراد
  شهراد گفته:

  سلام و خسته نباشید
  درباره ارسال صورت وضعیت های شرکت های پیمانکاری در ویدوئو هاتون اشاره نشده است

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   آیکن ارسال صورت وضعیت شرکتهای پیمانکاری، به زودی در نرم افزار ابری سامانه مودیان فرداد فعال می شود.

   پاسخ
 25. امین
  امین گفته:

  ببخشید در زمان ارسال رای من این پیام میاد استفاده از توکن سخت افزاری در حال حاضر فقط در برنامه ویندوز قابل استفاده است

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای کار با سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد لازم هست که از توکن نرم افزاری استفاده کنید.

   پاسخ
   • امین
    امین گفته:

    سلام بله در جریانم فقط لطفا اموزشی در مورد استفاده از توکن هم قرار بدید ممنون میشم

    پاسخ
 26. پیمانکار
  پیمانکار گفته:

  در ویدیوها هیچ توضیحی ندادید برای اتصال توکن و ارسال صورت حساب .ویدیوها کامل نمیباشد لطفا ویدیوی کامل تری تهیه کنید.
  سپاس از شما

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   در ویدیوی چهارم درباره تنظیمات توکن توضیح داده شده است.

   پاسخ
   • بنده خدا
    بنده خدا گفته:

    لطفا
    مشمولین ماده ۱۸ قانون جوانی جمعیت و خانواده درخصوص مالیات و ….رو هم بفکر باشید

    پاسخ
 27. پرپینچی
  پرپینچی گفته:

  سلام و روز بخیر ، آیا برای ارسال فاکتورها از طریق نرم افزار تحت وب ، حتما باید امضا الکترونیکی بصورت نرم افزاری باشد ؟

  پاسخ
 28. رضی
  رضی گفته:

  سلام وخسته نباشید شرکت ما تعاونی مصرف محلی است لطفا نحوه ارسال خرید وفروش به اداره مالیاتی با توجه باینکه خریدار این شرکت مصرف کننده نهائی میباشد با تشکر

  پاسخ
 29. مصطفی
  مصطفی گفته:

  سلام وقت بخیر
  شرکت ما شرکت پیمانکاری و ما صورت وضعیت ارائه می دیم . آیا می تونید نحوه ارسال فروش پیمانکاری رو توضیح بدید.
  ممنون می شم.

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   آیکن ارسال صورت وضعیت شرکتهای پیمانکاری، به زودی در نرم افزار ابری سامانه مودیان فرداد فعال می شود.

   پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   آیکن ارسال صورت وضعیت برای شرکت های پیمانکاری، به زودی در نرم افزار ابری سامانه مودیان فرداد فعال می شود.

   پاسخ
 30. علی
  علی گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید ما هر کلیپ گذاشه بودید از رو اونا تنظیمات انجام دادیم ول کلا کار نمیکنه با پشتیبانیم تماس گرفتیم کسی جواب نمیده

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   لطفا دقیق تر شرح خطاتون رو بفرمایید، که بتونیم دقیق تر راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
   • رویا
    رویا گفته:

    سلام ویدئو اول ناقص هست و هیچ توضیحی راجع به توکن و امضا نداده
    ویدئو اخر هم کلا پخش نمیشه

    پاسخ
    • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
     تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز
     ویدیوی چهارم را مشاهده کنید، توضیحات تنظیمات توکن در ویدیوی چهارم هم توضیح داده شده

     پاسخ
   • سعید
    سعید گفته:

    سلام. لطفا اول خودتون ویدیوها رو بازبینی کنید ، توی ویدیوی چهارم اصلا درباره تنظیمات توکن توضیحی نداده دقیقا گفته توی ویدیوی بعدی توضیح میدم ولی ویدیوی دیگه ای نیست. اصلا جایی برای وارد کردن کلید خصوصی وجود نداره

    پاسخ
    • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
     تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز

     برای کار با سامانه مودیان فرداد نیاز به ثبت کلید خصوصی نمی باشد، فقط کلید عمومی را ثبت نمایید.

     پاسخ
 31. PROOMID
  PROOMID گفته:

  سلام.
  وقت بخیر
  ضمن قدردانی از زحمات تیم فنی شرکت تون در تدوین و راه اندازی “سامانه صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان مالیاتی”، سوال ام این هست که: اگر بخواهیم در فرآیند صدور صورتحساب فروشی که متعلق به یک قرارداد پیمانکاری است، “شناسه یکتا ثبت قرارداد فروشنده” را در کدام قسمت “پکیج فاکتور فروش سامانه فرداد”، بایستی درج نماییم؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   آیکن ارسال صورت وضعیت برای شرکت های پیمانکاری، به زودی در نرم افزار ابری سامانه مودیان فرداد فعال می شود.

   پاسخ
 32. مهدی
  مهدی گفته:

  باسلام و تشکر از خدمات ارائه شده توسط سایت محترم، سوالی داشتم: موقع ارسال فاکتور در سامانه مودیان خطا ی زیر را می دهد باید چه کنیم؟ ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد at

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   ابتدا در بخش تنظیمات توکن، در قسمت مربوط به توکن نرم افزاری نام سازمان خود را به انگلیسی در باکس مربوطه وارد نمایید.
   سپس روی دکمه صدور گواهی نامه کلیک کنید. سپس روی دکمه دانلود کلید عمومی کلیک کنید. در این مرحله یک فایل txt در سیستم کامپیوتری شما دانلود می شود. در مسیر دانلود های سیستمتون میتونید فایل رو ببینید. سپس فایل txt دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود شوید، سپس در بخش شناسه های یکتا حافظه مالیاتی، فایل txt که دانلود کردید را بارگذاری کنید.

   پاسخ
 33. علی
  علی گفته:

  سلام و تشکر از سامانه
  لطف بفرمایید بخشی رو به صدور فاکتور با عنوان فروش نقدی و غیر نقدی طبق دستورالعمل سامانه مودیان اضافه کنید.

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   این امکان به نرم افزار تحت عنوان فروش نقدی و فروش نسیه اضافه شده است.

   پاسخ
 34. مهدی
  مهدی گفته:

  باسلام و تشکر از خدمات ارائه شده ،موقع ارسال فاکتور برای سامانه مودیان ، خطای زیر را میدهد ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد at باید چه کنیم؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز

   ابتدا در بخش تنظیمات توکن، در قسمت مربوط به توکن نرم افزاری نام سازمان خود را به انگلیسی در باکس مربوطه وارد نمایید.
   سپس روی دکمه صدور گواهی نامه کلیک کنید. سپس روی دکمه دانلود کلید عمومی کلیک کنید. در این مرحله یک فایل txt در سیستم کامپیوتری شما دانلود می شود. در مسیر دانلود های سیستمتون میتونید فایل رو ببینید. سپس فایل txt دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود شوید، سپس در بخش شناسه های یکتا حافظه مالیاتی، فایل txt که دانلود کردید را بارگذاری کنید.

   پاسخ
 35. طاهره شیرزاده
  طاهره شیرزاده گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  برای ارسال فاکتور چطور میتون شناسه کالا را اضافه کرد و در قسمت فاکتور فروش برای خدماتی که معاف از مالیات می باشند چطور میتوان گزینه مالیات بر ارزش افزوده را غیر فعال نمود؟
  با تشکر

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا لازم است که کالاهای خود را در سامانه تعریف کنید که در بخش فاکتور فروش اطلاعات کالاها بهتون نمایش داده شود. اگر عوامل افزاینده را در بخش فاکتور فروش ثبت نکنید مالیات برای کالای موجود در فاکتور فروش محاسبه نمی شود.

   پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا باید به دسته ارسال نشده ها مراجعه کنید و بعد صورتحساب ها را انتخاب و را ارسال کنید.

   پاسخ
 36. اسدی
  اسدی گفته:

  سلام توی صفحه ارسال صورتحساب به سامانه مودیان در فیلد ” باقیمانده مجاز فاکتور برای ارسال” نوشته 10
  یعنی فقط این تعداد صورتحساب میتونیم از نرم افزار شما برای ارسال صورتحساب استفاده کنیم؟

  پاسخ
 37. مریم
  مریم گفته:

  باسلام آيا در این نرم افزار فقط امکان استفاده از توکن سخت افزاری ممکن است در صورت استفاده از توکن نرم افزاری یا گواهی csr میتونم از این نرم افزار برای ارسال صورتحساب استفاده کنم؟

  پاسخ
 38. حمیدرضاعارفی
  حمیدرضاعارفی گفته:

  با سلام و تشکر از زحمات گروه فرداد من بصورت ازمایشی با سامانه ارسال صورتحساب فرداد شروع بکار کردم و موفق به ارسال فاکتور شدم به سامانه مودیان ولی متاسفانه ارسال ناموفق بود و دلیل را دقیقا پیام زیر را اعلام کرد
  “فیلد کد اقتصادی از نظر داده ای نامعتبر میباشد ” این پیام را هم برای کد اقتصادی فروشنده و هم خریدار اعلام کرد
  در صورتیکه فیلد کد اقتصادی از نظر مقار عددی درست وارد کردم
  اگر لطف کنید و راهنمایی بفرمائید ممنون

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   در بخش تنظیمات توکن مقدار مربوط به شناسه اقتصادی و شناسه ملی سازمان شما باید باهم یکی باشند.
   همچنین در بخش فاکتور فروش شناسه ملی و شناسه اقتصادی مشتری شما دقیقا باید یکی باشند.

   پاسخ
 39. علی
  علی گفته:

  سلام
  در بخش ثبت اطلاعات کالا / خدمات ، بخشی برای ثبت شناسه کالا وجود ندارد و بهمین دلیل در زمان ارسال به سامانه این بخش خالی مانده و خطای ارسال داده میشه.راهنمایی میفرمایید؟

  پاسخ
 40. الهام
  الهام گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  در هنگام صدور فاکتور امکان انتخاب نحوه تسویه وجود نداره و اینکه در هنگام ارسال صورت حساب خطا میده و ارسال نمیکنه آیا خطا مربوط به امضاست؟

  پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   لطفا دوباره چک کنید امکان انتخاب نوع تسویه به دو صورت نقدی و نسیه وجود دارد. در رابطه با خطای ارسال صورتحساب هم باید تنظیمات توکن نرم افزاری را طبق ویدیو ها انجام بدهید.

   پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   یکبار دیگه برای ثبت نام اقدام کنید مشکلتون برطرف میشه

   پاسخ
  • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
   تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیر، محدودیتی در ارسال صورتحساب ها وجود ندارد
   از طریق سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد شما بدون محدودیت و به صورت کاملا رایگان می توانید صورتحساب های خود را ارسال کنید.

   پاسخ
   • علی
    علی گفته:

    سلام
    ظاهرا محدودیت اعمال میشه و نهایتا 10 مورد ظرفیت قرار داده شده است
    ضمنا مواردی رو که ارسال با خطا بوده و مثلا شناسه کالا رو که براش پیش بینی نکرده بودید و تازگی اعمال کردید ، و ما ارسال میکردیم و خطا داشت هم جزو کنتور محاسبه و از تعداد کل کسر کرده

    پاسخ
 41. حسین احمدی
  حسین احمدی گفته:

  سلام
  واقعا کار خیلی خوبی کردید دمتون گرم همین که یه همچنین سامانه ای رو طراحی کردید که شرکتها رو از بلاتکلیفی خارج کردید به نوبه خودش خیلی عالیه من قرار بود با یه شرکت معتمد قرارداد ببندم اونقدر سرشون شلوغ بود که اصلا تحویل نمیگرفتند و اصولا قیمتهای نجومی دادند من کلا سالی 150 تا فاکتور دارم برام هم نمیصرفه که برم سیستم فروش و سامانه مودیان بخرم . امید وارم که این طرح همچنان پا برجا بمونه

  پاسخ
  • محمد حسن
   محمد حسن گفته:

   من هم ثبت نام کردم و چند فاکتور هم زدم جالبه امکان پرینت فراکتور رو هم داره و میشه به مشتریهامون پرینت فاکتور رو هم بدیم

   پاسخ
   • خرمی
    خرمی گفته:

    سلام ببخشید میشه بگید چاپ فاکتور کجای سامانه هست چون پی دی اف زیر اطلاعات فاکتور تو سامانه غیر فعاله

    پاسخ
     • پیمانکار
      پیمانکار گفته:

      در ویدیوها هیچ توضیحی ندادید برای اتصال توکن و ارسال صورت حساب .ویدیوها کامل نمیباشد لطفا ویدیوی کامل تری تهیه کنید.
      سپاس از شما

    • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
     تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز
     از طریق سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد شما بدون محدودیت و به صورت کاملا رایگان می توانید صورتحساب های خود را ارسال کنید.

     پاسخ
     • سیاوش تکلی
      سیاوش تکلی گفته:

      باسلام وتشکر من پس از ثبت نام در سامانه شما روزگذشته وامروز سه شنبه نتوانستم به سامانه شما وارد شوم لطفا راهنمایی فرمایید

     • تیم تحریریه نرم افزار فرداد
      تیم تحریریه نرم افزار فرداد گفته:

      سلام دوست عزیز
      لطفا یکبار دیگه برای ثبت نام اقدام کنید مشکلتون برطرف میشه.

     • سام
      سام گفته:

      درود بر شما وقت بخیر
      ما برای ارسال صورتحساب‌های مالیاتی نیاز به سامانه شما داریم.
      آیا محدودیت زمانی یا تعداد داریم روی صدور فاکتورها و صورتحساب‌ها؟؟
      چون داخل سایت زده بودید به مدت ۳۰ روز رایگان

     • cont2
      cont2 گفته:

      سلام وقت بخیر سامانه ما تا یک سال رایگان هست و هر تعداد که بخواین ارسال میشه
      ولی لازمه بدونید سامانه مودیان این محدودیت رو ایجاد کرده و از یک زمان به بعد نمیشه ارسال کرد.

     • masoud
      masoud گفته:

      خسته نباشید خدمت اعضا مجموعه
      در شرایطی که کسب حداکثری سود به هر نحوی ؛ پیشه اکثریت شده ، بسیار تحسین برانگیز است عمل کردن به واژه ” کمک ” .امید آرامش به آرامش بخشان

Rate this page

تماس

قیمت

دمو

کاتالوگ

×

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

تماس با مشاوران تماس با فرداد

 • شرایـط کاری و نیـازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم.
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم.
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار فرداد در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری سازمان به شما ارائه دهیم.
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم.