نرم افزار ارسال صورتحساب الکترونیکی مالیاتی 100% رایگان

طبق ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، اشخاص حقوقی می‌بایست برای انجام معاملات خویش با اشخاص ثالث، صورتحسابی صادر نمایند، تا شماره اقتصادی منحصر به فعالیت خود و طرف دیگر معامله در آن درج شود. همچنین پس از انجام معامله باید فاکتور فروش خود را نیز در سامانه مودیان ثبت نمایند. بنابراین تمامی معاملات نیاز به ارسال صورتحساب مالیاتی و ارسال معاملات فصلی در سامانه مالیاتی دارند.

ارسال صورتحساب ها در سامانه مالیاتی از ابتدای سال 1402 باتوجه به فراخوان های ارسال شده برای تمام مودیان مالیاتی اجباری است.

بنابراین اگر مودیان نتوانند با سامانه مودیان مالیاتی کار کنند و نخواهند به صورت مستقیم صورتحساب ها را در سامانه مالیاتی ارسال کنند، لازم است که ارسال صورتحساب های خود را به معتمدین مالیاتی بسپارند.

البته ناگفته نماند که ارسال صورتحساب ها از طریق معتمد مالیاتی برای شرکت‌ها هزینه بر خواهد بود. زیرا باید هزینه خدمات را به معتمد پرداخت کنند. به همین جهت شرکت نرم افزاری فرداد به منظور کاهش هزینه های صاحبان مشاغل، موفق به ارائه راهکاری ویژه برای ارسال صورت حساب های مالیاتی مودیان به صورت کاملا رایگان شده است.

سپس بدون نیاز به خرید نرم افزار و یا قرارداد با شرکتهای معتمد مالیاتی، صورتحساب خود را به صورت رایگان از طریق سامانه پایانه فروشگاهی فرداد به سازمان امور مالیاتی ارسال نمائید .

در اولین قدم، در سامانه مودیان مالیاتی ثبت‌نام کنید

اگر هنوز در سامانه مودیان ثبت‌نام نکرده‌اید، در این ویدئو با مراحل ثبت‌نام در سامانه مودیان مالیاتی کشور آشنا شوید.

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد چیست؟

سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد به منظور ارسال رایگان صورتحساب های مالیاتی مودیان راه اندازی شده است. این سامانه امکان ثبت فاکتورهای فروش شما به صورت مستقیم و بدون واسطه فراهم می‌شود. یعنی دیگر نیاز نیست که شما برای ارسال صورتحساب های الکترونیکی خود از معتمدین مالیاتی کمک بگیرید و برای دریافت خدمات از معتمدین هزینه پرداخت کنید. بنابراین سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد هزینه های شرکت شما را کاهش داده و موجب اطمینان خاطر شما از ارسال صحیح فاکتورهای فروش در سامانه مودیان مالیاتی می شود.

مهم ترین امکانات منحصر به فرد سامانه رایگان ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد عبارتنداز:

امکان ارسال مستقیم مستقیم صورتحساب های الکترونیکی مالیاتی

عدم نیاز به دریافت خدمات از شرکت های معتمد مالیاتی

امکان ارسال روزانه یا هفتگی صورتحساب ها

عدم نیاز به ثبت چند باره اطلاعات کالاها

مشاهده و ویرایش اطلاعات فاکتورهای ثبت شده

نمایش تعداد بسته API های استفاده شده

امکان اصلاح و ارسال مجدد فاکتور های دارای خطا

ویژگی ها در دانلود نرم افزار حسابداری

چرا سامانه صدور صورتحساب الکترونیکی فرداد؟

سامانه رایگان ارسال صورتحساب الکترونیکی مالیاتی فرداد به صورتی کار می کند، که پس از ثبت نام در سامانه از طریق توکن نرم افزاری به فروشگاه و سازمان شما متصل می‌شود. این یعنی امنیت اطلاعات شما بسیار افزایش یافته و دیگر معتمدین به هیچ وجه به اطلاعات شخصی و مالی شما دسترسی نخواهند داشت. درواقع تمام اطلاعات شما در توکن نرم افزاری ذخیره شده و سپس این اطلاعات بدون وجود واسطه بلکه به صورت مستقیم برای سامانه مودیان مالیاتی ارسال خواهد شد.

 •  

چرا باید سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد را انتخاب کنیم؟

توکن نرم افزاری با امنیت بالا بدون دخالت معتمد مالیاتی

اعتماد بیش از 20 هزار کسب و کار به این سامانه

این سامانه هزینه های شرکتهای تولیدی را کاهش می دهد

این سامانه گواهینامه های معتبر از نهادهای معتبر داراست

سامانه مودیان رایگان

نحوه ثبت نام در سامانه صورتحساب الکترونیکی

برای استفاده از سامانه مودیان مالیاتی فقط کافیست که در باکس بعدی همین صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و ثبت نام خود را انجام بدهید.

پس از تکمیل ثبت نام لینک ورود به سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد همراه با نام کاربری و کلمه عبور برای شما پیامک شده و از طریق این اطلاعات می‌توانید به پنل خود وارد شوید و بدون محدودیت ثبت، ارسال صورتحساب های الکترونیکی مالیاتی خود را انجام بدهید.

تا فرصت باقیست عجله کنید و ثبت نام خود را تکمیل کنید. دسترسی سریع تر به سامانه ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد موجب ارسال سریع تر صورتحساب ها و فاکتورهای فروش سازمان شما به سامانه مودیان مالیاتی خواهد شد.

پشتیبانی و نصب بعد از دانلود نرم افزار حسابداری فرداد

15 ثانیه بیشتر ثبت نام شما طول نخواهد کشید!

با پر کردن اطلاعات این فرم پیامکی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. که لینک ورود به صفحه سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد و نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه ابری در آن وجود دارد.

بنابراین در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور را داشته باشید، می توانید از لینکی که پس از ثبت نام در همین صفحه به شما نمایش داده می شود، وارد سامانه ارسال صورتحساب الکترونیکی فرداد شوید و صورتحساب ها و فاکتور های خود را ارسال نمایید. همچنین برای مشاهده راهنمای متنی ارسال صورتحساب با نرم افزار فرداد می‌توانید روی دکمه راهنمای ارسال صورتحساب کلیک کنید.

ثبت نام سامانه پایانه فروشگاهی
لطفاً چند لحظه منتظر بمانيد ...

سوالات متداول سامانه پایانه های فروشگاهی فرداد

طبق تبصره 1 ماده 3 قانون برگزاری مناقصات مصوب امور اقتصادی و دارایی کشور، سقف مبلغ ارسال صورتحساب مالیاتی، برای معاملات کوچک یک میلیارد ریال، همچنین برای معاملات متوسط از یک میلیارد ریال تا ده میلیارد ریال و برای معاملات بزرگ مازاد بر ده میلیارد ریال می‌باشد.

برای صدور صورتحساب الکترونیکی دیگر نیازی به دریافت خدمات از معتمدین مالیاتی نیست. فقط کافیست که در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد ثبت نام کنید و سپس وارد پنل فرداد بشوید. در پنل خود می توانید به صورت مستقیم صورتحساب هایتان را برای سامانه مودیان مالیاتی ارسال کنید.

مدت استفاده از دموی رایگان سامانه مودیان فرداد 1 ماه می‌باشد. در این بازه زمانی 1 ماهه شما می‌توانید به صورت رایگان با نرم افزار کار کرده و امکانات آن را بررسی کنید.

پس از ثبت فاکتور در سامانه مودیان، امکان اصلاح اطلاعات درج شده وجود ندارد.
برای ویرایش اشتباه فاکتور، باید صورتحساب اصلاحی ارسال کنید و یا اقدام به ابطال فاکتور نمایید. بنابراین برای راحتی کار خویش و دوباره کاری نشدن ثبت‌ها دقت لازم را داشته باشید.

صورتحساب الکترونیکی مالیاتی صورتحسابی است که دارای شماره منحصر به فرد مالیاتی بوده و اطلاعات مندرج در صورتحساب در حافظه مالیاتی فروشنده ذخیره می­‌شود. مشخصات و اقلام اطلاعاتی صورتحساب متناسب با نوع کسب و کار توسط سازمان تعیین و اعلام می­‌گردد.

 

طبق ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، سازمان امور مالیاتی کشور برای جمع آوری مالیات، اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل را مکلف کرده است، تا فاکتورهای معاملات خود را در سامانه به منظور تسهیل در محاسبات مالیات ثبت نمایند.

برای دریافت گواهی ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی توسط اشخاص مشمول، در سامانه مذکور باید پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور مربوط به خود در منوی سمت راست، وارد قسمت ثبت نام شود و سپس فرم های مربوطه را تکمیل و ثبت نهایی را تایید کند. در نهایت باید چاپ درخواست را تایید و از فرم ایجاد شده به عنوان گواهی ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی پرینت بگیرد.

مودیانی که بعد از تاریخ فراخوان شروع به فعالیت رسمی نموده‌اند، تاریخ شروع فعالیت آن‌ها به عنوان تاریخ مشمولیت شناخته می­‌شود. از تاریخ مشمولیت مودیان ملزم به صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان هستند.

با ورود به کارپوشه و انتخاب پرونده مالیاتی، در بخش عضویت کارپوشه امکان تکمیل اطلاعات و دریافت شناسه یکتای حافظه مالیاتی ایجاد می­‌شود.

تمامی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی موضوع فصل­‌های چهار و پنج باب سوم قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1366/03/12 با اصلاحات و الحاقات بعدی، مشمول ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی هستند.

صورت حساب الکترونیکی توسط فروشنده در سامانه صادر می‌گردد. اگر زمانی مودی با مصرف کننده نهایی در ارتباط باشد؛ مراحل صدور صورتحساب مالیاتی، توسط پایانه های فروشگاهی انجام می‌شود.

زمانی که خریدار، مصرف کننده نهایی نباشد؛ صورتحساب الکترونیکی توسط فروشنده به صورت خودکار در کارپوشه وی منتقل می‌گردد.

در پایان هر دوره، بدهی‌های مالیاتی توسط سامانه محاسبه می‌شود.

ماموران مالیاتی تنها در موارد ذکر شده در قانون می‌توانند مشارکت داشته باشند؛ جز در این موارد، حق دخالت بر امور اشخاص مشمول را ندارند.

4 مرحله برای ارسال صورتحساب

صورت حساب الکترونیکی مالیاتی چیست؟

صورت حساب الکترونیکی مالیاتی چیست؟ در ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، به نحوه و چگونگی معاملات اشخاص حقوقی با دیگر اشخاص اشاره شده است. همچنین در این ماده توضیحاتی در خصوص صورت حساب الکترونیکی مالیاتی آورده شده است. اشخاص برای داشتن شماره اقتصادی منحصر در معاملات موظف هستند؛ در سامانه مودیان نسبت به صدور صورتحساب الکترونیکی اقدام نمایند.

بنابراین باتوجه به توضیحاتی که ذکر نمودیم؛ باید بدانید که صورت حساب الکترونیکی مالیاتی یک نوع صورتحساب فروش می‌باشد، که اشخاص حقوقی و یا صاحبان مشاغل برای آن که معاملاتشان انجام گیرد، از فرودین ماه سال 1402 باید آن را تنظیم نمایند.

صورت حساب مالیاتی

صورت حساب الکترونیکی مالیاتی

مزایای صورتحساب مالیاتی الکترونیکی

اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل که برای صدور و ارسال صورتحساب مالیاتی اقدام نموده‌اند؛ در سازمان امور مالیاتی کشور دارای امتیاز و مزایایی بوده که سازمان برایشان در نظر گرفته است.

اولین مورد از مزایای ارسال صورتحساب مالیاتی، این است که اشخاص از شمول جرایم مالیاتی خارج می‌شوند و در ردیف مشوق‌های مالیاتی قرار می‌گیرند. همچنین از دیگر مزایایی برخوردار می‌شوند، که این مزایا شامل موارد زیر هستند.

ردیفمزایا
1در صورت صدور و ارسال صورت حساب مالیاتی، اشخاص از تسهیلات ماده 4 پایانه‌های فروشگاهی برخوردار می‌شوند.
2در صورت برخورداری از صورتحساب مالیاتی، برای ممیز مالیاتی نیاز به مراجعه به دفاتر و مدارک مودی نمی‌باشد.
3اگر اشخاص، صورتحساب مالیاتی الکترونیکی داشته باشند؛ نیازی به ثبت صورت معاملات فصلی در سامانه معاملات فصلی نیست.
4برای افراد دارای صورتحساب مالیاتی، جرایم مالیاتی تعلق نمی‌گیرد.

نحوه صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی

نحوه استفاده از نرم افزار واسط سامانه مودیان چگونه است؟ در این قسمت از مقاله قصد داریم؛ نحوه صدور صورتحساب الکترونیکی را آموزش دهیم تا بتوانید بدون معطلی و بروز هیچگونه خطایی نسبت به ارسال صورت حساب مالیاتی خود اقدام نمایید.

برای صدور صورتحساب الکترونیکی دیگر نیازی به دریافت خدمات از معتمدین مالیاتی نیست. فقط کافیست که در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد ثبت نام کنید و سپس وارد پنل فرداد بشوید. در پنل خود می توانید به صورت مستقیم صورتحساب هایتان را برای سامانه مودیان مالیاتی ارسال کنید.

از طریق سامانه ارسال صورتحساب های مالیاتی فرداد هم در هزینه های خود صرفه جویی می‌کنید و هم خودتان به صورت مستقیم بر ارسال صورتحساب ها نظارت خواهید کرد.

ورود به سامانه مودیان مالیاتی فرداد

ورود به سامانه مودیان مالیاتی فرداد

نحوه ارائه صورتحساب فروش برای مودیان مالیاتی

در قسمت پیشین در مورد نرم افزار واسط سامانه مودیان سخن گفتیم؛ اکنون باید با نحوه ارائه صورتحساب فروش برای مودیان مالیاتی نیز آشنا شوید.

طبق ماده 15 قانون مالیات‌های مستقیم، افراد موظف هستند برای ارائه صورتحساب فروش، تمامی دفاتر اعم از صورت درآمد، هزینه ماهانه، خلاصه درآمد، درخواست کتبی اداره امور مالیاتی، هزینه سالانه و برگه رسیدگی در روز و محل تعیین شده را جمع آوری نموده و تحویل سازمان بدهند.

تمامی مدارک ارسال شده توسط اداره امور مالیاتی صورت جلسه می‌گردد. نحوه ارائه صورتحساب فروش برای مودیان مالیاتی، بسیار حساس و با اهمیت بوده و باید در زمان ارائه آن دقت و تمرکز بالا و کافی داشته باشید؛ تا مراحل را به خوبی انجام دهید.

سامانه صورتحساب الکترونیکی مالیاتی

ارسال صورتحساب مالیاتی و یا ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی چگونه انجام می‌شود؟ در کدام سامانه می‌توانید کارهای مالیاتی را به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام دهید؟

اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل، برای صدور صورت حساب مالیاتی سازمان خویش می‌توانند به سامانه ثبت معاملات برخط به آدرس https://taxpayer.fardadgroup.com:1110/ مراجعه نمایند و با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و تکمیل مراحل صورتحساب الکترونیکی مالیاتی خود را صادر کنند با ثبت نام در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد و استفاده از این سامانه، صورتحساب الکترونیکی مالیاتی خود را صادر کنند.

صدور صورتحساب الکترونیکی مالیاتی

صدور صورتحساب مالیاتی به دو صورت الکترونیکی و برخط انجام می‌شود و اشخاص حقوقی برای صدور و ارسال صورتحساب مالیاتی، باید مراحلی را در نظر بگیرند که شامل موارد زیر است.

صدور و ارسال صورتحساب مالیاتی

صدور صورتحساب الکترونیکی مالیاتی

فرآیند ثبت معاملات و محاسبات مالیات در سامانه مودیان مالیاتی

پس از جلسه علنی مجلس شورای اسلامی و تصویب ماده 5 از لایحه صندوق مکانیزه فروش و سامانه مودیان، فرآیندهایی برای ثبت معاملات و محاسبات مالیات در نظر گرفته شده است. باتوجه به نتایج این جلسه فرآیند ثبت معاملات و محاسبات مالیات در سامانه مودیان را اینگونه شرح داده‌اند:

 • صورت حساب الکترونیکی توسط فروشنده در سامانه صادر می‌گردد. اگر زمانی مودی با مصرف کننده نهایی در ارتباط باشد؛ مراحل صدور صورتحساب مالیاتی، توسط پایانه های فروشگاهی انجام می‌شود.
 • زمانی که خریدار، مصرف کننده نهایی نباشد؛ صورتحساب الکترونیکی توسط فروشنده به صورت خودکار در کارپوشه وی منتقل می‌گردد.
 • در پایان هر دوره، بدهی‌های مالیاتی توسط سامانه محاسبه می‌شود.
 • ماموران مالیاتی تنها در موارد ذکر شده در قانون می‌توانند مشارکت داشته باشند؛ جز در این موارد، حق دخالت بر امور اشخاص مشمول را ندارند. (حتما بخوانید: قوانین سامانه مودیان مالیاتی)

آموزش ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان

طبق بخشنامه‌های ارائه و ارسال شده؛ اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل از فروردین سال 1402 باید فاکتورهای فروش خود را در سامانه مودیان ثبت نمایند. برای ثبت فاکتور فروش به آدرس https://taxpayer.fardadgroup.com:1110/ مراجعه نمایید. نام کاربری و رمز عبور خود که زمان ثبت نام برای شما ارسال شده است را وارد نمائید، در صورتی که قبلا در این سامانه ثبت نام نکردید در همان صفحه اقدام به ثبت نام نمائید.

ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان

ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان

برای ثبت فاکتور فروش به جای این که بخواهید از معتمدین مالیاتی کمک بگیرید و هزینه دریافت خدمات از معتمدین را پرداخت نمایید، می توانید از سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد استفاده کنید. از طریق این سامانه شما به صورت مستقیم فاکتورها و صورت حساب های خود در سامانه مودیان مالیاتی ارسال خواهید کرد.

نحوه ویرایش فاکتورها در سامانه مودیان مالیاتی

ممکن است برای شما این اتفاق بیفتد که فاکتوری را به اشتباه ثبت کنید و قصد داشته باشید؛ فاکتور را اصلاح و ویرایش کنید. چگونه می‌شود پس از ثبت فاکتور آن را در سامانه ویرایش کرد؟ پس از ثبت فاکتور در سامانه مودیان، امکان اصلاح اطلاعات درج شده وجود ندارد.

برای ویرایش اشتباه فاکتور، باید صورتحساب اصلاحی ارسال کنید و یا اقدام به ابطال فاکتور نمایید. بنابراین برای راحتی کار خویش و دوباره کاری نشدن ثبت‌ها دقت لازم را داشته باشید.

ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی

نحوه ویرایش فاکتورها در سامانه مودیان مالیاتی

الزام صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان

اگر برایتان سوال است که صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان برای چه انجام می‌‎شود؟ یا وجود چه ضروریاتی موجب می‌گردد که اقدام به صدور فاکتور فروش در سامانه مودیان کنید؟ باید بدانید طی بخشنامه ای که ابلاغ شده است؛ سازمان امور مالیاتی کشور یادآور شده که مشاغل مختلف در بازه‌های زمانی متفاوت، اقدام به ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی کنند. همچنین این سازمان اشاره نموده است، که این امر به منظور آسانی در محاسبه مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی انجام می‌گردد.

مهمترین نکات فاکتور فروش در سامانه مودیان

در بخشنامه جدید یادآوری شده است، که از فروردین و تیرماه سال 1402 اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل باید تمامی فاکتورهای فروش خود را در سامانه مودیان ثبت نمایند.

بنابراین برای ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان، باید نکاتی را در نظر بگیرید. اولین و مهم‌ترین نکته ثبت فاکتور فروش در سامانه مودیان، این است که بعد از ثبت فاکتورها، دیگر امکان اصلاح و ویرایش آن‌ها وجود ندارد. در ادامه مهم ترین نکات و پرسش های مربوط به سامانه مودیان مالیاتی را بررسی می‌کنیم.

فراموش نکنید که باید در فاکتور حتما شماره سریال، شماره ثبت، شناسه ملی و شماره تماس طرفین معامله یادداشت شود.

ثبت فاکتور در سامانه مودیان به چه معنی است؟

طبق ماده 169 قانون مالیات‌های مستقیم، سازمان امور مالیاتی کشور برای جمع آوری مالیات، اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل را مکلف کرده است، تا فاکتورهای معاملات خود را در سامانه به منظور تسهیل در محاسبات مالیات ثبت نمایند.

اشخاص برای ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی می‌توانند از قسمت ارسال معاملات فصلی اقدام نمایند و فاکتور در کارپوشه ذخیره می‌گردد.

نکته‌ای که باید در این قسمت یادآوری کنیم؛ آن است که در هنگاه ثبت فاکتور در سامانه مودیان، دقت لازم را داشته باشید و تمام اطلاعات فاکتور اعم از شماره فاکتور، کد اقتصادی، شناسه ملی، شماره ثبت، کدپیگیری، آدرس و شماره تماس خریدار و فروشنده را وارد کنید. زیرا پس از ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی امکان اصلاح و ویرایش آن وجود ندارد.

سقف مبلغ صدور فاکتور فروش چقدر می‌باشد؟

میزان مبلغ صدور و ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی چه میزان است؟ برای پاسخ به این سوال به بخشنامه‌ای که سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ نموده است؛ اشاره می‌کنیم.

طبق تبصره 1 ماده 3 قانون برگزاری مناقصات مصوب امور اقتصادی و دارایی کشور، سقف مبلغ ارسال صورتحساب مالیاتی، برای معاملات کوچک یک میلیارد ریال، همچنین برای معاملات متوسط از یک میلیارد ریال تا ده میلیارد ریال و برای معاملات بزرگ مازاد بر ده میلیارد ریال می‌باشد.

آیا امکان ارسال آفلاین در سامانه مودیان وجود دارد؟

ممکن است برای برخی از افراد سوال پیش آید، که آیا می‌توانیم صورت حساب‌های فروش خود را به صورت آفلاین به سامانه مودیان ارسال نماییم. اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل می‌توانند ثبت فاکتور در سامانه مودیان مالیاتی و ارسال صورت حساب مالیاتی را به صورت آفلاین و از طریق نرم افزار ttms انجام دهند.

بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی را به نمایش بگذاریم تا به صورت کامل و واضح با مطالب آشنا شوید.

بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی:

ارسال صورتحساب مالیاتی

بخشنامه نحوه ارسال اطلاعات صورتحساب الکترونیکی

نتیجه گیری

سازمان امور مالیاتی کشور برای سهولت و ایمنی پرداخت مالیات مردم، سامانه آنلاینی راه‌اندازی نمود؛ تا افراد بتوانند در کوتاه‌ترین زمان مالیات سازمان خویش را پرداخت نمایند. سامانه مودیان، یک سامانه مالیاتی بوده که توسط سازمان مالیات و دولت راه اندازی شده است، که مشمولین بتوانند به صورت اینترنتی مالیات‌ها و بدهی‌های مالیاتی را از افراد مشمول، جمع آوری و دریافت کنند.

اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل، برای صدور صورت حساب مالیاتی سازمان خویش می‌توانند با ثبت نام در سامانه رایگان ارسال صورتحساب مالیاتی فرداد نمایند و استفاده از این سامانه، صورتحساب الکترونیکی مالیاتی خود را صادر کنند. درواقع از طریق سامانه ارسال صورتحساب های مالیاتی فرداد هم در هزینه های خود صرفه جویی می‌کنید و هم خودتان به صورت مستقیم بر ارسال صورتحساب ها نظارت خواهید کرد.

483 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. روزبهانی
  روزبهانی گفته:

  سلام.من نمیتونم وارد پرتال صدور ارسال صورتحسابم بشم.این خطا رو میده
  اخطار
  عملیات دریافت اطلاعات کاربر با خطا متوقف شد.خواندن اشخاص Conrol:CreateType.Index was outside the bounds of the array. E:\WebSites\FardadMoadian_1110\API\MHCtrlCommon.dll

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر مشکلی در ورود به برنامه وجود ندارد، لطفا مجدد امتحان نمائید و در صورت بروز مشکل با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
 2. مهدی انصاری
  مهدی انصاری گفته:

  با سلام

  در صورتحساب نوع 2 پارامتر تاریخ صدور صورتحساب indatim را که با تاریخ دیروز و یا چند روز گذشته می فرستم جندین خطا میده شماره مالیاتی با سامانه منطبق نیست الگوی صورتحساب خارج از الگو است روش توسیه خارج از الگو است ولی اگر همین فیلد indatim را با تاریخ روز بفرستم هیچ خطایی نمیده و در سامانه داریی ثبت میشه مشکل اینه کا باید تاریخ صدور وقعی باشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   مهلت ارسال زمانی صورتحساب ها از سمت سامانه مودیان بر روی 21 روز تنظیم شده است و اگر در خارج از این بازه زمانی مذکور از تاریخ روز باشد به شما خطا خواهد داد. در صورت برطرف نشدن مشکل خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

   پاسخ
 3. اسماعیلی
  اسماعیلی گفته:

  با سلام
  من امروز هرچقد فاکتور میخام ارسال کنم میگه در این بازه 1403 نمیتونی
  مشکل از کجاست ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع مشکل خود از نوار ابزار بالای صفحه بر روی اولین آیکون کلیک کرده سپس سال مالی را انتخاب و بر روی 1403 تنظیم نمائید تا بتوانید فاکتورهای موردنظر را ذخیره و ارسال کنید.

   پاسخ
 4. حسین بردبار
  حسین بردبار گفته:

  باسلام من قصد تمدید اعتبار برای سامانه مودیان نرم افزار ابری فرداد را داشتم قبلا 3 ماهه اینکار انجام میدادم الان کمتر از 12 ماه انجام نمیده میشه راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر تمدید بسته های سامانه مودیان یکساله می باشد و جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس حاصل فرمائید. باتشکر

   پاسخ
 5. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام مجدد
  با اینکه من در سال جاری برای همه کالاها و خدمات، 10 درصد تعریف کردم ولی بازم توی فاکتور ها 9 درصد میاره. باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در فرم کالا و خدمات نیز فیلد نرخ مالیات کالا و خدمات را باید به 10درصد تغییر دهید تا مشکل شما برطرف شود.

   پاسخ
   • رحیمی
    رحیمی گفته:

    سلام، ممنون از پاسخگویی تون.
    همین کار رو کردم، یه فاکتور درست بود ولی فاکتور بعدی رو دوباره 9 درصد زده

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     برای ثبت نرخ مالیات در فاکتور فروش از طریق ستون ایجاد شده در ردیف فاکتور اقدام نمائید و از بخش عوامل افزاینده و کاهنده مالیات بر ارزش افزوده را انتخاب ننمائید. باتشکر

     پاسخ
 6. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  فاکتوری که در سال 1403 ارسال کردم fail شده و خطای زیر رو داده, علتش چیه؟ چه جوری میتونم رفعش کنم؟
  FAILED
  مقدار فيلد «تاريخ و زمان صدور صورتحساب(ميلادي)» از لحاظ قواعد محاسباتي و منطقي معتبر نيست.

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر بازه ارسال صورتحساب ها به سمت سامانه مودیان 21روزه است و اگر این بازه زمانی را رعایت نکنید خطای تاریخ و زمان دریافت خواهید کرد و باید تاریخ فاکتور خود را در صورت امکان اصلاح نمائید.

   پاسخ
 7. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام
  فاکتوری که خریدار در سامانه مودیان رد زده من چگونه میتونم بهش واکنش نشون بدم؟ یعنی ” رد شده” رو بپذیرم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگرفاکتور شما توسط مشتری رد شده می بایست آن را ابطال نموده سپس فاکتور جدید صادر نمائید.

   پاسخ
 8. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام وقت بخیر یه سری از فاکتور های شرکت ما نسیه هست که نسیه ثبت وارسال شده که در سامانه مودیان نقدی نشون میده میخواستم بدونم این ایکون نسیه از چه زمانی در سامانه مودیان فعال شده و این که نسیه در سامانه نمیخوره و نقدی میخوره مشکل نداره؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر می خواهید فاکتورهای خود را به صورت نسیه ارسال نمائید می بایست از فرم انواع خرید و فروش، نوع فروش نسیه را تعریف کرده و تیک قیمت گذاری دستی و کاملا نسیه را فعال نمائید سپس در فاکتورفروش خود برحسب نوع فروش نسیه آن را انتخاب و ارسال نمائید.

   پاسخ
 9. وحیده جان شکر
  وحیده جان شکر گفته:

  سلام وقت بخیر
  من نمیتونم وارد سامانه بشم پیغام میاره که نام کاربر یا کلمه عبور نادرست است
  لطفا راهنمایی میفرمایید متشکرم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   از قسمت فراموشی رمز عبور مجدد درخواست دهید تا نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک شود.

   پاسخ
   • ناشناس
    ناشناس گفته:

    سلام خسته نباشید این نرم افزار امکان ثبت و ارسال صورت حساب الکترونیک در زمینه فعالیت آژانس های مسافرتی( صدور بلیت ) هم دارد یا خیر؟

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     در سامانه ابری فرداد فقط امکان ارسال فاکتورهای فروش داخلی را دارید.

     پاسخ
 10. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من همه فاکتورها رو به صورت نسیه ارسال میکنم ولی در مودیان نقدی نشسته. چرا اینجوری شده؟ و آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر می خواهید فاکتورهای خود را به صورت نسیه ارسال نمائید می بایست از فرم انواع خرید و فروش، نوع فروش نسیه را تعریف کرده و تیک قیمت گذاری دستی و کاملا نسیه را فعال نمائید سپس در فاکتورفروش خود برحسب نوع فروش نسیه آن را انتخاب و ارسال نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   ابتدا وارد پرتال خود شوید و اولین باکس سمت چپ بالا مربوط به لیست تعرفه ها و قیمت هاست که به راحتی می توانید مشاهده کنید.

   پاسخ
 11. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام خسته نباشید چند مورد فاکتور برای برج1 داشتم که باید ارسال می کردم ارسال کردم پیام خطا میدهFAILED
  مقدار فيلد «مبلغ ماليات بر ارزش افزوده(KS)» از لحاظ قواعد محاسباتي و منطقي معتبر نيست.
  مقدار فيلد «نرخ ماليات بر ارزش‌افزوده(J)» با اطلاعات سامانه منطبق نيست. ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   توجه داشته باشید نرخ مالیات بر ارزش افزوده از ابتدای امسال 10درصد بوده و می بایست در نرخ مالیات برای کالا و خدمات و همچنین در فاکتور خود با نرخ 10درصد محاسبه و منظور نمائید.

   پاسخ
   • شیما الهیاری
    شیما الهیاری گفته:

    سلام وقت بخیر نرخ10درصد لحاظ شده اول این خطا FAILED داد و بعد که دوباره ارسال کردم NOT-FOUND , IN-PROGRESSمیده ممنون میشم راهنمایی کنید

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     برای پیغام IN-PROGRESS طبق دستورالعمل سامانه مودیان هنوز بر روی فاکتور شما پردازشی انجام نشده است و در صف انتظار است اما خطای NOT-FOUND می بایست کارپوشه خود را بررسی کنید اگر این فاکتور در کارپوشه بود با گزینه تبدیل به ارسال شده فاکتور خود را جابجا نمائید اما اگر فاکتور شما در کارپوشه نبود مجدد آن را ارسال نمائید.

     پاسخ
     • شیما الهیاری
      شیما الهیاری گفته:

      سلام خسته نباشید 3مورد فاکتورم در همین پیامIN_PROGRESS تا الان مونده و در کاپوشه نشون نمیده یعنی هنوز در صف انتظار هست ممنون میشم راهنمایی کنید

     • پشتیبانی نرم افزار فرداد
      پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

      سلام دوست عزیز وقت بخیر
      مطابق با دستورالعمل سامانه مودیان، بر روی فاکتور شما هنوز پردازشی انجام نشده است و در صف انتظار است تا وضعیت آن مشخص شود و شما باید در این حالت استعلام وضعیت بگیرید.

 12. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.
  من تا پایان 1402 فاکتور ارسال کردم ولی امروز که میخوام فاکتور ارسال کنم خطای ExitCode 100 رو میده.
  بسته یکساله رو هم اسفند ماه خریداری کردم.

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احتمالا باتوجه به اختلالی که سامانه مودیان در روزهای گذشته داشته است این خطا را دریافت کردید، لطفا در ساعات دیگر مجدد امتحان نمائید.

   پاسخ
 13. بابک
  بابک گفته:

  درود و سپاس از شما

  چطور میتوانم شماره منحصر به فرد مالیاتی که شامل 22 کاراکتر هست را به دست بیارم . دو فاکتور ارسال کردم که موفق بود اما در کارپوشه وارد نشده و گفتند که با شماره منحصر بفرد مالیاتی بایستی چک نمائیم .

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   حتما بررسی کنید که فاکتور شما در بخش ارسال شده و موفق ها قرار گرفته باشد در غیر اینصورت در کارپوشه قرار نمی گیرد. برای مشاهده شماره منحصربفردمالیاتی خود می توانید از طریق پرینت گرفتن فاکتور خود بالای سربرگ فاکتور کد موردنظر را مشاهده کنید یا از طریق فعالسازی ستون ModianTaxId به ستون های ارسال شده ها خود اضافه و مشاهده نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر فاکتور شما در بخش ارسال شده موفق ها قرار گرفته است و برحسب شماره منحصربفرد مالیاتی در کارپوشه مودیان مالیاتی خود پیدا نمی کنید، یکبار دیگر با استفاده از گزینه تبدیل به ارسال نشده فاکتور خود را به ارسال نشده ها جابجا کرده و مجدد ارسال نمائید.

   پاسخ
 14. سپهری
  سپهری گفته:

  با سلام و تشکر از شما

  دو عدد فاکتور را ثبت کرده ام اما بعد از کلیک بر روی آیکون ارسال با یک Error مواجه میشود : Exit code: -532462766
  لطفا راهنمائی بفرمائید چگونه این ارور برطرف میشود ؟
  سپاس

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع این خطا می بایست از فرم تنظیمات توکن بر روی دانلود کلید عمومی کلیک کرده سپس فایل دانلود شده را در مسیر کارپوشه مالیاتی خود قرار دهید تا ارتباط برنامه با سامانه مودیان برای ارسال فاکتورها برقرار شود.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احتمالا فاکتور شما در بخش ارسال شده ها و استعلام باقیمانده است و پیغام IN_PROGRESS دریافت کرده است که طبق دستورالعمل سامانه مودیان یعنی فاکتور شما در صف انتظار برای پردازش است و وضعیت آن به زودی مشخص خواهد شد بنابراین شما همچنان از فاکتور خود استعلام وضعیت بگیرید.

   پاسخ
   • سپهری
    سپهری گفته:

    با سلام لطفا بفرمائید چطور میتونیم به شناسه منحصر بفرد مالیاتی با 22 کاراکتر دستیابی داشته باشیم . من دو فاکتور فرستاده ام که موفق بوده اما در کارپوشه مالیاتی ننشسته حالا گفتن که باید در قسمت اقدام سریع آن کد 22 کاراکتری را وارد کنی که آیا فاکتورها صحیح ارسال شده است یا خیر .
    سپاس از شما

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     حتما بررسی کنید که فاکتور شما در بخش ارسال شده و موفق ها قرار گرفته باشد در غیر اینصورت در کارپوشه قرار نمی گیرد. برای مشاهده شماره منحصربفردمالیاتی خود می توانید از طریق پرینت گرفتن فاکتور خود بالای سربرگ فاکتور کد موردنظر را مشاهده کنید یا از طریق فعالسازی ستون ModianTaxId به ستون های ارسال شده ها خود اضافه و مشاهده نمائید.

     پاسخ
 15. علی
  علی گفته:

  سلام و عرض تبریک سال نو
  فاکتور ارسال کردم و ثبت موفق اعلام کرد اما در فاکتور های موفق دیده نمیشه و در خطادار نشسته .هیچ خطایی علت چی هست در سامانه هم نیست لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احتمالا فاکتور شما در بخش ارسال شده و استعلام ها باقیمانده است که در این حالت باید از فاکتور خود استعلام وضعیت بگیرید تا وضعیت فاکتور شما مشخص شود.

   پاسخ
 16. کریمی
  کریمی گفته:

  سلام من فاکتور صادر کردم و پیغام با موفقیت ارسال شد داد ولی در گزینه استعلام نشست و در سامانه هم ننشسته هنوز باید چیکار کنم که وضعیت از استعلام به موفق تغییر کنه و در سامانه بشینه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   می بایست از فاکتور خود استعلام وضعیت بگیرید تا وضعیت آن مشخص شود و اگر در سامانه مودیان قرار گرفته باشد طی استعلام گرفتن به ارسال شده موفق ها جابجا خواهد شد.

   پاسخ
 17. غزل
  غزل گفته:

  سلام چرا اینماه همه فاکتورام دوبار ارسال میشه در کارپوشه؟؟ قسمت مغایرت گیری هم فعال نیست ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در هفته های اخیر اختلالاتی از سمت مودیان وجود داشت و باتوجه به ایام پایانی سال حجم فاکتورهایی که به سمت سامانه ارسال می شود زیاد است، قسمت مغایرت گیری هم با کارپوشه شما در ارتباط است و اگر باز نمی شود مشکل را از سمت سامانه پیگیری نمائید.

   پاسخ
 18. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام شرکت ما اعتبارش تاریخ12/13 تموم شد امروز مبلغ واریز شد ولی تاریخ اعتبار هیچ تغییری نمیکنه فاکتور نمی تونم ثبت و ارسال کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید تا بررسی کنند واریزی شما انجام شده و در سیستم ثبت شده است یا خیر.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   اگر فاکتور شما در فرم ارسال صورتحساب، در بخش ارسال شده ها موفق ها قرار گرفته باشد؛ در همان لحظه می توانید در کارپوشه سامانه مودیان خود مشاهده نمائید.

   پاسخ
 19. آرژین
  آرژین گفته:

  با سلام. چند فاکتور دارم که مبلغ فروش زدم و مالیات بر ارزش افزوده رو هم زدم. بعد از اینکه مالیات رو حساب کرد از سود باقیمانده یه تخفیف دادیم(یعنی 9 درصد از اصل قیمت کالا رو باید ارزش افزوده حساب کنیم و بعدش یه تخفیفی لحاظ کنیم). توی گزینه کاهنده ها یه آیتم تعریف کردم و تخفیف رو اونجا تعریف کردم و فاکتور درست ثبت شد و موقعی که به لیست فاکتورها مراجعه مبکنم صحیح است. اما موقعی که میخوام توی قسمت ارسال صورتحساب ارسال کنم مبلغ تخفیف رو نمیاره و بدون تخفیف به سامانه مودیان میفرسته.

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در سیستم ابتدا تخفیف محاسبه سپس از مبلغ باقیمانده مالیات بر ارزش افزوده محاسبه خواهد شد. اگر مقدار تخفیف و مالیات بر ارزش افزوده خود را در فاکتور فروش ثبت کرده باشید در فرم ارسال صورتحساب نیز مقادیر را به شما نمایش خواهد داد. در صورت برطرف نشدن مشکل خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
 20. علی سیدی
  علی سیدی گفته:

  سلام وقت بخیر من یه صورت حسابی رو ارسال کردم در تاریخ 11/28 تو سامانه فرداد نشان میدهد که یکبار ارسال شده ولی تو کارپوشه همان صورتحساب 2 بار ارسال شده نشان می دهد چطوری میتونم این مشکل رو حل بکنم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای ابطال فاکتورهایی که در کارپوشه وجود دارد اما در سامانه ابری فرداد وجود ندارد می بایست شماره مالیاتی 22رقمی موجود در کارپوشه را برداشته و در سیستم از فرم ارسال صورتحساب ها در بخش مغایرت گیری وارد و ابطال دستی فاکتور خود را صادر نمائید.

   پاسخ
 21. حسن
  حسن گفته:

  استفاده از توکن سخت افزاری ، در حال حاضر فقط در برنامه ویندوز قابل استفاده است

  سلام وقت بخیر موقع ارسال صورت حساب این پیغام میاد در صورتی که توکن رو از داخل نرم افزار فرداد گرفتم و داخل سامانه قرار دادم و روی حالت نرم افزار قرار دادم .

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در فرم تنظیمات توکن، فیلد توکن سخت افزاری باید خالی باشد و چیزی وارد نکنید و در فیلد توکن نرم افزاری نام سازمان را به انگلیسی وارد نمائید.

   پاسخ
 22. هونام
  هونام گفته:

  ممنونم از شما من توکن رو پاک کردم مجدد وارد کردم و فاکتورم ارسال شد حالا در سامانه مودیان کجا قابل رویت هست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در کارپوشه خود بخش مدیریت صورتحساب ها > فروش > فروش داخلی می توانید فاکتور ارسالی خود را مشاهده نمائید.

   پاسخ
 23. هونام
  هونام گفته:

  با سلام و تشکر از سامانه مفیدی که راه اندازی کردید
  من خطای ExitCode : -532462766 رو دریافت میکنم
  توکن هم تعریف کردم طبق روشی که فرمودید.

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع مشکل خود باید کلید عمومی را از سیستم ما دانلود و در مسیر کارپوشه قرار دهید، اگر مشکل شما برطرف نشد به شماره شناسه یکتا حافظه مالیاتی خود نگاه کنید و مطمئن شوید درست وارد کرده اید. در صورت برطرف نشدن مشکل خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شماره سند را هنگام فاکتور فروش ثبت می کنید خطا می دهد؟ آیا روش شماره گذاری دستی خود را فعال نموده اید؟
   لطفا برای رفع مشکل خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

   پاسخ
 24. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام وقت بخیر یک فاکتور برگشت از فروش در سامانه ابری ثبت کردم میخوام ارسال کنم در قسمت ارسال اصلا گزینه برگشت از فروش نمیاره که ارسال کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر در ورژن ابری فرداد امکان ارسال صورتحساب برگشت از فروش وجود ندارد و تا بروزرسانی به نسخه جدید باید صبر نمائید. باتشکر

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   هنگام ثبت فاکتور در ستون مالیات بر ارزش افزوده باید به صورت درصدی از عدد 9 یا 0 (مشمول یا غیرمشمول) استفاده شود و لازم نیست به صورت مبلغی وارد نمائید.

   پاسخ
 25. احمد
  احمد گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  در قسمت تنظیمات توکن ارور 532462766 میده و طبق گفته شما وارد کارپوشه میم تو کدوم گزینه باید فایل رو بارگزاری کنم( منظورم تو دریافت شناسه یکتا تو کدام گزینه هستش)

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر شناسه یکتای حافظه مالیاتی دارید، کافیست از قسمت تنظیمات توکن نرم افزار فرداد بر روی کلید عمومی کلیک کرده و فایل txt. دانلود شده را در کارپوشه خود، در بخش عضویت > شناسه یکتای حافظه مالیاتی بر روی ردیف ایجاد شده > “عملیات” کلیک نمائید و در بخش “کلیدعمومی/گواهی امضا” بارگذاری نمائید.

   پاسخ
 26. احمد رضا
  احمد رضا گفته:

  سلام
  من نسخه رایگان سامانه مودیان مالیاتی رو نصب کردم اما نوشته تاریخ اعتبار 1402/12/29 ؟ مگه کاملا رایگان نیست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   تا پایان امسال ارسال تعداد 30فاکتور رایگان است و اگر تعداد فاکتور بیشتری دارید می بایست از پلن های موجود انتخاب نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   منظور شما از شناسه هویتی چیست؟ در صورت امکان با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

   پاسخ
 27. ناشناس
  ناشناس گفته:

  با سلام و خسته نباشید در هنگام ارسال فاکتور خطای بدون گزارش نشون داده میشه به صورت error:… همین درصورت امکان راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به بروزرسانی جدید از سمت سامانه مودیان خطای اشتباه برگردانده می شود و اگر کارپوشه خود را چک کنید فاکتور شما قابل مشاهده خواهد بود.

   پاسخ
 28. پوریا رشیدی
  پوریا رشیدی گفته:

  سلام وقت بخیر ما شرکت خدمات بیمه ای هستیم و صدور بیمه نامه انجام میدهیم نحوه ثبت چگونه میباشد

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر بعنوان فروش داخلی می خواهید ثبت کنید از طریق فیلم های آموزشی فاکتور خود ثبت و ارسال نمائید اما اگر بعنوان قرارداد پیمانکاری می خواهید لحاظ کنید هنوز در سیستم این قابلیت ایجاد نشده است.

   پاسخ
 29. دوست
  دوست گفته:

  سلام من یک شرکت حقوقی آسانسور دارم و یک هفته مانده به دی ماه برام پیامک الزام صورتحساب الکترونیک فرستادن الان تکلیف چیه باید از اول سال همه فاکتورها رو ثبت کنم ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما فاکتورهای خود را از اول دی ماه از طریق سامانه مودیان ارسال نمائید و فاکتورهای قبلی خود را اگر از معاملات فصلی رد کرده اید، دیگر نیازی به ارسال سامانه مودیان ندارید.

   پاسخ
 30. شرکت مهندسی و مشاوره
  شرکت مهندسی و مشاوره گفته:

  با سلام، ما یک شرکت مهندسی و مشاور هستیم ، اما در گروه کالا و خدمات، خدمات ما وجود ندارد. چطور می تونیم خدمات خود را اضافه کنیم؟ بعلاوه ما برای ثبت نام در سامانه مودیان کلید عمومی را از سایت دیگری دریافت کرده ایم. آیا باید یکبار دیگر از سایت شما کلید عمومی دریافت کنیم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در فرم گروه کالا و خدمات می توانید موارد جدید را اضافه نمائید.
   بله، از فرم تنظیمات توکن بر روی دانلود کلید عمومی کلیک کرده سپس فایل دانلود شده را در مسیر کارپوشه مالیاتی خود قرار دهید تا ارتباط برنامه با سامانه مودیان برای ارسال فاکتورها برقرار شود.

   پاسخ
 31. اقای حسابدار
  اقای حسابدار گفته:

  سلام رمز عبور فراموش کردم برای ورود به فرداد هرچی میزنم بازیابی هیچ پیامکی ارسال نمیشه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 32. اسداله فتحی
  اسداله فتحی گفته:

  سلام شخص حقوقی شرکت 2008 هستم این شرکت نانوایی است که فاکتور خرید و فروشی ندارد. چه لزومی به اجبار ثبت معاملات در سامانه دارد؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما می بایست مطابق با بخشنامه و دستورالعمل های امورمالیاتی رفتار نمائید و اگر ملزم به ارسال فاکتورها هستید پس باید ارسال نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر این خطا وجود ندارد و شما می توانید فاکتورهای خود را به سامانه مودیان ارسال نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر این خطا وجود ندارد و شما می توانید فاکتورهای خود را به سامانه مودیان ارسال نمائید.

   پاسخ
 33. محسن احمدوند
  محسن احمدوند گفته:

  سلام وقتتون بخیر. مراحل ثبت فاکتورها انجام شده اما هنگام ارسال پیام ExitCode میاد. مشکل کجاست؟!

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع این خطا می بایست از فرم تنظیمات توکن بر روی دانلود کلید عمومی کلیک کرده سپس فایل دانلود شده را در مسیر کارپوشه مالیاتی خود قرار دهید تا ارتباط برنامه با سامانه مودیان برای ارسال فاکتورها برقرار شود.

   پاسخ
 34. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام
  پیغام خطای مقدار فیلد (شناسه کالا/ خدمت) با اطلاعات سامانه منطبق نیست. یعنی چی؟ چون من قبلا هر کدی رو ثبت کردم مشکلی نداشت ولی یک شناسه جدید ثبت کردم که این پیغام رو میده

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع مشکل شناسه کالا و خدمات خود ابتدا بررسی کنید این کد همچنان در سایت stuffid وجود داشته باشد و اگر وجود نداشت شناسه جدید جایگزین نمائید؛ همچنین بررسی کنید که شناسه کالا و خدمات را در فرم کالا و خدمات به در درستی در فیلد شناسه کالای مودیان وارد نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   درحال حاضر مشکلی در ارسال صورتحساب ها وجود ندارد اما اگر شما همچنان در ارسال یا مشاهده صورتحساب ها به سامانه مودیان مشکل دارید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 35. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام .روز بخیر .
  ما فعالیت خدماتی داریم.1 دستگاه پوز که در سامانه مالیاتی کد سوئیچ آن وارد شده، داریم .بغیر از مبالغ نقدی با سازمانها بصورت نسیه کار میکنیم.برای سازمانها باید فاکتور فروش بزنم ولی مبالغ نقدی کارتخوان به چه صورت باید ثبت سامانه مودیان شود؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در واقع با تعریف دستگاه پوز در سامانه مودیان تراکنش های دستگاه شما ثبت می شود اما اگر مبالغ نقدی یا نسیه دیگری دارید که با فاکتور فروش در ارتباط است از طریق سامانه ابری فرداد می توانید ارسال نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع این خطا می بایست از فرم تنظیمات توکن بر روی دانلود کلید عمومی کلیک کرده سپس فایل دانلود شده را در مسیر کارپوشه مالیاتی خود قرار دهید تا ارتباط برنامه با سامانه مودیان برای ارسال فاکتورها برقرار شود.

   پاسخ
 36. بهمن
  بهمن گفته:

  سلام .از یکطرف میگید ارسال صورتحساب رایگان اما دانلود کلید ها را فرار نمیدهید .از طرف دیگر هم اگر خودمان از سایتهای دیگه بگیریم میگید قابل قبول نیست

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما محدودیتی بابت دریافت کلید عمومی برای ایجاد شناسه یکتا حافظه مالیاتی ندارید و فقط هنگام ارسال صورتحساب می بایست کلید عمومی داخل سایت را در مسیر کارپوشه قرار داده تا ارتباط برنامه با سامانه مودیان برای ارسال صورتحساب ها برقرار شود. اگر همچنان مشکل دارید لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما از طریق سایت های تولیدکننده کلید عمومی می توانید کلید عمومی را برای ایجاد شناسه یکتای حافظه مالیاتی دریافت نمائید سپس از طریق سایت ما با انجام تنظیمات اولیه اقدام به ارسال صورتحساب نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما از طریق سایت های تولیدکننده کلید عمومی می توانید کلید عمومی را برای ایجاد شناسه یکتای حافظه مالیاتی دریافت نمائید سپس از طریق سایت ما با انجام تنظیمات اولیه اقدام به ارسال صورتحساب نمائید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا برای بررسی دقیق خطای خود با کارشناسان ما در تماس باشید.

   پاسخ
 37. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام روزبخیر 5مورد فاکتور فروش که برای دوره تابستان هست به صورت تکراری هرکدام 3بار ارسال کردم میخواستم بدونم از طریق شماره مالیاتی 2مورد تکراری هر صورتحساب ، صورتحساب ابطالی بزنم که مشتری من تایید کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای ابطال فاکتورهای تکراری خود از قسمت مغایرت گیری شماره منحصربفرد مالیاتی که در کارپوشه وجود دارد اما در سیستم فرداد موجود نیست را وارد نمائید و گزینه ابطال دستی را بزنید اما در حال حاضر این بخش فعال نیست.

   پاسخ
 38. سعید باقری
  سعید باقری گفته:

  سلام من ثبت نام کردم کد و پسورد هم گرفتم ولی وقتی میزنم یک صفحه سفید و مات میاد و لینکی برام نمایش داده نمیشه انگار صفحه لود نمیشه چکار باید بکنم ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   بر روی یک مرورگر دیگر مجدد امتحان نمائید و در صورت برطرف نشدن مشکل خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
 39. جمالی
  جمالی گفته:

  سلام وقت بخیر ، لطفا راهنمایی بفرمایید برای فروش صادراتی چطور فاکتور فروش صادر کنیم و ارسال کنیم به سامانه مودیان . ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در سامانه ابری فرداد فقط قابلیت ثبت و ارسال فاکتورهای فروش داخلی خود را دارید و در حال حاضر نمی توانید فاکتورهای صادراتی را ارسال نمائید.

   پاسخ
 40. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام روزبخیر یکی از فاکتورهایی که برای برج 6 بود دوهفته پیش مشتریمون ازم خواست برای اینکه مبلغ فاکتور رو پرداخت کنه فاکتور اصلاحی بزنم برای اینکه کد مالیاتی جدید میخواست منم فاکتور مورد نظر رو باطل و اصلاحی زدم الان مشکل من اینه که فاکتور اصلاحی مبلغ نداره و مشتری میگه باید مبلغ داشته باشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   شما روی همان فاکتور قبلی خود با ویرایش مبلغ نیز می توانستید فاکتور اصلاحی را صادر نمائید، برای بررسی بیشتر مورد خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   این گزینه برای گرفتن استعلام اتوماتیک ظرف 2ثانیه می باشد و در صورت فعال بودن از فاکتور ارسال شده به صورت اتوماتیک استعلام خواهد گرفت.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع این خطا کافیست از قسمت تنظیمات توکن بر روی دانلود کلید عمومی کلیک کرده تا فایلی با پسوند txt. در سیستم شما در مسیر دانلودها قرار بگیرد سپس فایل دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود قرار دهید تا ارتباط برنامه با سامانه مودیان برای ارسال صورتجساب ها برقرار شود. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با پشتیبان های ما تماس حاصل فرمائید. باتشکر

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای ثبت شناسه خدمات خود از فرم کالا و خدمات اقدام و فاکتور خدمات خود را صادر نمائید.

   پاسخ
 41. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام صبح بخیر5مورد فاکتور رو هرکدام تکراری 3بار ارسال کردم الان در حال حاضر در قسمت ارسال صورتحساب pending حتی 1مورد از هرکدام هم باطل نمیشه خواهش میکنم راهی نشون بدهید فاکتورهای تکراری رو باطل کنم با سامانه مودیان صحبت کردم گفتن باید باطل بشه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای ابطال فاکتورهای تکرار خود می توانید از امکان ابطال دستی استفاده نمائید؛ برای این منظور کافیست از قسمت مغایرت گیری شماره مالیاتی مودیان فاکتور تکراری خود را وارد کرده سپس ابطال نمائید و در کارپوشه خود چک کنید و از صحت آن مطمئن شوید.

   پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     این گزینه هنوز قابل ارائه نبوده و در حال آماده سازی می باشد، از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

     پاسخ
 42. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام خسته نباشید 5مورد فاکتور رو هرکدام تکراری 3بار ارسال کردم در قسمت ارسال صورتحساب تنها 1مورد از هرکدام نشون میده چطوری دو مورد تکراری هرفاکتور باطل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای ابطال فاکتورهای تکراری که در سامانه فرداد وجود ندارد باید با خریدار خود صحبت کنید که موارد تکراری را رد بزند و فقط مورد موجود در سامانه ابری را تائید کنند.

   پاسخ
 43. محمدزمان
  محمدزمان گفته:

  سلام .من توی سامانه فردادیه صورتحساب ثبت کردم .ثبت موفق زد ولی توی ارسال صورتحساب قسمت خطادارها هست توی کارپوشه هم نیت چیکار باید انجام بدم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر فاکتور شما در قسمت ارسال شده ها و خطادارها قرار دارد می بایست از باکس سمت چپ خطای آن را ملاحظه نموده و برطرف نمائید. پس از رفع خطا ارسال مجدد بزنید تا فاکتور شما ارسال شود.

   پاسخ
 44. علی سیدی
  علی سیدی گفته:

  سلام من در سامانه فرداد فکتور و نسیه زدم و برای سازمان ارسال کردم ول تو کارپوشه نقدی نشون میده و ماده 6 را برام میاره چطور میتونم این مشکل و حل بکنم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر در سامانه فرداد فروش نقدی قابل ثبت است و در ورژن های بعدی سیستم فروش نسیه نیز اضافه خواهد شد.

   پاسخ
 45. Habib
  Habib گفته:

  صورتحساب ارسال شده بعد از زدن استعلام وضعیت در تب قبول ها و اخطارها نمی ره و در کارپوشه هم نمیاد، چکار کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   فاکتور شما در قسمت استعلام ها باقیمانده و خطای Pending دریافت کرده است و طبق دستورالعمل سامانه مودیان یعنی بر روی فاکتور شما هنوز پردازشی انجام نشده است تا وضعیت آن مشخص شود، بنابراین در ساعات مختلف از روز از فاکتور خود استعلام بگیرید تا وضعیت آن مشخص شود.

   پاسخ
 46. ربانی
  ربانی گفته:

  سلام – پس از ارسال صورتحساب این پیام رو می ده – درصورتی که استعلام وضعیت می گیرم می نویسه موفق ولی در کارپوشه نمیاد

  ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at Modian.InquiryByReference(Int32 ModianInnoId, String constr, String referenceNumber) at Modian.Main(String[] args)

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به بروزرسانی از سمت سامانه مودیان و عدم برقراری ارتباط باسامانه، زمان ارسال صورتحساب ها با پیغام فوق مواجه خواهید شد.

   پاسخ
 47. ناشناس
  ناشناس گفته:

  درود
  هنگام ارسال صورتحساب پیام سیستم به این شرح است (استفاده از توکن سخت افزاری فقط در نسخه ویندوز امکان پذیر است)
  لطفا راهنمائی کنید.
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا در فرم تنظیمات توکن، قسمت توکن سخت افزاری چیزی وارد ننمائید و برای تنظیم این فرم به فیلم های آموزشی ضبط شده و وبینارها مراجعه نمائید. باتشکر

   پاسخ
 48. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام روزبخیر 2مورد فاکتور برای برج 2و3 بوده که برای سامانه مودیان ارسال شده ولی توسط مشتری رد شده میخواستم راهنمایی کنید چطور فاکتور اصلاحی بزنم ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به رد شدن فاکتور شما توسط مشتری، در این حالت اصلاح فاکتور وجود ندارد و باید مجدد فاکتور خود را صادر و به سامانه ارسال نمائید.

   پاسخ
   • شیما الهیاری
    شیما الهیاری گفته:

    این که مشتری به اشتباه رد کرده یعنی امکان نداره فاکتور اصلاح شود مالیات ارزش افزوده دو مورد فاکتور دوره 1 محاسبه و پرداخت شده دوباره فاکتور زدن یعنی دوباره باید مالیات بدم میشه راهنمایی کنید ممنون

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام مجدد دوست عزیز
     باتوجه به رد شدن فاکتور قبلی شما توسط مشتری، مبالغ پرداختی و مالیاتی صفر لحاظ شده است بنابراین با صدور مجدد فاکتور مشکلی پیش نخواهد آمد.

     پاسخ
 49. حسین بردبار
  حسین بردبار گفته:

  با سلام در زمان ارسال این پیام نشان داده میشود مقدار فيلد «نرخ ماليات بر ارزش‌افزوده(J)» با اطلاعات سامانه منطبق نيست. در صورتیکه قبلا بدون این خطا ارسال انجام شده بود و مضافا کالای شرکت من معاف از ارزش افزوده است

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به خطای ذکر شده می بایست در فرم کالا و خدمات مجدد کالا و خدمات خود را تعریف کرده و در قسمت نرخ مالیات، آن را صفر وارد نمائید و فاکتور خود را با کالا و خدمات جدید تعریف شده ویرایش و صورتحساب خود را ارسال نمائید یا اینکه با کارشناسان پشتیبانی ما تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف نمایند. باتشکر

   پاسخ
 50. نوید
  نوید گفته:

  این خطا به چه دلیل هست ؟

  FAILED
  Errors : …
  مقدار فيلد «تاريخ و زمان صدور صورتحساب(ميلادي)» از لحاظ قواعد محاسباتي و منطقي معتبر نيست.

  در فاکتور جایی تاریخ میلادی وارد نمی کنیم !

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به محدودیت ایجاد شده از سوی سامانه مودیان برای ارسال فاکتورها در بازه زمانی 7روزه، تاریخ فاکتورهای خود را بررسی و ویرایش نمائید.

   پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     باتوجه به خطای ذکر شده در پیام قبلی شما، خطای رخ داده از سمت سامانه مودیان است و همچنین برای دریافت آخرین اطلاعات و اخبار به سایت intamedia.ir مراجعه نمائید.

     پاسخ
 51. رحیمی
  رحیمی گفته:

  با سلام
  لطفا میفرمایید برای استعلام وضعیت یه فاکتور ثبت شده باید چکار کنیم.؟
  چون من روی دکمه استعلام وضعیت میزنم هیچ کاری انجام نمیده

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای گرفتن استعلام از فاکتورهای خود ابتدا از تب بالا بر روی ارسال شده ها و از تب پایین بر روی استعلام ها کلیک نمائید سپس بر روی گزینه استعلام وضعیت فشار دهید تا وضعیت فاکتور ارسالی شما مشخص شود.

   پاسخ
 52. رحیمی
  رحیمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.
  من تا قبلا 26 خرداد هر چی فاکتور ارسال کردم توی سامانه مودیان نشسته ولی بعد از اون هر چی ارسال میکنم نمیشینه، دیروز هم ارسال کردم ننشسته.
  اشکال از سامانه مودیانه؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به محدودیت ایجاد شده از سوی سامانه مودیان برای ارسال فاکتورها در بازه زمانی 7روزه، تاریخ فاکتورهای خود را بررسی و ویرایش نمائید.

   پاسخ
 53. رحیمی
  رحیمی گفته:

  با سلام
  ظاهرا در نسخه رایگان امکان ثبت فاکتورهای صادراتی نیست، اگر نسخه لایت رو خریداری کنیم امکان ثبت فروش صادراتی هست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در حال حاضر امکان ثبت فروش صادراتی در نسخه ابری فرداد وجود ندارد و فقط می توانید الگوی فروش نوع یک را ثبت نمائید.

   پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز
     خیر، در حال حاضر در هیچکدام از پلن های موجود در سایت ابری فرداد امکان ارسال فاکتور صادراتی میسر نیست.
     اما اگر دارای کسب و کار بزرگی هستید پیشنهاد می شود نسخه تحت ویندوز فرداد را خریداری نمائید که بتوانید فاکتورهای فروش صادراتی خود از این بستر ارسال نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ما در تماس باشید. باتشکر

     پاسخ
 54. حمزه کاظمی
  حمزه کاظمی گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من یه فروشگاه دارم که توش لباس و لوازم خرازی میفروشم آیا نیاز هست که در این سامانه ثبت نامه کنم و صورتحساب ارسال کنم؟
  ممنون مییشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر در مجموعه خود از دستگاه کارتخوان (POS) استفاده می نمائید، باتوجه به ثبت اطلاعات از طریق این دستگاه دیگر نیاز به ثبت اطلاعات فاکتور و ارسال صورتحساب نخواهید بود.

   پاسخ
 55. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام امروز بسته لایت سه ماهه خریداری کردم ولی الان که میخوام فاکتور هام ثبت کنم پیام میده دوباره بسته باید خریداری کنم ممنون میشم راهنمایی کنید فاکتورهای من برای برج 4 که میخوام ارسال کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا برای حل مشکل خود با واحد فروش داخلی 310 تماس حاصل فرمائید.

   پاسخ
 56. شاهسونی
  شاهسونی گفته:

  سلام روز بخیر ارسال صورت حساب که میزنم ارور میده استفاده از توکن سخت افزاری در ویندوز امکان پذیر است

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا در فرم تنظیمات توکن، قسمت توکن سخت افزاری، نام گواهی امضا را خالی نگهدارید و طبق مراحل آموزش داده شده در ویدئوهای آموزشی اجرا نمائید.

   پاسخ
 57. شکوفه
  شکوفه گفته:

  سلام وقت بخیر چندروز این اروررو میده وفاکتورارسال نمیشه
  ExitCode : 100 A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond. (tp.tax.gov.ir:443) System.Net.Sockets.SocketException (10060): A connection attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host has failed to respond. at

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   این خطا مربوط به عدم برقراری ارتباط با سرور می باشد، لطفا مجدد برای ارسال فاکتور خود اقدام نمائید تا فاکتور با موفقیت در سامانه مودیان قرار گیرد.

   پاسخ
 58. reza
  reza گفته:

  ضمن تشکر از امکان ایجاد نموده در خصوص ارسال صورتحساب مودیان مشکل من واحد کالا در ارائه خدمات است. مثلا یک خدمت پیمانکاری گاهی نیاز به واحد کیلو دارد و همان کد خدمت گاها نیاز به واحد متر مکعب دارد. برای رفع این مشکل آیا راهی هست؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   برای رفع این مشکل کافیست در فرم کالا و خدمات دو نوع خدمت پیمانکاری را با شناسه مودیان یکسان اما با کد خدمت متفاوت تعریف نمائید و در هر خدمت، واحد اندازه گیری موردنظر خود را قرار دهید.

   پاسخ
 59. mahdi
  mahdi گفته:

  سلام خسنه مباشید دوست عزیز من فاکتور رو توسط سایت شما ارسال کرذم ولی در قسمت موفق ها فاکتور من نمیاد و فاکتور در استعلام ها می باشد آیا ارسال شده است یا نه و چطور میتوانیم مطمین شویم که فاکتور به سامانه مودیان ارسال شده است؟ممنون

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   طبق دستورالعمل سامانه مودیان زمانی که فاکتور شما در وضعیت استعلام خطای Pending دریافت می کند یعنی هنوز پردازشی بر روی فاکتور شما انجام نشده است، لطفا تا مشخص شدن وضعیت فاکتور خود استعلام وضعیت بزنید تا تکلیف فاکتور شما مشخص شود. در حال حاضر فاکتور شما در سامانه مودیان قرار نگرفته است. باتشکر

   پاسخ
 60. سید مسعود هاشم زاده
  سید مسعود هاشم زاده گفته:

  باسلام من دو نوع کالا معری کرده ام اما اولی را در صدور فاکتور فروش نشان می دهد در صورتیکه من دومی را می خواهم انتخاب کنم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   زمان صدور فاکتور فروش، هر تعداد کالایی که در فرم کالا و خدمات تعریف کرده باشید در ردیف کالا و خدمات به شما نمایش می دهد.

   پاسخ
 61. شکوفه
  شکوفه گفته:

  سلام وقت بخیر صورتحساب ارسالی ازهفته قبل در لیست استعلام هانشان داده می شود ودرسامانه ننشسته است

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به حجم بالای ارسال فاکتورها به سامانه مودیان، احتمالا فاکتور شما در وضعیت استعلام باقیمانده است لطفا تا مشخص شدن وضعیت فاکتور خود مجدد استعلام وضعیت بگیرید.

   پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     طبق دستورالعمل سامانه مودیان زمانی که فاکتور شما در وضعیت استعلام خطای Pending دریافت می کند یعنی هنوز پردازشی بر روی فاکتور شما انجام نشده است، لطفا تا مشخص شدن وضعیت فاکتور خود استعلام وضعیت بزنید تا تکلیف فاکتور شما مشخص شود. باتشکر

     پاسخ
 62. سارا
  سارا گفته:

  سلام وقتتون بخیر فاکتورهای ارسال شده در سامانه مودیان بارگذاری نشده ودر نرم افزار هم زمان ارسال فاکتور بدون خطا ارسال شد

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به حجم بالای ارسال فاکتورها به سامانه مودیان، احتمالا فاکتور شما در وضعیت استعلام باقیمانده است لطفا تا مشخص شدن وضعیت فاکتور خود مجدد استعلام وضعیت بگیرید.

   پاسخ
 63. امید
  امید گفته:

  سلام تاکنون چندین بار فاکتور ارسال شده مشکلی نداشتم اکنون که میفرستم فاکتور ارسال میشه ولی در کارپوشه مالیاتی که میروم ارور 404 می دهد و فاکتور در کارپوشه نمیشینه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   خطای ذکر شده از سمت سامانه مودیان است و چند ساعت دیگر مجدد کارپوشه خود را چک نمائید.

   پاسخ
 64. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام بنده يه فاكتور ارسال كردم در سامانه جزء موارد ارسالی ثبت شده اما به سامانه مودیان منتقل نشده مشکل چیه؟
  پاسخ

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احتمالا فاکتور شما در وضعیت استعلام باقیمانده است، لطفا دوباره استعلام وضعیت بگیرید تا وضعیت فاکتور شما مشخص شود.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا برای بررسی موضوع کارپوشه خود را چک نمائید.

   پاسخ
   • رحیمی
    رحیمی گفته:

    سلام
    آخه دیروز هر چی فاکتور ثبت کردم توی سامانه ننشسته ولی قبل از 26 خرداد همه فاکتورها هستن

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     باتوجه به حجم بالای ارسال فاکتورها به سامانه مودیان، احتمالا فاکتور شما در وضعیت استعلام باقیمانده است لطفا تا مشخص شدن وضعیت فاکتور خود مجدد استعلام وضعیت بگیرید.

     پاسخ
 65. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام وقتتون بخیر هنگام ارسال صورتحساب خطا
  ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد at TaxCollectData.Library.Api.DefaultTaxApiClient.GetPacketResponseAsync[TRequest,TResponse](PacketDto`1 packet, Dictionary`2 headers, String url, Boolean encrypt, Boolean این پیغام ظاهر میشه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا کلید عمومی دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود در بخش شناسه یکتا حافظه مالیاتی قرار دهید تا ارتباط سامانه ابری ما با سامانه مودیان برقرار شود و مجدد این خطا را دریافت ننمائید.

   پاسخ
 66. حامد
  حامد گفته:

  باسلام
  موقع ارسال فاکتور خطای زیر داده می شود
  ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد at TaxCollectData.Library.Api.DefaultTaxApiClient.GetPacketResponseAsync[TRequest,TResponse](PacketDto`1 packet, Dictionary`2 headers, String url, Boolean encrypt, Boolean sign, Boolean returnNullIfResponseIsNull) at TaxCollectData.Library.Api.DefaultTaxApiClient.c__DisplayClass34_0`2.d.MoveNext()
  در حالیکه در تنظیمات گواهینامه صادر شده است . مشکل کجاست ؟

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا کلید عمومی دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود در بخش شناسه یکتا حافظه مالیاتی قرار دهید تا ارتباط سامانه ابری ما با سامانه مودیان برقرار شود و مجدد این خطا را دریافت ننمائید.

   پاسخ
 67. محمود تنگستانی
  محمود تنگستانی گفته:

  arithmetic overflow error converting numeric to data type numeric.
  موقع ثبت فاکتور این پیام رو میده و فاکتور من رو سیو نمیکنه نرم افزار

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا برای بررسی بیشتر خطای خود از طریق چت بات با کارشناسنان ما در ارتباط باشید تا سریعتر مشکل شما پیگیری شود. باتشکر

   پاسخ
 68. حسین بردبار
  حسین بردبار گفته:

  سلام در ارسال صورتحساب ها پیام Bad-request 4200400 ظاهر میشه راهنمایی فرمودید که تیک استعلام 2 ثانیه رو بردارم و دوباره ارسال کنم بعد 1 ساعت استعلام بگیرم اینکا ر رو هم انجام دادم ولی دوباره همون خطا اتفاق افتاد سپاسگذارم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   این خطا به علت استعلام چندین باره و پشت سرهم رخ می دهد، لطفا برای رفع این خطا فاکتور موردنظر را ارسال مجدد بزنید و تیک استعلام 2ثانیه آن بردارید و حداقل بعد از یک ساعت استعلام بگیرید (بلافاصله پس از ارسال فاکتور استعلام نگیرید).

   پاسخ
 69. علي
  علي گفته:

  سلام اولأ تشكر ميكنم كه حداقل به فكر كارفرما بودين ولي وقتي پشتيباني نداريد وقتي واتساپ و بقيه مجازي ها را پاسخ نميدين و سامانتون هم عيب داره مجبور نيستيد اين سامانه را بذاريد ،چون واقعأ واسه كل سيستمتون بده و حتي نرم افزارهاي ديگتون هم زير سوال ميره.چندروزه يه فاكتور تستي ارسال كردم ،ارسال ميشه خطا هم نميده ولي تو سامانه نيست.از سامانه شما هم حتي ابطال نميشه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   احتمالا فاکتور شما در بخش استعلام ها با خطای pending مواجه شده است و طبق دستورالعمل سامانه مودیان هنوز فاکتور شما پردازش نشده است و باید طی چند روز آینده مجدد استعلام بگیرید تا فاکتور شما تعیین وضعیت شود.

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا برای رفع این خطا فاکتور موردنظر را ارسال مجدد بزنید و تیک استعلام 2ثانیه آن بردارید و حداقل بعد از یک ساعت استعلام بگیرید (بلافاصله پس از ارسال فاکتور استعلام نگیرید).

   پاسخ
 70. حامد
  حامد گفته:

  با عرض سلام
  الان دو روزه که فاکتورها ارسال نمی شه و در وضعیت استعلام قرار می گیره
  چندین بار ارسال مجدد کردم فاکتور جدید زدم سامانه رو رفرش کردم اما ارسال نمیشه

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   خطای Pending در زمان استعلام فاکتورها مربوط به پردازش نشدن فاکتورها از سمت سامانه مودیان است. باتوجه به خطای موجود لطفا در زمان استعلام گرفتن با فاصله زمانی یک ساعته امتحان نمائید.

   پاسخ
 71. حمید
  حمید گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای ارسال صورتحساب ارور شناسه کالا و خدمات با اطلاعات سامانه منطبق نیست رو میده در صورتی که بنده شناسه کالا و خدمات رو ازسامانه ملی شناسه کالا و خدمات گرفتم.

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   باتوجه به بروزرسانی های سامانه مودیان، شناسه برخی از کالاها و خدمات تغییر کرده است، لطفا برای ویرایش شناسه های جدید مجدد به سایت stuffid.ir مراجعه نمائید و فایل شناسه کالا و خدمات مربوطه را دریافت نمائید.

   پاسخ
 72. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر
  زمان استعلام فاکتورها علت این خطا چیست؟– ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at TestSDK_2.Main(String[] args)

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در بخش تنظیمات توکن لطفا شناسه یکتا حافظه مالیاتی و آدرس پایه را چک نمائید؛ در غیر اینصورت این خطا بعلت قطع بودن سامانه مودیان می باشد که ارتباط با سامانه برقرار نمی شود.

   پاسخ
 73. محمدی
  محمدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  در زمان ارسال کد خطا زیر میدهد
  100 Object reference not set to an instance of an object. at Modian.Main(String[] args)

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   در بخش تنظیمات توکن لطفا شناسه یکتا حافظه مالیاتی و آدرس پایه را چک نمائید؛ در غیر اینصورت این خطا بعلت قطع بودن سامانه مودیان می باشد که ارتباط با سامانه برقرار نمی شود.

   پاسخ
 74. ناشناس
  ناشناس گفته:

  با درود

  ایا برایه شرکتهایی که به طور همزمان فروش به مصرف کننده نهایی دارند و هم به شرکتهایه دیگر به صورت عمده میفروشند امکان دارد که فروشهایه مربوط به مصرف کنندگان نهایی را به صورت فاکتور نوع سوم یعنی قبض پوز و فروش به شرکتها را به صورت نوع اول در سامانه ثبت نمایند

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر دستگاه پوز خود را در سامانه مودیان تعریف کرده باشید، در اینصورت فاکتورهای فروش ثبت شده توسط دستگاه پوز به عنوان نوع سوم شناخته می شود.

   پاسخ
 75. موسوی
  موسوی گفته:

  با سلام
  لطفاً راهنمایی کنید این خطا رو چطور میشه رفع کرد:

  مقدار وارد شده در فيلد «واحد اندازه ­گيري» جز مقادير مجاز نيست.

  با تشکر

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر واحد اندازه گیری انتخاب شده جز موارد پیشفرض سیستم نیست می بایست در فرم واحد اندازه گیری کالا و خدمات، واحد اندازه گیری را تعریف کرده سپس شناسه واحد اندازه گیری مودیان را از سایت intamedia.ir از دستورالعمل های پایانه های فروشگاهی دریافت و وارد نمائید.

   پاسخ
   • موسوی
    موسوی گفته:

    با سلام
    پیرو صحبت شما واحد اندازه گیری رو که می خواهیم اصلاح کنیم این پیام رو میده:
    بعلت استفاده از اين کالا در اسناد سيستم فروش ، امکان تغير مقادير پايه ايي و مهم آن ، تنها براي پشتيبان مجاز است.
    لطفاً راهنمایی بفرمایید.

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     شما در فرم واحد اندازه گیری کالا و خدمات قادر به ویرایش کدهای 1تا11 نمی باشید، در صورت حل نشدن مشکل خود با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید. باتشکر

     پاسخ
     • موسوی
      موسوی گفته:

      لطفاً شماره پشتیبانی رو اعلام می کنید
      الان دو هفته است پیگیرم که این موضوع حل بشه
      پیام های مختلف گذاشتم ولی جواب شفاف نگرفتم
      سه تا واحد اندازه گیری توسط خودمون تعریف شده و الان برای ویرایشش این پیام رو میده
      تشکر

     • پشتیبانی نرم افزار فرداد
      پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

      سلام دوست عزیز وقت بخیر
      لطفا از طریق چت ارتباط با کاربران با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا سریعتر مشکل شما پیگیری شود. باتشکر

 76. پارسا
  پارسا گفته:

  سلام چند ساعته میخوام فاکتورهارو ارسال کنم
  موقع ارسال به سامانه مودیان این پیام خطا را می دهد – ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at TestSDK_2.Main(String[] args)

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   این خطا مربوط به قطع بودن سامانه مودیان می باشد، لطفا چند ساعت دیگر مجدد چک نمائید. باتشکر

   پاسخ
 77. Babak Fatehi
  Babak Fatehi گفته:

  سلام و ارادت زمانی که دکمه ارسال صورت حساب رو میزنم و پس از وارد کردن رمز عبور با این پیام مواجه میشم ” استقاده از توکن سخت افزاری در حال حاضر فقط در برنامه ویندوز قابل استفاده است. ”
  تنظیمات توکن رو هم بررسی کردم تمام مراحل تنظیمات رو مطابق آموزش شما انجام دادم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   سامانه ابری فرداد مخصوص توکن نرم افزاری می باشد، لطفا در فیلد توکن سخت افزاری چیزی را وارد ننمائید. باتشکر

   پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر شناسه کالا و خدمات وارد شده (چه عمومی و چه خصوصی) مالیات پذیر باشد می بایست نرخ مالیاتی را به درستی وارد نمائید در غیر اینصورت با خطای اعلام شده مواجه خواهید شد.

   پاسخ
 78. سامان
  سامان گفته:

  FAILED
  Errors : …
  مقدار فيلد «نرخ ماليات بر ارزش‌افزوده(J)» با اطلاعات سامانه منطبق نيست.

  من این خطا رو دارم
  یکی از کالاهای من از ارزش افزوده معافه وقتی صفر میزنم این ارور رو میده چکار باید بکنم

  پاسخ
  • پشتیبانی نرم افزار فرداد
   پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   اگر شناسه کالا و خدمات وارد شده (چه عمومی و چه خصوصی) مالیات پذیر باشد می بایست نرخ مالیاتی را به درستی وارد نمائید در غیر اینصورت با خطای اعلام شده مواجه خواهید شد.

   پاسخ
 79. فاطمه واحدی
  فاطمه واحدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  فاکتور ارسالی از دیروز در مرحله استعلام وضعیت مانده و PENDING شده . لطفا راهنمایی فرمایید .

  پاسخ
 80. فقیهی
  فقیهی گفته:

  با سلام و تشکر من وارد سامانه شدم و دیدم دسترسی به فاکتورهای قبل از 26/3/1402 در سامانه مودیان کار نمی کنه آیا باید دوباره اینها رو ارسال کنیم ؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   فاکتورهای قبل از 1402/03/26 در سامانه مودیان مکان قرارگیریشون عوض شده
   در قسمت فاکتورهای فروش و گزینه فاکتورهای فروش قبل از 1402/03/26 قرارگرفتن

   پاسخ
 81. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام
  من امروز هر چی تلاش کردم فاکتور ارسال کنم با این خطا مواجه شدم.
  FAILED
  Errors : …
  مقدار وارد شده در فيلد «واحد اندازه ­گيري» جز مقادير مجاز نيست.
  در حالی که واحد را ما از موارد موجود انتخاب میکنیم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 82. محسن
  محسن گفته:

  ، من قبلا سه نسخه فاکتور ارسال کردم ولی امروز ارور «شناسه کالا /خدمت منطبق با اطلاعات سامانه نیست » را میدهد ، در صورتی که قبلا با همین شناسه قبلا فاکتور ارسال کردم و شناسه اختصاصی شرکت هست.

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   شناسه کالا و خدمات عمومی دارن حذف میشن
   دوباره بررسی کنید اگر درست وارد میکنید و خطا داره، اختصاصی رو دریافت کنید.

   پاسخ
 83. موسوی
  موسوی گفته:

  به من امروز این خطاها رو میده:
  Errors : …
  مقدار وارد شده در فيلد «واحد اندازه ­گيري» جز مقادير مجاز نيست.
  طول مقدار وارد شده در فيلد «شماره اقتصادي فروشنده» بزرگتر از حداکثر طول مجاز است. (طول مقدار وارد شده بايد حداکثر 11 باشد)
  طول مقدار وارد شده در فيلد «شماره اقتصادي فروشنده» کوچکتر از حداقل طول مجاز است. (طول مقدار وارد شده بايد حداقل 14 باشد)
  طول مقدار وارد شده در فيلد «شماره اقتصادي خريدار» بزرگتر از حداکثر طول مجاز است. (طول مقدار وارد شده بايد حداکثر 11 باشد)

  شماره اقتصادی فروشنده و خریدار رو هم به شناسه ملی تغییر دادم ولی باز این خطا رو میده. ضمناً حقیقی و حقوقی هم در بخش تعریف مشتریان وجود نداره که بشه انتخاب کرد.

  ضمناً کار ما خدماتی هست در نتیجه واحد اندازه گیری ” ماه، نفر ساعت و نرم افزار” ثبت شده و اینها رو خطا میگیره

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام وقتتون بخیر
   واحد اندازه گیری جز موارد ضروری هست که باید وارد شود.
   برای شخص حقیقی و حقوقی هم اگر تیک شخص رو بزنید یعنی شخص حقیقی هست و باید شماره اقتصادی 14 رقم باشه و اگر تیک نزنید به معنای این است که شخص حقوقی می‌باشد و شماره اقتصادی باید 11 رقم باشد.
   برای مطمئن شدن از درستی شماره اقتصادی در پروفایل شرکت اونو بررسی کنید.
   برای مورد آخر هم واحد رو وارد کردید ولی کد رو در قسمت واحد اندازه گیری سامانه مودیان وارد نکردید.

   پاسخ
   • موسوی
    موسوی گفته:

    واحد اندازه گیری وارد شده ولی پیامی که سیستم میده واحد اندازه گیری رو ” جز مقادیر مجاز نیست” اعلام می کنه.
    برای خریداران مشکل حل شده ولی برای خودمون که فروشنده هستیم علی رغم اینکه هم برای شناسه ملی و هم برای کد اقتصادی رقم شناسه ملی ثبت شده باز خطای حداقل و حداکثر طول مجاز رو میده
    و اینکه فرمودید: “برای مورد آخر هم واحد رو وارد کردید ولی کد رو در قسمت واحد اندازه گیری سامانه مودیان وارد نکردید.” دقیقاً چه کدی و کجا منظورتون هست که باید وارد بشه ؟ واحد اندازه گیری سامانه مودیان پیدا نمی کنم
    تشکر

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     در پاسخ به مورد اول و سوم؛ اگر واحد اندازه گیری انتخاب شده جز موارد پیشفرض سیستم نیست می بایست در فرم واحد اندازه گیری کالا و خدمات، واحد اندازه گیری را تعریف کرده سپس شناسه واحد اندازه گیری مودیان را از سایت intamedia.ir از دستورالعمل های پایانه های فروشگاهی دریافت و وارد نمائید.
     در پاسخ به مورد دوم؛ شناسه ملی یک کد 11رقمی می باشد که برای کداقتصادی هم همین مقدار نیز باید وارد شود.

     پاسخ
   • موسوی
    موسوی گفته:

    با سلام
    در قسمت توکن به جای رقم شناسه ملی کد اقتصادی ثبت شده بود الان که اون رو به شناسه ملی تغییر دادم این خطا رو میده:
    Object reference not set to an instance of an object. at Modian.Main(String[] args)
    لطفاً راهنمایی بفرمایید
    تشکر

    پاسخ
    • پشتیبانی نرم افزار فرداد
     پشتیبانی نرم افزار فرداد گفته:

     سلام دوست عزیز وقت بخیر
     خطای اعلام شده مربوط به قطع بودن سامانه مودیان می باشد، لطفا مجدداً بررسی نمائید.

     پاسخ
 84. اسلامی
  اسلامی گفته:

  سلام .من امروز خواستم صورت حساب ارسال کنم خطا میده که شماره اقتصادی خریدار زیاد هستش باید 11رقم بیشتر نباشه درصورتی که شماره اقتصادی خردار من 12رقم هستش چهکار باید انجام بدم؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا باید مشخص کنید شخص حقیقی یا حقوقی
   اگر شخص حقیقی باشن شماره اقتصادی برای شخص حقیقی 14 رقم تعریف شده
   اگر حقوقی باشن میشه شناسه ملی که 11 رقم تعریف شده
   اگر موردی غیر از اینهاست باید به پشتیبان ما اطلاع بدین که تعریف کنن

   پاسخ
 85. فاطمه واحدی
  فاطمه واحدی گفته:

  سلام وقت بخیر .
  اگر مشکل ارسال فاکتور برطرف گردیده لطفا اطلاع رسانی فرمایید . من تا این لحظه نتونستم ارسال کنم و با خطا مواجه شدم .

  پاسخ
 86. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام و درود
  متاسفانه خطای ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at Modian.Main(String[] args)
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 87. موسوی
  موسوی گفته:

  سلام وقت بخیر
  زمانی که می خوام فاکتورها رو ارسال کنم این خطا رو میده:
  ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at Modian.Main(String[] args)
  لطفاً راهنمایی کنید مشکل چیه؟ و چه کار باید انجام بدم؟

  پاسخ
 88. فاطمه واحدی
  فاطمه واحدی گفته:

  سلام
  آیا مشکل ارسال فاکتورها برطرف شده ؟ من امروز امتحان کردم و با خطای زیر مواجه شدم :
  ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object

  پاسخ
 89. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام صبح بخیر امروز این خطا رو میده ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at Modian.Main(String[] args)
  باید چیکار کرد؟

  پاسخ
 90. محمدی
  محمدی گفته:

  سلام من هرکاری میکنم فاکتورهای ارسال شده در کارپوشه قرار نمیگیره؟علت چیه ؟ ایا امکان داره هزینه پرداخت کنیم زحمت ارسال رو بکشید ویا کمک کنید ارسال بشه.

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   صبر کنید تا شنبه و شنبه دوباره امتحان کنید
   خیر متاسفانه این امکان وجود نداره
   میتونید برای داشتن اطلاعات بیشتر ویدئو های ما رو ببینید

   پاسخ
 91. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام فاکتورها رو چه زمانی میشه ارسال کرد ؟ از سامانهمودیان پیگیری میکنم میگن سامانه مشکلی نداره الان باید چیکار کرد؟

  پاسخ
 92. اسلامی
  اسلامی گفته:

  سلام .سامانه دوباره قطع شده؟
  درقسمت توکن فقط یک بار باید توکن مجازی گرفت ودر کارپوشه بارگذاری کرد؟یا این که برای هر بار ارسال صورت حساب باید این کار کرد

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   فقط یک بار توکن رو بارگزاری میکنید که ارتباط برنامه ما با سامانه مودیان برقرار بشه

   پاسخ
 93. سعید
  سعید گفته:

  گفتید مشکل سامانه حل شده اما کماکان ارسال فاکتور ها با ارور و پیام
  Errors : …

  Warnings : …
  میشه ، لطفا بگید ایراد کجاست ؟؟

  پاسخ
 94. فاطمه واحدی
  فاطمه واحدی گفته:

  با سلام
  من همچنان با خطای FAILED مواجه هستم . اگر مشکل سامانه حل شده ، امکان دارد اشکال از جای دیگر باشد ؟

  پاسخ
 95. حامد
  حامد گفته:

  سلام وقت بخیر
  الان بیشتر از یک هفته هست که سامانه مودیان مشکل داره
  با اداره مالیات صحبت کردم گفتند فقط از فایر فاکس استفاده کنید و نرم افزار رو بروز کنید.
  اما گفتند کلیه ی فاکتورها رو از اول سال مجدد باید ارسال کنید !!!!
  در نرم افزار شما ارسال مجدد برای فاکتورهایی که فرستادیم وجود نداره چکاری باید کرد؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   فاکتورهایی که قبلا ارسال شده و در کارپوشه هست نیاز نیست مجدد ارسال بشه

   پاسخ
 96. نوید
  نوید گفته:

  سلام
  با توجه به اینکه فرصت دوباره برای ارسال صورتحساب قرار دادند . آیا میشه فاکتور ها را از 1-1-1402 شروع به ارسال کرد ؟

  اگرپاسخ سوال اول مثبت هست ما شروع کنیم فاکتور ها را ایجاد کردن تا مشکل سامانه حل شد همه را ارسال کنیم ؟

  سوال سوم : مشخص نیست مشکل ارسال به سامانه کی حل می شود ؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   بله میشه ارسال کنید
   مشکل سامانه برطرف شده اما هر لحظه امکان داره سایت بسته بشه

   پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     سلام دوست عزیز
     منظور همان بازه زمانی بود که سامانه مودیان برای ارسال فاکتور مشخص میکنند.
     که بازه زمانی مشخص، تموم بشه شما امکان ارسال رو دیگه ندارید.

     پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     سلام دوست عزیز
     منظور همان بازه زمانی بود که سامانه مودیان برای ارسال فاکتور مشخص میکنند.
     که بازه زمانی مشخص، تموم بشه شما امکان ارسال رو دیگه ندارید.

     پاسخ
 97. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام یه سری از اکتور های ارسالیم در قسمت خطا FAILED
  Errors : …

  Warnings : …
  دوباره ارسال میکنم ولی نمیره
  فاکتورهای برج 1و 2 الان نمیشه فرستاد ممکنه قسمتی از فاکتورها بخاطر تاریخ باشه ؟
  ممنون میشم راهنمایی نمایئد

  پاسخ
 98. محمد
  محمد گفته:

  سلام
  موقع ارسال به سامانه مودیان این پیام خطا را می دهد – ExitCode : 100 Object reference not set to an instance of an object. at TestSDK_2.Main(String[] args)

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   سامانه مودیان فعلا مشکل داره، مشکل سامانه برطرف بشه مشکل شما هم حل خواهد شد.

   پاسخ
 99. محسن اسلامی
  محسن اسلامی گفته:

  باسلام.منظور از شماره منحصر به فرد مالیاتی چیست ؟همون شماره یکتا هستش؟اگه نیسته از کجا باید بگیریم وقتی در کارپوشه میرم در قسمت عضویت فقط میتونم شماره یکتا حافظه مالیاتی بگیرم

  پاسخ
 100. محسن اسلامی
  محسن اسلامی گفته:

  باسلام .منظور از نام سازمان در قسمت توکن چیه ؟ از کجا مطلع شویم که سایت مودیان وصل شده برای ارسال فاکتور؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   همون نام شرکتتونه که باید به انگلیسی وارد بشه
   از سامانه مودیان پیگیر باشید اطلاع رسانی میشه

   پاسخ
 101. موسوی
  موسوی گفته:

  سلام وقت بخیر
  امکان چت در سامانه صورت حساب الکترونیک گذاشته شده ولی هر چی پیام میدم هیچ کس پاسخ نمیده
  و در فیلم آموزشی هم نحوه بارگزاری توکن آموزش نداده شده و توضیح اجمالی و کلی داده شده، ضمن اینکه آنچه که از سامانه در فیلم نشون داده میشه با کاربری ما متفاوته.
  لطفاً راهنمایی می کنید که امضای الکترونیک چطوری باید بارگزاری بشه یا یک شماره تماس اعلام کنید
  تشکر

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   ابتدا باید قسمت نام گواهی امضا خالی باشه و فیلدهای مهم مثل شناسه منحصر بفرد مالیاتی، شناسه ملی و شماره اقتصادی باید پر بشه (شماره ملی و اقتصادی باید یکی باشه)
   سپس نام سازمان به انگلیسی وارد بشه بعد یکبار اینو ذخیره کنید
   ردیف که اضافه شد اونو انتخاب کنید و صدور گواهی نامرو بزنید.
   ازتون یدونه رمز 8 رقمی میخواد که باید وارد کنید بعد هم باید دانلود کلید عمومی رو انتخاب کنید.
   کلید عمومی دانلود شد باید اونو داخل کارپوشه بزارید که برای این کار:
   از قسمت سمت راست عضویت رو بزنید و بعد شناسه یکتای حافظه مالیاتی و گوشه سمت چپ ایکن چشم(جزییات) رو بزنید و با انتخاب ایکن سنجاق فایل کلید عمومی رو جایگزاری کنید.

   پاسخ
   • هدایت
    هدایت گفته:

    اینجور یعنی برای ما مجدد کلید عمومی صادر میکنید ولی ما کلید رو قبلا گرفتیم الان فقط میخواهیم بااستفاده از نرم افزار شما صورتحساب ارسال کنیم و باید جایی وجود داشته باشه تو نرم افزارتون که کلید خصوصیمون رو آپلود کنیم

    پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
     شما یدونه کلید اولیه دارید که باهاش کارپوشه درست میکنید.
     این کلیدی که از سایت ما دانلود میکنید و باید بارگزاری کنید داخل کار پوشه مودیان، برای برقراری ارتباط برنامه ما با سامانه مودیانه

     پاسخ
 102. رحیمی
  رحیمی گفته:

  با سلام و تشکر فراوان
  آیا امکان ثبت فاکتور فروش صادراتی در نرم افزار شما هنوز فراهم نشده؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   با سلام و احترام خدمت شما
   امکان ثبت فاکتور فروش صادراتی در دست اقدامه و فعلا فقط امکان ثبت فروش داخلی رو داریم.

   پاسخ
 103. رحیمی
  رحیمی گفته:

  با سلام
  چه جوری معلوم میشه که سامانه مودیان درست شده؟ چون ظاهرا که وارد میشه ولی فاکتورهایی که بعد از 26 خرداد ارسال کردم توی سامانه دیده نمیشه

  پاسخ
 104. نادر وکیلی
  نادر وکیلی گفته:

  با سلام،
  من نرم افزار شما رو دیدم و به نظرم بسیار خوب است. آیا شما برای این نرم افزار امکان آموزش حضوری هم دارید.
  در سامانه شما ثبت نام کرده ام و در این خصوص چندین سوال دارم. ضمن اینکه اگر امکان آموزش حضوری هم داشته باشید ممنون خواهم شد. البته هزینه پرداخت خواهد گردید.

  با تشکر – وکیلی

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام وقت بخیر
   میتونید ویدئو های آموزشی ما رو دنبال کنید و اگر مشکلتون برطرف نشد با پشتیبان های ما تماس بگیرید.
   حتما شما رو راهنمایی میکنند.

   پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     با سلام خدمت شما دوست عزیز
     در قسمت ارتباط کاربران سوالتون رو مطرح کنید اگر پاسخ مدنظرتون رو دریافت نکردید شمارتون رو بزارید پشتیبانان ما با شما تماس خواهند گرفت.

     پاسخ
 105. فاطمه واحدی
  فاطمه واحدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  فاکتور رو ارسال کردم و هیچ خطایی نداد اما نه در بخش موفقها وجود داره و نه در خطادارها . در کارپوشه مودیان هم فاکتور رو نشون نمیده . باید چکار کنم ؟

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام وقت بخیر
   سامانه مودیان فعلا قطعه و فاکتور شما در حالت معلق قرار گرفته
   هر زمان سایت مودیان درست شد مجدد امتحان کنید

   پاسخ
   • فاطمه واحدی
    فاطمه واحدی گفته:

    ممنون از پاسخگوییتون
    فاکتور رو الان در قسمت خطادارها نشون میده منتها توضیحی برای خطا وجود نداره فقط نوشته شده :
    FAILED
    Errors : …

    Warnings : …

    پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
     سامانه مودیان چند روزه قطعه
     صبر کنید وصل شد دوباره امتحان کنید

     پاسخ
 106. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام صورتحساب هام رو ارسال کردم این خطا رو داد باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی نماییدExitCode : -532462766

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقت بخیر
   لطفا توضیحات بیشتری در مورد مشکلی که دارید ارائه بدید تا بتونیم دقیق تر شما رو راهنمایی کنیم

   پاسخ
 107. فاطمه واحدی
  فاطمه واحدی گفته:

  سلام وقت بخیر
  در وبینار دیروز ، کارشناس مربوطه گفتن برای واحد اندازه گیری کالا ، واحد کالای مودیان درج گردد حتی برای اونهایی که پیش فرض سیستم هستند ، ولی امکان ویرایش مواردی که پیش فرض تعریف شده اند نیست .

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز وقتتون بخیر
   مواردی که به صورت پیش فرض داریم رو خودمون واحد کالا مودیان رو وارد میکنیم.
   اگر غیر از موارد پیش فرض باشد خودتون باید وارد کنید و کالا مودیانش رو بزنید.

   پاسخ
 108. شیما الهیاری
  شیما الهیاری گفته:

  سلام روزبخیر این پیام خطا بهم میده باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  برنامه قادر به ارتباط با سرور نشد(نشست منقضی شده است). عملیات را دوباره انجام دهید.The remote server returned an error: (401) Unauthorized.

  پاسخ
 109. مائده
  مائده گفته:

  سلام
  سایت امکان ثبت نام بهم نمیده و خطا در ثبت نام میزنه
  لطفا راهنمایی کنید چظوری ثبت نام کنم
  ممنون

  پاسخ
 110. حامد
  حامد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان بابت سامانه مفیدتون
  اگر امکانش هست قسمتی رو برای حذف و یا ویرایش مشتری ها قرار بدهید چون فقط امکان اضافه کردن مشتری هست
  با تشکر

  پاسخ
 111. حسین بردبار
  حسین بردبار گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  موقع ارسال فاکتور پیام خطا ارسال ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد را میدهد
  لطفا در خصوص رفع مشکل راهنمایی بفرمایید ممنون

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا در بخش تنظیمات توکن، در قسمت مربوط به توکن نرم افزاری نام سازمان خود را به انگلیسی در باکس مربوطه وارد نمایید.
   سپس روی دکمه صدور گواهی نامه کلیک کنید. سپس روی دکمه دانلود کلید عمومی کلیک کنید. در این مرحله یک فایل txt در سیستم کامپیوتری شما دانلود می شود. در مسیر دانلود های سیستمتون میتونید فایل رو ببینید. سپس فایل txt دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود شوید، سپس در بخش شناسه های یکتا حافظه مالیاتی، فایل txt که دانلود کردید را بارگذاری کنید.

   پاسخ
   • موسوی
    موسوی گفته:

    ما که قبلاً شناسه یکتا حافظه مالیاتی ثبت شده داریم چه کار باید انجام بدیم؟
    دوباره شناسه ثبت کنیم ؟ بعداً به مشکل نمی خوریم؟

    پاسخ
    • cont2
     cont2 گفته:

     با سلام خدمت شما دوست عزیز
     اگر شناسه یکتای حافظه مالیاتی رو دارید که باهاش کارپوشه ساختین، فقط کلید عمومی رو داخل کارپوشتون قرار بدین که ارتباط برنامه با کارپوشتون برقرار بشه.

     پاسخ
 112. حامد
  حامد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید تمامی مراحل رو طبق ویدئو ها رفتم ولی موقع ارسال خطای زیر داده می شود بارها و بارها هم تنظیمات توکن رو انجام دادم
  ExitCode : 100 امضاي بسته صحيح نمي باشد

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   سلام دوست عزیز
   ابتدا در بخش تنظیمات توکن، در قسمت مربوط به توکن نرم افزاری نام سازمان خود را به انگلیسی در باکس مربوطه وارد نمایید.
   سپس روی دکمه صدور گواهی نامه کلیک کنید. سپس روی دکمه دانلود کلید عمومی کلیک کنید. در این مرحله یک فایل txt در سیستم کامپیوتری شما دانلود می شود. در مسیر دانلود های سیستمتون میتونید فایل رو ببینید. سپس فایل txt دانلود شده را در مسیر کارپوشه خود شوید، سپس در بخش شناسه های یکتا حافظه مالیاتی، فایل txt که دانلود کردید را بارگذاری کنید.

   پاسخ
 113. حامد
  حامد گفته:

  با سلام
  همون مرحله ی اول موقع ثبت نام ارور می ده و ثبت نام نمی کنه
  من بارها و بارها با دستگاههای مختلف امتحان کردم !

  پاسخ
 114. جوادی
  جوادی گفته:

  با سلام.روز به خیر
  آیا برای شرکت حمل و نقل که صورتحسابهای فروش اون کالا نیست و مربوط به حمل جاده و ریل هست و صدور بارنامه،به تعداد خیلی زیاد،از نرم افزار شما میتوان استفاده کرد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • cont2
   cont2 گفته:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   از طریق سامانه ما میتونید خدمات و کالا تعریف کنید و صورتحساب رو برای سامانه مودیان ارسال نمایید
   ظرفیت در نظر گرفته شده 50 مورد است.

   پاسخ