صدور صورتحساب الکترونیکی

با ساختار شرکت های بازرگانی آشنا هستید؟ از دیرباز یکی از روش‌­های تامین نیاز افراد در نقاط مختلف جهان داد و ستد میان شهرها و کشورهای مختلف بوده است، همانطور که می‌­دانید انجام فرآیند هر داد و ستدی باید توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی صورت بگیرد، اشخاص حقوقی فعال در این زمینه به عنوان شرکت‌های بازرگانی شناخته می­‌شوند.

برای انجام فعالیت تجاری و رفع نیازهای کشور، شرکت­‌های بازرگانی متعددی به ثبت رسیده است، برای آشنایی بیشتر با این شرکت­‌ها و نرم افزار حسابداری آن‌ها، در مقاله پیش رو ابتدا شرکت‌ها را به صورت کلی تعریف کرده ایم و سپس نام چند شرکت معروف را نام برده‌ایم تا با برنامه اموال و نوع فعالیت آن‌ها آشنا شوید.

خواندن مقاله شرکت های بازرگانی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم؟

مدیران کسب و کارها
مدیران مالی شرکت ها
حسابداران و کمک حسابداران
علاقمندان به مباحث تجاری و بازرگانی

شرکت بازرگانی چیست؟

همانطور که می­‌دانید شرکت­‌های بازرگانی، شرکت‌­هایی هستند که با هدف کسب سود و با نام مشخص و همچنین با شراکت دو یا چند نفر در یک یا چند زمینه مشخص به انجام فعالیت تجاری می‌­پردازند، به طور کلی فعالیت این شرکت­‌ها در قسمت خرید و فروش کالا یا خدمات بازرگانی است.

ویژگی‌ شرکت های بازرگانی

شرکت های بازرگانی براساس نوع فعالیتی که دارند، به دو دسته تجاری و خدماتی تقسیم می‌شوند؛ شرکت‌ های بازرگانی تجاری که به خرید و فروش کالا می‌پردازند دارای ویژگی‌ها و مزایایی هستند که در تصویر زیر آن‌ها را شرح داده‌ایم.

ویژگی ها و کارآیی شرکت های بازرگانی

ویژگی‌ها و مزایایی که شرکت‌های بازرگانی دارند

شرکت­ های بازرگانی خدماتی کالایی برای فروش نداشته و درآمد آن­‌ها مطابق خدماتی است که به سایر اشخاص حقیقی و حقوقی به وسیله ابزارها، منابع و پشتیبانی مراجعین، ارائه می­‌دهند.

مزایای تاسیس شرکت های بازرگانی

هنگامی که شخصی بخواهد نسبت به ارائه خدمات یا خرید و فروش کالایی اقدام کند، امکان دارد که به علت کم بودن منابع مالی در دسترس و یا عدم آشنایی با تمامی فرآیندهای مربوطه نتواند در زمینه کاری خود موفق باشد؛ اما اگر این افراد با کمک یکدیگر یک شرکت بازرگانی راه اندازی کنند و با آموزش حسابداری بازرگانی می‌توانند بسیاری از مشکلات را برطرف کنند.

برطرف شدن مشکلات در واقع همان مزایای تاسیس شرکت بازرگانی است، از جمله این مزایا به موارد زیر می­‌توانیم اشاره کنیم:

  • اعتبار بیشتر شخص حقوقی نسبت به شخص حقیقی
  • داشتن ظرفیت و سرمایه بیشتر برای فعالیت
  • امکان دریافت تسهیلات و شرکت در مزایده و مناقصه
  • داشتن سازوکار مشخص
  • داشتن اساسنامه برای مدیریت بهتر
  • حمایت‌های قانونی بیشتر

انواع شرکت های بازرگانی

شرکت ­های بازرگانی با توجه به وضعیت مسئولیت صاحبان سهام به دسته بندی­‌های مختلف تقسیم می‌­شوند، با توجه به قانون تجارت ایران، شرکت­‌های بازرگانی با توجه به برنامه حسابداری بازرگانی که دارند، در 7 نوع مختلف می­‌توانند ثبت و در زمینه مشخص اقدام به فعالیت کنند که این 7 نوع شرکت در ایران را در ادامه مطالب مقاله توضیح خواهیم داد.

آموزشگاه حسابداری فردادشرکت‌های سهامی

شرکت سهامی خود به دو نوع شرکت­‌های سهامی عام و شرکت‌­های سهامی خاص تقسیم می‌­شود، در شرکت‌­های سهامی عام، بخشی از سرمایه شرکت با فروش سهام به مردم تامین می­‌شود، اما در شرکت­‌های سهامی خاص، تمام سرمایه در زمان تاسیس شرکت فقط توسط موسسین تامین می­‌شود.

نکته مهم

برای ثبت شرکت بازرگانی سهامی خاص حداقل میزان سرمایه­‌ای که باید نقدا پرداخت شود، برابر ۳۵% سرمایه شرکت است

شرکت تضامنی و نسبی

یکی از انواع شرکت ­های بازرگانی، شرکت تضامنی است. در این نوع از شرکت، مسئولیت شرکاء محدود به سرمایه شرکاء نبوده و چون به اعتبار شخصیت شرکاء تشکیل می­‌شود، مسئولیت آن­‌ها نامحدود خواهد بود؛ به عبارتی شرکاء مسئول تمامی بدهی‌­ها و تعهدات شرکت می­‌شوند.

در نوع دیگری از شرکت‌­های بازرگانی که تحت عنوان و اسم مشخصی میان دو یا چند شریک شکل می­‌گیرد و برخلاف شرکت تضامنی، مسئولیت هر یک از شرکا به میزان سرمایه­‌ای که در شرکت گذاشته‌­اند، بستگی دارد، شرکت نسبی شناخته می‌­شود.

شرکت با مسئولیت محدود

شرکتی که بین دو یا چند نفر با هدف انجام امور تجاری تشکیل شده و بدون این که سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد هر شریک فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول بدهی و تعهدات شرکت است، شرکت با مسئولیت محدود شناخته می‌شود.

نکته:
برای ثبت شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود حداقل میزان سرمایه اولیه مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ریال است.

شرکت مختلط سهامی و غیرسهامی

شرکت مختلط سهامی شرکتی است که با نام مشخص میان تعدادی شریک سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می­‌گردد، اما شرکت مختلط غیرسهامی شرکتی است که با هدف انجام امور تجاری و با نام مشخص میان یک و یا چند نفر شریک ضامن و بدون انتشار سهام تشکیل می­‌شود.

شرکت تعاونی تولید و مصرف

یکی از انواع شرکت‌­های بازرگانی، شرکت تعاونی تولید و مصرف است، این شرکت با هدف رفع نیازمندی های مشترک و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی شرکا تشکیل می­‌شود؛ سرمایه این نوع از شرکت از طریق خودیاری، تشویق به پس انداز، کمک متقابل و همکاری تامین می­‌گردد.

مجوزهای لازم انواع شرکت­ های بازرگانی

به گواهی که با توجه به موضوع فعالیت شرکت، به وسیله مرجع صلاحیت‌دار صادر شده و به شرکت بازرگانی اجازه ثبت و فعالیت، در صنف مشخص را می‌­دهد، مجوز فعالیت می‌­گویند. در تمام موضوعاتی که شرکت­‌های بازرگانی به ثبت می­‌رسند، نیاز به اخذ مجوز نیست، فقط موضوعاتی نیاز به اخذ مجوز دارد که نام آن­‌ها در فهرست موضوعات مجوزی اداره ثبت شرکت­‌ها منتشر شده است.

نحوه ثبت انواع شرکت­ های بازرگانی

تفاوتی ندارد که نوع فعالیت و اندازه شرکت چگونه باشد، در هر صورت باید برای فعالیت شرکت­‌های بازرگانی ابتدا نسبت به ثبت شرکت اقدام شود، حتی برای ثبت بزرگترین شرکت­ های بازرگانی ایران مدارکی باید ارائه شود که نحوه ثبت آن‌ها را در تصویر زیر توضیح داده‌ایم.

چگونگی ثبت شرکت های بازرگانی

مراحل ثبت یک شرکت بازرگانی

ضرورت ثبت شرکت بازرگانی

در یادگیری حسابداری از پایه گفتیم که تمامی شرکت­‌ها که به عنوان شخصیت حقوقی فعالیت می­‌کنند، برای این که بتوانند فعالیت‌های خود را به صورت قانونی انجام بدهند و از مزایای مربوط به اشخاص حقوقی بهره­‌مند شوند باید نسبت به ثبت شرکت اقدام کنند؛ زیرا با ثبت شرکت بازرگانی، شرکت صاحب یک شناسه ملی منحصر به فرد می­‌شود که در تمامی فعالیت­‌های شرکت از آن استفاده می‌کنند.

روش کار شرکت بازرگانی

شرکت­ های بازرگانی که به دو صورت خرید و فروش کالا و یا فروش خدمات فعالیت می­‌کنند، این خرید و فروش کالا یا خدمات هم درون یک کشور و هم به صورت منطقه‌­ای و بین المللی صورت می­‌گیرد، به عنوان مثال شرکت ­‌های بازرگانی ایرانی در ترکیه نسبت به خرید کالا در ترکیه و ارسال به کشور ایران و یا برعکس اقدام می­‌کنند.

لیست شرکت های بازرگانی ایرانی و بین المللی

اگر بخواهید در خصوص شرکت­ های بازرگانی ایرانی و بین المللی اطلاعات کسب کنید، به این نکته توجه داشته باشید که ابتدا باید زمینه فعالیت شرکت و سپس محل فعالیت شرکت یا حوزه تحت پوشش شرکت را در نظر بگیرید، در ادامه لیستی از شرکت‌­های بازرگانی، لیست تماس شرکت­‌ های بازرگانی و ایمیل شرکت­‌های بازرگانی آورده شده است.

لیست شرکت های بازرگانی صادرات و واردات

لیستی از بهترین شرکت­‌ های بازرگانی واردات و صادرات و لیست تماس شرکت ­‌های بازرگانی صادرات و واردات که در مواقع مورد نیاز می‌­توانید به آن­‌ها مراجعه کنید به شرح جدول زیر می‌باشد:

ردیف نام شرکت بازرگانی تلفن تماس آدرس ایمیل/ وب سایت
1 شرکت بازرگانی گزدرازی 02188641519

07733340118

 

https://www.gezderazigroup.com

 

2 شرکت قطعه بنیان آسمان 09122949633

02166273524

https://www.ghetebonyanaseman.com

 

3 شرکت بازرگانی آسان تجارت 02188543618 https://www.asantrading.com

info@asantrading.com

4 شرکت ترخیص کالای سلطان یاقوت 02128111034 https://clearance-iran.com

soltani.trd.soltani@gmail.com

5 شرکت بازرگانی اورانوس 02144288006 https://otcco.ir

info@otcco.ir

6 شرکت میعاد پژوهان داد آفرین 09173614012

09120164012

https://miadpazhuhan.com

info@miadpazhuhan.com

7 شرکت بازرگانی ماندگار 02188508498

02186122503

https://www.mandegarcommerce.com

Import @ mandegarcommerce. com

8 شرکت طاها فیدار خلیج فارس 09177773917

09173034301

https://tahakhalij.ir

Info@tahakhalij.ir

9 کاوان تجارت مهرسام 02162999949 https://kavantamin.com

info@kavantamin.com

10 شرکت بازرگانی شیردل تجارت گسترمنیر 09145725635

04134405062

Khiabanirad.ali@gmail.com

 

لیست شرکت های بازرگانی پتروشیمی و مواد غذایی

در پاراگراف قل لیستی از چند شرکت بازرگانی فعال در نقاط مختلف ایران به همراه تلفن تماس و آدرس وب سایت یا ایمیل ارائه گردید، اما اگر به دنبال لیستی از لیست شرکت ­‌های بازرگانی پتروشیمی و مواد غذایی باشید، چند مورد از این شرکت­‌ها را در تصویر زیر نام برده‌ایم.

شرکت های بازرگانی در حوزه پتروشیمی و موادغذایی

اسامی شرکت‌های بازرگانی مواد غذایی و پتروشیمی

شرکت های بازرگانی شهرهای مختلف

در مطالب قبل نمونه­‌ای از شرکت­‌ های بازرگانی و مواردی از شرکت ­‌های بازرگانی مربوط به پتروشیمی و مواد غذایی آورده شد، اما اگر در شهرهای مختلف ایران بخواهید نسبت به دریافت کالا/خدمات از شرکت­‌های بازرگانی اقدام کنید، در ادامه لیست شرکت ­‌های بازرگانی تهران، کرج، شیراز، مشهد و اصفهان آورده شده است که می‌­توانید به آن­‌ها مراجعه کنید.

شرکت‌ های بازرگانی تهران و کرج

شرکت ­‌های بازرگانی متعددی در شهر­های مختلف کشور وجود دارد که هر یک فعالیت­‌های مشخصی دارند، حوزه فعالیت بعضی از این شرکت‌­ها فقط داخل کشور و بعضی دیگر به صورت بین المللی است، چند نمونه از شرکت­‌ های بازرگانی واقع شده در تهران و کرج به شرح تصویر زیر می‌باشد.

چند مورد از شرکت های بازرگانی شهر تهران و کرج

شرکت‌های بازرگانی معروف در شهرهای کرج و تهران

شرکت های بازرگانی در شیراز و مشهد

همانند تهران و کرج که لیستی از شرکت­‌ های بازرگانی واقع شده در آن شهرها در پاراگراف قبل ارائه شد، در شهرهای شیراز و مشهد نیز شرکت­‌ های بازرگانی با هدف ارائه خدمات و خرید و فروش کالا ثبت شده‌­اند. چند مورد از این شرکت­‌ها در شهر شیراز شامل موارد زیر می‌باشد:

  • شرکت‌­های بازرگانی در شیراز
  • پارس اسپيناس
  • شرکت گستران انرژی برگزیده آروند
  • شرکت بازرگانی گرام شیراز
  • شرکت بازرگانی مطیع قوانین شیراز
  • شرکت بازاریابی نوین تجارت سپندگان پارس شیراز
  • شرکت بازرگانی ونیتار شیراز

همچنین شرکت‌های بازرگانی در شهر مشهد شامل موارد زیر می‌باشد:

  •  شرکت­‌های بازرگانی در مشهد
  • شرکت بازرگانی صارش
  • شرکت بازرگانی سریر خراسان
  • شرکت بازرگانی سنگرسازان خراسان
  • شرکت بازرگانی فیروزه
  • شرکت بازرگانی هما
  • شرکت بازرگانی بنا پارس سارین

شرکت های بازرگانی اصفهان

شهر اصفهان نیز یکی از شهرهای فعال در حوزه تجارت بین الملل ایران است، تعداد زیادی از تجار در این شهر با ثبت شرکت ­‌های بازرگانی معتبر مشغول به فعالیت هستند؛ از جمله این شرکت­‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • شرکت بازرگانی اسپادانا
  • بازرگانی راشا تجارت
  • شرکت بازرگانی بارعام
  • شرکت بازرگانی پارتیکان
  • شرکت بازرگانی فرداد فاطر آبان
  • شرکت بازرگانی کیمیا اکسیر
  • شرکت بازرگانی ای جی اصفهان

پرسش و پاسخ های مهم درباره شرکت های بازرگانی

در مطالب قبل علاوه بر ارائه شرح مختصری در خصوص شرکت­ های بازرگانی، چند شرکت بازرگانی فعال در ایران و همچنین لیست تماس شرکت­ های بازرگانی آورده شد، اما با توجه به حجم فعالیت این شرکت­‌ها ممکن است سوالاتی برای شما پیش بیاید.

در یکی دو ساله اخیر، اداره مالیاتی طی بخشنامه‌های مختلف شرکت‌های بازرگانی تجاری و غیرتجاری را موظف نموده که تکالیف مالیاتی خود را با رعایت قانون پایانه‌های فروشگاهی و با تکمیل اطلاعات و ثبت نام به سامانه مودیان ارسال کنند، در صورت سهل انگاری مودیان جریمه خواهند شد.

آینده شغلی شرکت‌های بازرگانی در ایران چگونه است؟

با توجه به نیاز شهرها و کشورهای مختلف برای خرید و فروش کالا و یا ارائه خدمات به یکدیگر و به طور کلی رفع نیازهای هر منطقه، وجود شرکت‌­های بازرگانی در تمام شهرهای ایران الزامی است، به همین علت آینده شغلی شرکت ­‌های بارگانی بسیار پررونق خواهد بود.

در هر رشته و یا تخصصی که بخواهید وارد شوید، بهتر است که ابتدا در آن حوزه اطلاعات لازم را کسب کنید، علاوه بر تحصیل در رشته مرتبط به فعالیت­ های بازرگانی بهتر است که مدتی به عنوان کارآموز در شرکت ­های مشابه فعالیت کنید.

تحصیلات و مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام در شرکت‌ های بازرگانی چیست؟

شرکت ­‌های بازرگانی نیز همانند سایر شرکت‌­ها دارای واحدهای مختلفی است که برای ادامه حیات خود باید در تمامی واحدهای خود نسبت به جذب نیروی مرتبط اقدام کند، از جمله این واحدها به واحد فروش، واحد بازرگانی، کامپیوتر، واحد مالی می‌­توانیم اشاره کنیم.

اما یکی از مهم‌­ترین واحدهایی که در شرکت­‌های بازرگانی فعالیت می‌­کند، واحد بازرگانی است که در این واحد حداقل یک نفر به عنوان کارشناس بازرگانی باید مشغول به فعالیت باشد، تحصیلات مورد نیاز جهت فعالیت در این عنوان شغلی می­‌تواند رشته­‌های مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی و MBA باشد.

کارت بازرگانی و اهمیت دریافت آن چیست؟

کارت بازرگانی مدرک یا مجوزی رسمی است که اشخاص حقیقی و حقوقی دارنده کارت، می توانند نسبت به انجام تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا اقدام نمایند؛ از جمله اقدامات دارنده کارت بازرگانی به ثبت سفارش، ترخیص کالا، واردات از مناطق آزاد، حق العمل کاری در گمرک و صادرات کالاهای مجاز می‌­توانیم اشاره کنیم.

اشخاص حقیقی یا حقوقی دارنده کارت بازرگانی با دریافت کارت بازرگانی می‌توانیم موارد زیر انجام دهند:

  • به صورت خودکار عضو اتاق بازرگانی کشور می­‌شوند و از مزایای آن استفاده کنند.
  • می‌توانند مبادرت به ورود و صدور کالا کنند
  • علاوه بر مراوده با کشورهای خارجی، در مناطق آزاد نیز می­‌توانند فعالیت کنند.

نکته مهم

شرایط دریافت کارت بازرگانی شامل موارد زیر می‌باشد:

 • حداقل 23 سال سن
 • داشتن مدرک تحصیلی مرتبط یا 3 سال سابقه فعالیت مرتبط
 • اجاره یا خرید فضای کار اداری یا تجاری
 • تشکیل پرونده مالیاتی
 • امکان ارائه تعهدنامه‌های مورد نیاز اتاق بازرگانی
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • داشتن تمکن مالی برای فعالیت‌های تجاری

آیا امکان تبدیل شرکت بازرگانی به شرکت دیگر وجود دارد؟

هنگامی که تعدادی از شرکا تصمیم به تاسیس شرکت بازرگانی می­‌کنند، تمامی شرایط را بررسی کرده و نوع شرکت را انتخاب می‌کنند، با توجه به این که با ثبت شرکت، یک شخصیت حقوقی مستقل پیدا می‌­کند برای تغییر انواع شرکت‌­ها به یکدیگر باید تمامی مراحل پیش بینی شده در قانون طی شود تا شرکت شخصیت حقوقی جدیدی پیدا کند.

نتیجه گیری

همانطور که تمامی افراد نمی‌­توانند همه نیازهای خود را برطرف کنند و نیاز به برقراری ارتباط به سایر افراد دارند، شهرها و کشورهای مختلف نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای رفع نیازهای افراد جامعه خود باید با سایر شهرها و کشورها داد و ستد کنند، انجام هر داد و ستدی مراحلی دارد که افراد متخصص این حوزه تحت شرکت­ های بازرگانی اقدامات لازم را انجام می­‌دهند.

در مقاله‌ای که خواندید تمام تلاش خود را انجام دادیم تا بتوانیم مفاهیم و نکات مهم و ضروی شرکت‌ های بازرگانی را به شما شرح و ارائه دهیم تا با این نوع شرکت‌ها آشنا شوید. در انتها اگر سوالی در خصوص شرکت‌ های بازرگانی و خرید نرم افزار حسابداری بازرگانی داشتید، در قسمت دیدگاه برایمان بنویسید.

آموزش حسابداری 0 تا 100

دسترسی به مقالات مرتبط:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "شرکت های تضامنی چه نوع شرکت هایی هستند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "در شرکت‌های تضامنی مسئولیت شرکاء محدود به سرمایه شرکاء نبوده و چون به اعتبار شخصیت شرکاء تشکیل می­‌شود، مسئولیت آن­‌ها نامحدود خواهد بود؛ به عبارتی شرکاء مسئول تمامی بدهی‌­ها و تعهدات شرکت می­‌شوند." } },{ "@type": "Question", "name": "تفاوت شرکت های مختلط سهامی و غیرسهامی در چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "شرکت مختلط سهامی شرکتی است که با نام مشخص میان تعدادی شریک سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می­‌گردد، اما شرکت مختلط غیرسهامی شرکتی است که با هدف انجام امور تجاری و با نام مشخص میان یک و یا چند نفر شریک ضامن و بدون انتشار سهام تشکیل می­‌شود." } },{ "@type": "Question", "name": "دلیل ثبت شرکت های بازرگانی چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "برای این که بتوانند فعالیت‌های خود را به صورت قانونی انجام بدهند و از مزایای مربوط به اشخاص حقوقی بهره­‌مند شوند باید نسبت به ثبت شرکت اقدام کنند؛ زیرا با ثبت شرکت بازرگانی، شرکت صاحب یک شناسه ملی منحصر به فرد می­‌شود که در تمامی فعالیت­‌های شرکت از آن استفاده می‌کنند." } },{ "@type": "Question", "name": "شرکت های بازرگانی آینده کاری خوبی دارند یا خیر", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "با توجه به نیاز شهرها و کشورهای مختلف برای خرید و فروش کالا و یا ارائه خدمات به یکدیگر و به طور کلی رفع نیازهای هر منطقه، وجود شرکت‌­های بازرگانی در تمام شهرهای ایران الزامی است، به همین علت آینده شغلی شرکت­‌های بارگانی بسیار پررونق خواهد بود." } },{ "@type": "Question", "name": "شرکت های تعاونی تولید و مصرف چگونه شرکت هایی هستند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "یکی از انواع شرکت‌­های بازرگانی، شرکت تعاونی تولید و مصرف است، این شرکت با هدف رفع نیازمندی های مشترک و بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی شرکا تشکیل می­‌شود؛ سرمایه این نوع از شرکت از طریق خودیاری، تشویق به پس انداز، کمک متقابل و همکاری تامین می­‌گردد." } }] }
نرم افزار حسابداری ابری

تماس

قیمت

دمو

کاتالوگ

×

ما منتظر تماس شما هستیم تا ...

تماس با مشاوران تماس با فرداد

 • شرایـط کاری و نیـازهای ویـژه سـازمان شما را بشنویم.
 • به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم افزار پاسخ دهیم.
 • بر اساس تجربه موفق نرم افزار فرداد در صنایع مختلف بهترین پیشنهاد را برای افزایش بهره وری سازمان به شما ارائه دهیم.
 • با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم.